Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

QUOTE(Sonatina @ 2006 10 04, 13:11)
Sandriuks, o aš taip svajoju, kad pas mus atsirastų filo tešlos rolleyes.gif  Bet kadangi jos nėra, tai ir receptų su ja išbandytų neturiu... Bet ją galima naudoti visur vietoje sluoksniuotos tešlos... Beje, Šaltmėtė yra davusi receptą su šia tešla smile.gif O šiaip internete pilna receptų su šia tešla... O kur tu ieškojai? Čia, supermamoj? Čia paieška veikia tragiškai... O internete ieškok Phylo (arba phyllo) dough...

Dėkoju už atsakymą 4u.gif reikės ką nors pamėgint.O mes šian valgėm "Keksą su kriaušėmis" nu man jis labai skanu.Buvo atėję draugų ,tai ritino apsilaižydami thumbup.gif Sake,nu tu Sandrike super thumbup.gif ax.gif ax.gif O aš tyliai dėkojau tau blush2.gif
Atsakyti
... nutariau pasirodyti ax.gif - vistiek čia dažniai lankausi ax.gif - ir lankosi daug mano kolegių - pasidarė labai madinga gaminti pagal Sonatiną thumbup.gif
Gaminau varškinius blynus - gavosi super thumbup.gif - niekada tokių skaaaaaanių blynų neesu iškepusi (mano šeimyna mėgsta pieniškus, miltinius valgius - mėsiškų nelabai).
Vakar dariau varškinį tinginį - įdėjau konservuotus persikus - skanumėlis thumbup.gif - vyras naktį atsikėlęs ėjo dar valgyti.... lotuliukas.gif
Ačiū Sonatina, kad Tu esi 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos smile.gif

vilmonca, tai už poros savaičių jau lauksiu pirmųjų atsiliepimų tongue.gif
Žiūriu brashke77 jau įdėjo triufelių receptą smile.gif Ir aš turiu labai panašų:

Triufeliai

150 g šokolado
80 ml grietinėlės
1 a. š. likerio

200 g šokolado saldainiams padengti

Karšta grietinėle užpilti susmulkintą šokoladą ir maišyti, kol šokoladas visiškai ištirps. Įmaišyti likerį. Atšaldyti šaldytuve kelias valandas. Arbatiniu šaukšteliu imti masę ir suformuoti nedidelius rutuliukus. Išdėlioti ant kepimo popieriaus ir padėti į šaldiklį 1 val. Ištirpinti šokoladą (tik jokiais būdais neperkaitinti, geriausiai ant vandens garų ir svarbu, kad vanduo po apačia nevirtų, o tik garuotų, ir neliestų indo su šokoladu dugno). Kiekvieną rutuliuką pamirkyti šokolade ir palikti, kad sustingtų. Šokoladas nuo šaltų saldainių gali sutirštėti, tai jį vėl reikėtų palaikyti ant vandens garų, kad suskystėtų.

Ingute, net nežinau, kaip gautųsi... Nebent obuoliai labai minkšti, nes manau, jei bus kieti, nebus labai malonu valgyti g.gif

Milde, kažkokių receptų turiu, reikės pažiūrėti smile.gif

yuki, čia visoms labai skirtingai patiekalai patinka arba nepatinka smile.gif O šiaip labai smagu, kad buvo skanu 4u.gif

laurechka, na ir šaunu, kad tinginys pavyko smile.gif

mamushka, turbūt kiekvienoje temoje apie tai buvo kalbama smile.gif Aš visada už improvizacijas - mėginkite nemėgiamus ir neturimus produktus keisti taip, kad jums būtų skanu smile.gif

anastazai, teoriškai šiam patiekalui reikalingos grūdėtos garstyčios, štai tokios:

user posted image

O šiaip aš arba įberiu garstyčių miltelių, arba naudoju neaštrias delikatesines garstyčias ir, deja, nelietuviškas unsure.gif

AIRA, supratau dėl tešlos smile.gif Ir labai malonu, kad sriuba visiems patiko 4u.gif

Sandriuks, labai džiaugiuosi, kad keksas patiko smile.gif

Ann, malonu, kad "išėjai iš pogrindžio" biggrin.gif O kas čia per "madinga"? g.gif Reikia gaminti ne tai, kas madinga, o tai, kas skanu tongue.gif
Smagu, kad ir blynai, ir tinginys patiko smile.gif
Atsakyti
Sonatina, norėjau paklausti dėl visų keksų kepimo. neturiu aš jų formos smile.gif ar didelis skirtumas bus, jei kepsiu paprastoj pyrago formoj?
beje, kepiau varškėčius keptuvėj - nesigavo verysad.gif pernelyg skysti buvo, prilipo plutelė prie keptuvės , žodžiu nesigavo man jie valgomi biggrin.gif
Atsakyti
Kaja, forma yra tik dėl pyrago formos smile.gif Gi skonis nuo formos išvaizdos tikrai nepasikeis, tad drąsiai gali kepti bet kokioje turimoje skardoje 4u.gif

