Įkraunama...
Įkraunama...

Žėručio pradinė mokykla

Gal galite kas nors pasidalinti nuomonėmis apie šią mokyklą?
Atsakyti
Užrašiau savo sūnų į šią mokyklą, šiais metais bus pirmokas. Nieko per daug apie šią mokyklą nežinau, tiesiog ji yra arčiausiai mūsų namų smile.gif Mokykla įkurta darželio patalpose, siauri koridoriukai, maža valgyklėlė, nėra didelių vaikėzų, tai gal ir neblogai ir streso mažiau tiems grybukams mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsų sūnus baigė šią mokyklą. Kaip ir visose pradinėse, daug kas priklauso nuo mokytojos. Mes savąja buvom patenkinti. Ir šiaip, paruošimo lygis yra tikrai geras.
Atsakyti
QUOTE(Ma_ja @ 2007 01 03, 16:59)
Mūsų sūnus baigė šią mokyklą. Kaip ir visose pradinėse, daug kas priklauso nuo mokytojos. Mes savąja buvom patenkinti. Ir šiaip, paruošimo lygis yra tikrai geras.



Labutis, gal galėtum parašyti savo sūnaus mokytojos pavardę, ar šiaip apie kitas mokytojas gal ką nors daugiau žinai?
Atsakyti
Mano sūnus mokosi antroje klasėje šioje mokykloje. Mokytoja reikli, man patinka, o ir sūnus patenkintas.
Atsakyti
Mano sunus mokesi sioje mokykloje, pati mokykla gera, tik yra silpnu mokytoju, pries vaika atiduodant ten, reikia pasidometi kas mokys, mums teko mokytoja Dina (atrodo toks vardas), siaubingai prastai paruose, 5toje klaseje samdziau mokytojus, kad istaisytu spragas.
Aisku, maniskis ne vunderkindas, bet ir ne visiskas nemoksa.
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2007 01 03, 13:23)
Užrašiau savo sūnų į šią mokyklą, šiais metais bus pirmokas. Nieko per daug apie šią mokyklą nežinau, tiesiog ji yra arčiausiai mūsų namų smile.gif Mokykla įkurta darželio patalpose, siauri koridoriukai, maža valgyklėlė, nėra didelių vaikėzų, tai gal ir neblogai ir streso mažiau tiems grybukams mirksiukas.gif



Labas. Aš irgi užrašiau savo sūnus (2) į šią mokyklą. Mes irgi šiais metais busime pirmokai.
Gal pasirinkai kokią mokytoją? Ar nenurodei?.

Tiesa, gal kas nors žinote, ar šioje mokykloje vaikai mokosi tik vienoje pamainoje, ar ten yra 2 pamainos?
Atsakyti
QUOTE(Ingadi @ 2007 03 02, 12:59)
Labas. Aš irgi užrašiau savo sūnus (2) į šią mokyklą. Mes irgi šiais metais busime pirmokai.
Gal pasirinkai kokią mokytoją? Ar nenurodei?.

Tiesa, gal kas nors žinote, ar šioje mokykloje vaikai mokosi tik vienoje pamainoje, ar ten yra 2 pamainos?

Anksciau buvo 2 pamainos,bet dabar lig vyriausybe panaikino! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Apie mokykla nieko gero ir nieko blogo pasakyti negaliu.Dukra baige cia visas 4 klases ax.gif
Atsakyti
Gal yra mamų, kurių pirmokėliai nuo šio rudens draugaus su Šarūne Galinyte?
Atsakyti
Senokai buvau čia užsukusi blush2.gif atsiprašau Ingadi, kad neatsakiau.
Mano sūnaus mokytoja bus Aldona Jakučionienė thumbup.gif Girdėjau, kad c klasėj yra dvynių, tai gal taviškiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustaine: 08 birželio 2007 - 20:24
Sveikos smile.gif

Ir mano pirmokė šiemet žygiuos į šią mokyklą smile.gif
Tik neatsimenu vardo , į 1 "D", labai maloni mokytoja,
bent jau taip atrodo. Elena berods vardas.
Gal susirasime kolegų? smile.gif
Bet šiaip man visai patiko tą mokyklą, rinkomes pagal gyvenamąją vietą,
bet paliko gerą įspudį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2007 06 08, 20:18)
Senokai buvau čia užsukusi blush2.gif atsiprašau Ingadi, kad neatsakiau.
Mano sūnaus mokytoja bus Aldona Jakučionienė  thumbup.gif Girdėjau, kad c klasėj yra dvynių, tai gal taviškiai?


Tikrai taip. biggrin.gif
Bet maniškiai - berniukai.
O klasėje turėsime dar vieną dvinukų porelę, bet ten berniukas ir mergaitė.
Tai kad šeimyninė klasė gausis lotuliukas.gif
Man tai pirmas įspudis visai neblogas liko. Vaikai irgi pasakė, kad mokytoja jiems patiko. O kaip jums?
Atsakyti