Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

nauja temelė.

laikom kumštelius už visas laukiančias ir naujai startuojančias. norim daug naujų nestuke.gif , ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergytes,gal zinote kaip Rozele laikosi?kaip jos zirniukas?
Atsakyti
Mirėja, ar kartojai hcg? kaži, kokie rezultatai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 10 04, 12:37)
Mirėja, ar kartojai hcg? kaži, kokie rezultatai...  g.gif


Kartojau, laukiu atsakymo apie 3val. Kai tik žinosiu, kas be būtų, iš karto parašysiu. Niu kvaila aš, bet vis dar tikiuosi blush2.gif

Paiduke, laikykis brangioji wub.gif

Mia wub.gif
Atsakyti
Mirėja, laikau kumščius wub.gif
Atsakyti
Leta, o kada tau testo diena? man matyt ankstyvoji sklerozė. doh.gif
Atsakyti
Mirėja, jau po 3 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 10 04, 15:11)
Mirėja, jau po 3  ax.gif


Zinau lotuliukas.gif skambinau 15.00: atsakymas po 10min, skambinau 15.20: atsakymas po 10min... taip ir laukiu...
Atsakyti
Mirėja jie bando tavo kantrybę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 10 04, 15:19)
Mirėja jie bando tavo kantrybę lotuliukas.gif


Sutinku laukti dar 36 sav pioneer.gif tik kad sulaukt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 04 spalio 2006 - 14:21
Sveikos visos tykincios sulaukti savo stebuklu.
Niekada cia nieko nerasiau, bet daznai uzsuk ir paskaitau kaip jums sekasi. Gerai pazystu ka isgyvenat.
Siandien paskaicius kad Mirejos rezultatai bus 15 val, taip norejosi suzinoti kokie jie bus, nepazystu as taves, bet kiekvienas ivykes stebuklas suteikia daugiau jegos tyketi kad pasiseks ir man.
Laikau ir as uz tave kumstukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2006 10 04, 15:17)
Zinau  lotuliukas.gif skambinau 15.00: atsakymas po 10min, skambinau 15.20: atsakymas po 10min... taip ir laukiu...


man irgi taip buvo blink.gif skambinau taip iki pat darbo pabaigos, kol galop išgirdau - sugedo aparatas, skambinkit po švenčių doh.gif o buvo paskutinė darbo dieną prieš naujametinį savaitgalį blush2.gif bet ir gerai kad neprisiskambinau, nes visą savaitgalį dar jaučiausi nestuke.gif , nuostabiai sutikom Naujus, o iš tikrųjų jau būčiau sužinojus, kad nėštumas nesivysto verysad.gif

bet tau Mirėja linkiu daug geresnių naujienų wub.gif
Atsakyti