O varškėčių plutelė galėjo prilipti dėl to, kad keptuvė buvo per stipriai įkaitinta... Geriausiai kaitinti ant vidutinės ugnies (nors ir lėčiau, bet "sveikiau" blynams tongue.gif ).
Ir jeigu buvo per skysti, tereikėjo įberti šiek tiek daugiau miltų unsure.gif
Atsakyti
vakar kepiau bananinius blynus (daug girdėjau gerų atsiliepimų ir nusprendžiau pačiai išbandyti), bet man schmoll.gif nepatiko, keistas labai skonis, bet ne man; net dukrytė atsisakė valgyti, nors vyras pora suvalgė, tada kepiau jau antra karta cukinijų blynus, ir šį kartą įdėjau jogurto (kaip nurodyta recepte), man be jogurto daugiau patiko (pagal receptą, tik to jogurto nedėti); o kadangi maniškei nei bananinius, nei cukinijų blynų nevalgė, tai teko dar kept Kalakutienos zuiki su sūriu thumbup.gif thumbup.gif gerai, kad Sonatina parašė, kad vietoj paukštienos prieskonių dėjo adžiką, tai aš net trijų rūšių (prisimenu tik vieno Sacebeli pavadinimą) padažus pyliau. Visiems šeimos nariams (net tėvui) patiko thumbup.gif thumbup.gif
Dar karta, aciuks.gif Sonatinai
Atsakyti
Vakar buvo nedidelė šeimos šventė, tad valgėme pyragą... ax.gif

user posted image

Pyragas su persikais ir uogomis

Tešla
400 ml miltų
40 ml cukraus
1 a. š. kepimo miltelių
100 g sviesto
1 kiaušinis
2 v. š. ledinio vandens

Įdaras
2 kiaušiniai
250 g varškės
100 ml grietinėlės
50 ml cukraus
1 a. š. vanilės
1 skardinė konservuotų persikų
200 g aviečių ar kitokių uogų

Blenderyje užmaišyti tešlą. Tešla iškloti 28 cm skersmens pyrago formos dugną ir sieneles. Kepti iki 200º C įkaitintoje orkaitėje 10 – 12 min.
Varškę išplakti su cukrumi, vanile ir grietinėle, Įmaišyti kiaušinius. Persikus supjaustyti riekutėmis ir gražiai išdėlioti ant tešlos, užpilti varškės masę ir ant viršaus užberti uogas.
Kepti ~30 min. iki 200º C įkaitintoje orkaitėje.

P. S. varškę naudojau Mūsų švelniąją liesą ir sudėjau 2 indelius po 185 g, todėl ir neriebios grietinėlės įpyliau gal 150 ml, ir cukraus įbėriau šiek tiek daugiau... Labai nesudėtingas, bet tikrai skanus pyragas
rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 05, 09:24)
Pyragas su persikais ir uogomis

Tešla
400 ml miltų
40 ml cukraus
1 a. š. kepimo miltelių
100 g sviesto
1 kiaušinis
2 v. š. ledinio vandens

img]http://i5.photobucket.com/albums/y181/Sonatabliu/Skanestai/PICT46672.jpg[/img]



o sviestą tešlai ištirpinti, ar nebūtinai? kaip skaniai atrodo, būtinai pabandysiu, turėtų būti toks pat skanus kaip ir obuolių su jogurtu smile.gif
Atsakyti
kriziuk, aš tirpinau, kad greičiau būtų, o šiaip galima dėti ir minkštą, kambario temperatūros sviestą smile.gif
Atsakyti
vakar buvo suvalgytos sagutės, skanu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sonatina, norėjau paklaust, o Pyragui su grybais kokius bulviu piure miltelius naudojai? Musu provincijoj maciau "Alvo" ar kaip ten tas gamintojas vadinas g.gif Galvoju ar pavyks skaniai su tokiais g.gif
Atsakyti
Nu ka gi, ka tik po labai skaniu pietu : Kiauliena korejietiskai buvo ivertinta first.gif
O man tai labai patinka gaminti tokius patiekalus, kur pakanka minimaliausiu kulinariniu sugebejimu blush2.gif
Nu jau kaip gundo visi tie pyragai, keksai, tortai, bet bijau rizikuoti, man tai atrodo kaip aukstasisi pilotazas doh.gif
Atsakyti