Įkraunama...
Įkraunama...

Vakaras, kurį prisiminsiu visada

Tai buvo mūsų pirmas pasimatymas. 4u.gif
Susipažinome su Vytu interneto pažinčių svetainėje ir iki tol bendravome tik tinkle.

Tą vakarą viskas vyko spontaniškai. Šaltas žiemos vakaras, aš sedžiu namuose ir kvailai spoksau į televizorių. rolleyes.gif Skambina Vytas ir kviečia mane paslidinėti su kalnų slidėmis kartu su juo ir jo draugais. Pasiūlymas man pasirodė keistas ir visai netradiciškas. Tuomet aš nepažinojau jo draugų, nepažinojau ir jo gerai. Aš išsigandau ir pirma nutariau nevažiuot, pagalvojau: "nežinia, kas ten per kompanija, gal jie mane miške išprievartaus ir paliks...". Ką gi, visai normali reakcija sakyčiau. smile.gif Tačiau po kelių minučių pagalvojau: "mano gyvenimas toks neįdomus, niurus... aaai, kas bus tas bus..." ir sutikau.

Pavojaus buvimas padarė šį susitikimą labai jaudinančiu ir įnešė spalvų. wub.gif
Jau neužilgo paaiškėjo, kad Vyto draugai - labai faini, linksmi žmonės, mėgstantys sportą ir ekstrimą.
Tačiau susitikimo netradiciškumas tuo nesibaigė... doh.gif Ojej, kaip kraujyje adrenalinas burbuliavo kai mane, tempė 70 km/h greičiu su slidėm su virve, pririšta prie mašinos forkopo... laugh.gif
Niekada nepamiršiu kaip pro šalį pralekia laukai, susiliedami į baltas nesibaigiančias juostas, gaivaus žiemos vėjo, varančio iš po mašinos ratų milijardus snaigių, kurios susipina baltuose sukuriuose ir tuoj pat išnyksta... šalia čiuožiančio mano (dabar jau vyro) su jo nuostabia atvira atvira šypsena, trumpų linksmų sustojimų, kurių metu buvo geriamas karštas šaltyje garuojantis vynas su gvazdykais... ir nė dvasios aplink... tik ramybė, draugiška šiluma ir jūra teigiamų emocijų. 4u.gif

Džiaugiuosi, kad mūsų pirmas pasimatymas buvo būtent toks. Manau, jei tai būtų banali vakarienė žvakių šviesoje aš apie ją dabar nerašyčiau. smile.gif
Turbūt, perskaitęs, daug kas pagalvos, kad nėra tokiame susitikime jokios romantikos..., o aš manau, kad kiekvienam iš mūsų sava romantika reikalinga ir nėra vienos bendros, kuri galėtų būti romantika VISIEMS. wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanuk: 06 spalio 2006 - 13:52
Na kodėl gi, tikrai savotiška romatinka wub.gif Gražus, mielas, įspūdingas pasimatymas wub.gif
Atsakyti
nu ar nebaisu buvo, man atrodo jau begalo pavojinga. Bet faina jauciu.
Atsakyti
tikrai esi ryžtinga ir savim pasitikinti. juk tik iš "nekaltų" pasimatymų gali "išsirutulioti" tikra,nuoširdi ir besąlygiška draugystė. įdomu, ar daug merginų sutiktų nueiti į tokį pasimatymą?
Atsakyti
QUOTE(faina9 @ 2006 11 24, 00:01)
nu ar nebaisu buvo, man atrodo jau  begalo pavojinga. Bet faina jauciu.

Žinok labai faina. wub.gif O kaip norėčiau sugrįžti į tuos laikus. Dabar turime kleckiuką tai negaliu niekur ištrukt. doh.gif Taaaaip jau atsibodo namie...

QUOTE(ugninemere @ 2006 12 18, 12:38)
tikrai esi ryžtinga ir savim pasitikinti. juk tik iš "nekaltų" pasimatymų  gali "išsirutulioti" tikra,nuoširdi ir besąlygiška draugystė. įdomu, ar daug  merginų sutiktų nueiti į tokį pasimatymą?

Na, man atrodo, aš jei nebūčiau bandžiusi tokio extreemo anksčiau tai turbūt nebūčiau sutikus ax.gif , plius esu išprotėjusi boba, ieškanti nuotykių tai ir nuvariau... lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, man atrodo, aš jei nebūčiau bandžiusi tokio extreemo anksčiau tai turbūt nebūčiau sutikus ax.gif , plius esu išprotėjusi boba, ieškanti nuotykių tai ir nuvariau... lotuliukas.gif
[/quote]

tavo vietoje ie aš taip pasielgčiau rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Nanuk,2006 10 06, 13:27]
Tai buvo mūsų pirmas pasimatymas. 4u.gif
Susipažinome su Vytu interneto pažinčių svetainėje ir iki tol bendravome tik tinkle...

..."nežinia, kas ten per kompanija, gal jie mane miške išprievartaus ir paliks...". Ką gi, visai normali reakcija sakyčiau. smile.gif Tačiau po kelių minučių pagalvojau: "mano gyvenimas toks neįdomus, niurus... aaai, kas bus tas bus..." ir sutikau.





lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai gerai skamba-bijau kad neisprievartautu,bet....mano gyvenimas toks neidomus..... lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...nu jo,reiktu ir paivairinti ta gyvenima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2008 12 05, 13:30)
  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tai gerai skamba-bijau kad neisprievartautu,bet....mano gyvenimas toks neidomus.....  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ...nu jo,reiktu ir paivairinti ta gyvenima      lotuliukas.gif

Juokis juokis, burbanti princiesa tongue.gif
Sedeti namie apsidarius nuo baimes buti isprievaratauta ir megzti kojines anukams, kuriu su tokiu poziuriu i gyvenima nesusilauksi, ne, cia ne man biggrin.gif
Atsakyti
drasi panele thumbup.gif
Atsakyti

wub.gif wub.gif wub.gif

vau kaip linksmai, užvedėt mane, noriu ir aš taip pasilinksminti thumbup.gif
Atsakyti
drasi g.gif tai gerai,kad viskas gerai baigesi thumbup.gif
Atsakyti