Įkraunama...
Įkraunama...

Mišinuko norma kūdikiui

Norejau paklaust jusu mamyciu jau ilgai esanciu .Mano kudykiui 2,5 men ir nezinau kiek jis turi suvalgyt maistelio dabar suvalgo 200 bet jam mazoka as manau jis toks edrunas kiek duosi tiek valgys turbut ir nezinau ar duot kiek nori juk paskui jei per daug skrandukas isipus ir vel negerai .pirmas vaikas jis ir neturiu ko pasiklaust draugiu ner niekas nepataria galbut cia pagalbos sulauksiu ir atsakymu .dekui jei kas skaitys ir atrasys
Atsakyti
Negaliu pasakyti, kiek jis turi suvalgyti... huh.gif Maniske suvalgo apie 125 ml misinelio, o mano pienuko tai net nezinau.. kazkur apie 200 gal.. bet tada ziauriai atpila.
Jeigu pavalges miega, linksmas vaikutis, tai manau jam uztenka to kiek duodi.. O taip pat nepaminejai, ar pati maitini, ar misineliais... Mamos pienuko tai kiek valgo, tiek ir duok, o misineliais tai nepiktnaudziaukit, nes jo gali persivalgyti. Geriausia pasikonsultuok su gydytoja.
Jeigu ne per daug svorio priauga, tai gal normaliai tie 200... Sorry, kad negaliu tiksliai atsakyti.. unsure.gif
Atsakyti
siaip man atrodo ant visu misineliu yra rekomenduojama doze pagal men ir kiek kartu turi valgyti tai mazdaug ir orentuokis nes siaip jau tokiam amziuje prasideda pilvuko putimas ir nevisada kai verkia vaikas reiskia kad jis alkanas
Atsakyti
QUOTE (Indza @ 2004 10 25, 11:33)
Norejau paklaust jusu mamyciu jau ilgai esanciu .Mano kudykiui 2,5 men ir nezinau kiek jis turi suvalgyt maistelio dabar suvalgo 200 bet jam mazoka as manau jis toks edrunas kiek duosi tiek valgys turbut ir nezinau ar duot kiek nori juk paskui jei per daug skrandukas isipus ir vel negerai .pirmas vaikas jis ir neturiu ko pasiklaust draugiu ner niekas nepataria galbut cia pagalbos sulauksiu ir atsakymu .dekui jei kas skaitys ir atrasys

Kūdikis turi suvalgyti maisto apie 1/6 kūno svorio wink.gif Mano irgi kiek duosi tiek suvalgys, duodavom apie 170ml doh.gif bet dabar sumazinom, nes budavo per daug.O 200 tai daug. Aisku ziurint kiek kartu per diena valgo wink.gif
Atsakyti
Mano mergyte suvalgo daugiausia 170 ml. O dazniausia 130 ml. Jai 2 men. ir 3 sav. Bet niekada nepalieku alkanos, kiek nori tiek valgo smile.gif . Mergaites visada maziau valgo, o berniukai daugiau.
Pasitark su pediatre ar galima mazinti kieki, jei vaikiukas neprivalge wink.gif
Atsakyti
Tavo vaikas jeigu maitini ne savo pienu- tai teisingai kažkas sakė turi būti per parą- 1/6 vaiko svorio. Tačiau jei jau maišai- tai paskaičiuok kiek suvalgo tavo pieno( nusitrauk kad tiksliai žinotum vieną parą pienelį) ir likusį jei neužtenka -primaitink. Šiaip kartais vaikai visos dozės nesuvalgo( tai individualiai) - tai tragedijos nėra, bet svarbiausias rodiklis yra vaiko svorio augimas
Atsakyti
Mamytes, gal kuri patarsit, kiek ml pienelio turi suvalgyti 3,5 men mazylis. ir kiek kartu per para valgyt?
Maniskiui kazkas atsitiko valgo 4 k/d ir suvalgo tik 675-725 ml. Maitinu savo nutrauktu pieneliu.
Atsakyti
Turi suvalgyti šeštadalį savo kūno svorio per parą, bet ne daugiau kaip litrą. O čia 4 kartai per parą ar per dieną? Jei per parą, tai manyčiau per dideli tarpai tokiam mažam. Kiekvieną kartą gali suvalgyti skirtingą maisto kiekį.
Atsakyti
Tai, vat kad zinau, kad per dideli ir , kad per mažai suvalgo, bet neisivaizduoju, ka daryt. Suneliui apetitas visiskai dingo, o priezasties neisivaizduoju. Pvz, siandien nuo 5.30 suvalge tik 250 ml pieno. Irzlus kazkoks, kumstuka tik i burna kisa, verkia.
Gal kas zinot, ka tokiu atveju reikia daryt? Arbatele beje geria, tai sakau, gal su mano pienu kas negerai?
O del madymo su pieneliu, aciu reikes pabandyt. Nors jokiu demiu ir man neatsirado, bet pabandysiu keleta kartu kaukes padaryt. Manau, kad blogiau nebus. smile.gif
Atsakyti
O kodėl Tu arbatos duodi?
Kiek priaugo nuo gimimo?
Kiek šlapinasi kartų per dieną?
Atsakyti
Tai, kad mano pediatre sake, kad tarp maitinimu duoti arbateles, tai as kartais duodu Hippo vaikiskos arbatos.
Mano zuikis gime 2850
1 men 4040
2 men5100
3 men 5600
O slapinasi , tai normaliai. Kiekvieną kartą, kai keiti pampersą, sunkokas buna.
Siandien, tai neramiau. Toks liudnas pasidare, jokio zaisliukonenori i rankas imti, uz rankuciu paemus nesikelia, nors anksciau savo kaili netvere. Temperaturos nera, taigi neramu, bet net neisivaizduoju, kas jam pasidare.
Atsakyti
Pagal priaugimą, tai tikrai nebadavot laugh.gif . Kad vieną dieną vangesnis vaikelis, nereikia labai išsigąsti. Ar pati negėrei kokių vaistukų? Ir arbatėlę kur duodi, kas sudėtyje? Ai, kaip tuštinasi, ar nėra viduriukai užkietėję?
Atsakyti