Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo (žaidimų) kedutės - bendra tema

Sveiki,

gal turite informacijos- kur ir už kiek galima įsigyti staliuka ir kėdutę 1-3m amžiaus vaikučiui?

norėtųsi optimalaus kainos ir kokybės santykio
Atsakyti
Mes senokai Senukuose nusipirkom, visai paprastą rinkinį - stalą su kėdute. Jis iš plastmasės, bet labai tuo džiaugiamės, nes Viltė tą kėdutę nusitempia kur jai reikia, nereikia man iš paskos lakstyti biggrin.gif Ir nusivalo viskas labai lengvai.
Atsakyti
o mes labai fainus nusipirkom medinius baldukus, skrajoj, staliukas ir dvi kedutes 180 litu
Atsakyti
Radau internete Britton maitinimo kėdutes , bet daugiau apie jas nieko nežianu. Gal kas pirko iš mamyčių ir gali pasidalint patirtim, kaip jų kokybė.
Britton maitinimo kėdutė
Atsakyti
Negi niekas dar nepirko g.gif
Atsakyti
Ir aš mačiau tas kedutes bet niekur kitur jokios informacijos apie jas neradau.
Iš aprašymo atrodo turi visus tokius pat privalumus, kaip ir kitų firmų kėdutes bet kainos kažkodėl skiriasi labai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2006 10 04, 12:30)
Mes senokai Senukuose nusipirkom, visai paprastą rinkinį - stalą su kėdute. Jis iš plastmasės, bet labai tuo džiaugiamės, nes Viltė tą kėdutę nusitempia kur jai reikia, nereikia man iš paskos lakstyti biggrin.gif Ir nusivalo viskas labai lengvai.


Mes irgi toki pirkom, tik didesniam. O ar tokiam mazuciui tiktu-nezinau. g.gif Gal ir kitokiu yra.
Atsakyti
o mum senelis padare thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(GEG @ 2006 10 04, 14:22)
o mes labai fainus nusipirkom medinius baldukus, skrajoj, staliukas ir dvi kedutes 180 litu


Mes irgi tokius baldelius pirkom.

Buvo prieš naujus Jyske staliukas, kėdutė ir suoliukas už 130 kažkas, bet kol susiruošėm pirkt, niekur nebeliko cool.gif
Atsakyti
Mačiau tą kėdutę gyvai, taigi pasakysiu, visai nebloga. Jeigu nebučiau radus pigiau, bučiau pirkus šitą ax.gif Na lyginant su Nakko, kurių kaina panaši, tai taip nekliba.T.y. visai stabiliai atrodo.
Jonelio kieme mačiau, tik brangiau nei internete.
Atsakyti
mes nusipirkom Britton firmos kedute, jonelio kiemely kaune.320 kainavo.tikrai stabili,funkcionali kedute thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi senukuose plastmasinius pirkom. o dar turim transformuojama medine maitinimo kedute - mazuoji net kartais pasimeta kur nori sedeti lotuliukas.gif
Atsakyti