Įkraunama...
Įkraunama...

mano vaikinas-blogiukas

O yra taip...jau kelerius metus gyvenu su vaikinu,kuris gyvena taip kaip...net nzn kaip ir apibudint,tarkim kaip rodo per "SOPRANAI.mafijos kronika".Na ne taip jau ziauriai kaip ten rodo,bet panasiai.Pastaruoju metu pradejau gan daznai apie tai galvoti.Kaip klostysis toliau gyvenime jei busim kartu?Nerima kelia ir ar vaikas nenueis tevo pedom.Gal is jusu kam yra tokia situacija?
Atsakyti
Turejau ir as toky vaikina.. Bet santykiai su juo nesusikloste, kuo as labai ir dziaugiuosi dabar blush2.gif Nes tas gyvenimas su tokiu prilygsta vaiksciojimui peilio asmenimis.. Budawo, kad naktim sapnuodawau, kad reikia plauti peilius nuo kraujo ir twarstyti subaladotus sonus, ar perpjauta ranka (taip budawo ir realybej..). Todel patarciau sprukti kuo toliau nuo tokio, nes niekada nezinai kas uzplauktu, ar nepakeltu rankos pries tave, ar nepersekiotu susipykus, negrasintu.. O vaikas tai daug sansu kad butu toks pats, juk vaikystej wisi sako uzauges busiu toks kaip tevelis ar mamyte..
Atsakyti
QUOTE(miss sixty @ 2006 10 06, 20:58)
O yra taip...jau kelerius metus gyvenu su vaikinu,kuris gyvena taip kaip...net nzn kaip ir apibudint,tarkim kaip rodo per "SOPRANAI.mafijos kronika".Na ne taip jau ziauriai kaip ten rodo,bet panasiai.Pastaruoju metu pradejau gan daznai apie tai galvoti.Kaip klostysis toliau gyvenime jei busim kartu?Nerima kelia ir ar vaikas nenueis tevo pedom.Gal is jusu kam yra tokia situacija?


Nežinau, teliko nežiūriu tai ir Sopranų nemačiau g.gif

Ką konkrečiai jisai išdarinėja, kas tau kelia nerimą?
Atsakyti
kaip supratau, kalbama apie kriminalini pasauli.
nepykit, bet tokie vaikino bajeriai mane atbaidytu nuo bet kokiu santykiu. schmoll.gif
gal nuskambes savanaudiskai, bet man butu baisu del saves. Kiek ten buna visokiu santykiu aiskinimosi, saskaitu suvedinejimo -- moterys ir vaikai kartais irgi nukencia, ir labai stipriai.
Atsakyti
Turejau toki berniuka. Gyvenimas saunus buvo, kol neibaugino taip, kad vos pasprukau. schmoll.gif
Atsakyti
aš gyventi nuolatinėje baimėje ir nežinomybėje tikrai negalėčiau schmoll.gif
Atsakyti
Nesusidėčiau su tokiu schmoll.gif negalėčiau gyventi ir visų pirma baimintis dėl jo, ar išėjęs grįš ar negrš, nes jam kas nutiks, o antra tai niekada nebūčiau rami,kad ir su manimi jis nepasielgs kaip nors žiauriai.
Atsakyti
Turiu pažystamą, kuri gyvena su tokiu vyru. Ji džiaugiasi, kad daug ką gali sau leisti: atostogas, krūvas rūbų, vaikui geriausius žaislus, vaikščioti po restoranus ir pan., bet, kai vyrui nepasiseka ir jis atsiduria už grotų, matyti jos vidinę būseną tikrai nekas, nes žmogus gyvena baimėj ir nežinomybėj. Tad pagalvoji, kam man tie skudurai, jei negalėčiau ramiai gyvent ir žinot, kad vyras po darbo gryš namo.
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2006 10 08, 09:57)
Turiu pažystamą, kuri gyvena su tokiu vyru. Ji džiaugiasi, kad daug ką gali sau leisti: atostogas, krūvas rūbų, vaikui geriausius žaislus, vaikščioti po restoranus ir pan.,  bet, kai vyrui nepasiseka ir jis atsiduria už grotų, matyti jos vidinę būseną tikrai nekas, nes žmogus gyvena baimėj ir nežinomybėj. Tad pagalvoji, kam man tie skudurai, jei negalėčiau ramiai gyvent ir žinot, kad vyras po darbo gryš namo.


