Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Marvelon"

visur ieskojau inforamcijos ir niekur nerandu, gal kas bande ir turi kokiu atsiliepimu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisy: 08 gruodžio 2006 - 13:04
QUOTE(Ledi @ 2006 10 03, 20:22)
visur ieskojau inforamcijos ir niekur nerandu, gal kas bande ir turi kokiu atsiliepimu? g.gif


Aš geriau 4 metus MARVELONĄ, man jos čiki, jokio šalutinio poveikio ir žvėriško apetito smile.gif
Atsakyti
Naudoju Marvelon jau 3 menesius, (pakeiciau jas vietoj Jeanine, nuo kuriu irgi nebuvo jokio pasalinio poveikio) bet galiu pasakyti, kad man jos puikiai tinka, net nejauciu kad vartoju kazka clap.gif kas, aisku, individualu... labai bijojau kad nebutu svorio augimo, nes pries kelis metus bandziau vartoti Cilest tai priaugus buvau 10 kg... doh.gif nenoriu net prisimint... gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Mano geriausia drauge irgi sitas jau kokius 3-4 metus vartuoja. Yra patenkinta, svoris jai tikrai neauga, gal net sumazejo, o krutine tai visais 2 didziais padidejo ir neskauda. mirksiukas.gif O as kai jas pradejau gerti tai nebuvau patenkinta, padidejo svoris kokiais 5 kg per menesi, o kai meciau gert per 2 savaites visus numeciau, nors ir maitinaus taip pat. Matyt tai nuo organizmo priklauso.
Atsakyti
As geriau pusantru metu, del svorio tai priaugau kokius 3kg, aisku krutine irgi buvo padidejusi ir idealiai tiko bet atsirado mazas minusiukas, sumazejo potraukis, teko nutraukti ir pereiti prie pleistro
Atsakyti
geriau 3 metus. man jie tikrai tiko - jokiu galvos skausmu ir pan. na, siek tiek padidejo krutines dydis ( buvo tarpinis tarp b ic c, tapo c), gal pora kg priaugau..
Atsakyti
as irgi jas vartoju, tai niekuo nesiskundziu, gal kartais emociskai nestabilesne jauciuosi 4u.gif
Atsakyti
geriau Marveloną, jokių pašalinių poveikių. Buvau labai patenkinta. Ginekologė patarė pareit prie Mercilon, nes ten mažesnis hormonų kiekis. Tai tik todėl ir pakeičiau
Atsakyti
man gydytoja irgi šitas KT rekomendavo g.gif bandysiu, jei sulauksiu mmm doh.gif
Atsakyti
As irgi jas geriau pusantru metu, ir jokio poveikio nepastebejau. Menesines tapo reguliarios, negausios ir neskausmingos thumbup.gif
O kai nusprendem susilaukti vaikiuko tai kai tik baigiau gert ir pastojau. Bet kadangi dabar dar maitinu pati, o antro dar nenoreciau tai zadu spirale det mirksiukas.gif
Atsakyti
Geriu šitas dar tik pirmą ciklą, tai kol kas g.gif g.gif g.gif labai nesidžiaugiu: pykino, tepliojo (praktiškai mėnesinės užsitęsė apie tris savaites), tik pabaigiau, ir vėl mmm, laimė, kad bent ne tokios gausios kaip anksčiau.
Dar labai dvejoju, ar tikrai jas vartosiu, na gal dar porą ciklų pakentėsiu unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Metėlė @ 2006 12 10, 15:54)
Geriu šitas dar tik pirmą ciklą, tai kol kas  g.gif  g.gif  g.gif labai nesidžiaugiu: pykino, tepliojo (praktiškai mėnesinės užsitęsė apie tris savaites), tik pabaigiau, ir vėl mmm, laimė, kad bent ne tokios gausios kaip anksčiau.
Dar labai dvejoju, ar tikrai jas vartosiu, na gal dar porą ciklų pakentėsiu  unsure.gif .


man irgi panašiai unsure.gif ir tepliojo, ir pykino...nu žiūrėsim kaip bus g.gif šiandien geriu paskutinę tabletę unsure.gif
ai, dar ir galvą dažniau skaudėjo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markse: 15 gruodžio 2006 - 17:48