Kokia nesąmonė schmoll.gif Tai kvaila uždirbti pinigus tokiu būdu, protingi žmonės taip niekad nedarytų schmoll.gif Galima viską turėti ir neįklimpus į kriminalinį pasaulį, todėl pliusų čia surast vargu ar įmanoma..Su tokiu vyru negalėčiau schmoll.gif


Atsakyti
Papasakosiu ir as savo istorija.Taigi jau 16 metu(nuo 19) esu susituokusi su blogiuku(jei konkreciau mano vyras-vienos nusikalstamos grupuotes narys).Kol buvau jauna,norejau lyg ir pries zmones pasipuikuoti,kad daug kur viskas nemokamai(tada buvo truputi kitokie laikai) ,kad busiu 150% apginta bei apsaugota(is 100% biggrin.gif ) ir pansus dalykai.Tiesa pasakius as nesigailiu,nes mano vyras,labai geras.Del seimos bei artimuju jis padarytu viska(cia is per didelio noro suteikti gera-viskas virto blogu),na o kitiems zmonems jis nera toks geras... blush2.gif
Kol tu dar jauna,patariu,geriau neprasidek,negadink sau gyvenimo,kad ir kaip ji myletum.Manau yra kaip yra,nesiskundziu,bet buciau nesupykusi jei nebuciau susipazinusi su juo.Ne del to,kad man mano vyras blogas ar panasiai,bet del nuolatinio nerimo,baimes,nemigu naktu,kai pries ieinant i namus turi pora kartu apziureti ar niekas uz kampo nestovi,kai buni sau ramiai namuose o pro langa isoka "Aras,, kratos 5h ryto,slapstymasis,"pasirodymai" per televizija,teismai,bei ikalinimo istaigos...Labai gerai pagalvok ar tu sau to noretum?O dar labaiu,ar noretum to savo vaikui?
Nesenai mes isvaziavome i uzsieni,nes nebebuvo pasirinkimo.Buvo visi irodymai ir pan,uz kuriuos su vyru nesimatyciau maziausia 10metu.Beliko tik du variantai,arba viska baigti ir gyventi lietuvoje bei dirbti uz 500lt,arba isvaziuoti i uzsieni.Mes pasirinkome pastaraji varianta.Ir nors dabar abu ariame nuo 5h ryto iki 5h vakaro,galiu pasakyti,kad dabar jauciuosi DAUG laimingesne.Dar karteli sakau,labai gerai viska apmastyk. 4u.gif Tuo labaiu,kad turi maza angeliuka wub.gif
Atsiprasau,kad mano mintys tokios padrikos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzeira: 08 spalio 2006 - 13:14
atsiminiau viena istorija ne taip jau seniai per zinias rode,mane pakraupino.kazkoks irgi grupuotinis ar pan. vaziavo su savo moterim automobiliu ir ten buvo sprogmuo pritaisytas,jis nenukentejo o moteriskei nutrauke abi kojas.va ir prasidek su 'blogiukais'.
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 10 08, 12:20)
atsiminiau viena istorija ne taip jau seniai per zinias rode,mane pakraupino.kazkoks irgi grupuotinis ar pan. vaziavo su savo moterim automobiliu ir ten buvo sprogmuo pritaisytas,jis nenukentejo o moteriskei nutrauke abi kojas.va ir prasidek su 'blogiukais'.


jo, jo ar apie sita atveji galvojau, cia Kauno g. viskas ivyko, kiek is spaudos zinau mergina buvo teisininku dukra cool.gif
Atsakyti