Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų odontologai Kaune

Mielos mamos, kur vedate savo vaikucius, kai reikia apziureti dantukus???

Mano dukrytei 4 metukai, taciau jos dantukuose yra pora mazu juoduliuku. Esu nuomones, kad delsti negalima. Kur kreiptis (poliklinikos kazkodel nedomina), kad mano vaikas gautu kuo geresne konsultacija ir, jei reikia, gydyma?

Padekite, prasau!
Atsakyti
Šiaip tai mano vaikams padėjo Centro poliklinikos odontologė Ramonaitienė. Ji dirba ir privačiai, tik nežinau kur. Prisimenu, kai mano sūnui reikėjo gydytojo pagalbos, o dar ir šeštadienį, tai nulėkėm į Klinikas. ten gydytojai gal turėjo baigtis pamaina, gal dar kas, bet ji priėmė ir tada prasidėjo - visų pirma bambėjo, kad nebijok, man reikia pagręžti, tai dar visko prikalbėjo, o galų gale pasakė, kad gręžti teks be vandens, nes jis pasibaigė, ar kas ten. Mano vaikas vos neapsivėmė iš siaubo ir gręžiamų dantų smarvės. Po to ilgą laiką negalėjau niekur priversti nueiti . ir kai dantų skausmas prispyrė, nuėjom pas Ramonaitienę - ir savo akim nepatikėjau - ji mokėjo vaiką prikalbinti. visų pirma su juo pasikalbėjo, po to lipdukų visokių davė, po to pasakė, kad reikia tik apžiūrėti kokius išaugino dantukus, o kai reikėjo dėti plombą, pasiūlė apelsininę. Žodžiu, rekomenduoju ją, nes vaikams ypatingai svarbus gydytojos bendravimas, o ji tą moka, tai ir dantų gydymas daug produktyvesnis, o ir man visokių patarimų davė.
Atsakyti
Savo keturmetį bailiuką vedžiau pas gydytoją Sandrą (pavardės neprisimenu) į "Aukštėjos" kliniką Kauno senamiestyje. Kadangi maniškis - didelis saldumynų mylėtojas, tai dantukuose turejome ne tik juoduliukų, bet ir skylučių. Bijojo eiti ir pas gydytoją, tačiau ji labai gražiai prisikalbino, o dar kai parodė spalvotą plombų paltę ir maniškiui leido pačiam iššsirinkti, kokios spalvos plombos norėtų - ašaros nudžiūvo greitai. Dabar vaikšto su melynos spalvos plomba ir laukia nesulaukia, kada eisim dėti geltonos. Tik kainos gal nėra labai mažos - už šį spalvotą "šedevrą" sumokejau 70 LTL. Jeigu visgi sudomintų - galėčiau duoti registratūros telefoną.
Atsakyti
QUOTE(Amber1 @ 2006 11 23, 17:53)
Savo keturmetį bailiuką vedžiau pas gydytoją Sandrą (pavardės neprisimenu) į "Aukštėjos" kliniką Kauno senamiestyje. Kadangi maniškis - didelis saldumynų mylėtojas, tai dantukuose turejome ne tik juoduliukų, bet ir skylučių. Bijojo eiti ir pas gydytoją, tačiau ji labai gražiai prisikalbino, o dar kai parodė spalvotą plombų paltę ir maniškiui leido pačiam iššsirinkti, kokios spalvos plombos norėtų - ašaros nudžiūvo greitai. Dabar vaikšto su melynos spalvos plomba ir laukia nesulaukia, kada eisim dėti geltonos. Tik kainos gal nėra labai mažos - už šį spalvotą "šedevrą" sumokejau 70 LTL. Jeigu visgi sudomintų - galėčiau duoti registratūros telefoną.



Sveiki as noreciau suzinoti" Aukstejos: klinikos numeri ir adresa. Aciu labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(joviciuxxx @ 2007 03 11, 17:34)
Sveiki as noreciau suzinoti" Aukstejos: klinikos numeri ir adresa. Aciu labai ax.gif


Papildyta:
labai atsiprasau, bet nedaznai prisijungiu prie forumo, tad jeigu dar reikia, "Aukstejos" telefonas 321034 Kaune, adresas Valanciaus 19. Gydytoja Sandra gydo tik vaikuciu dantukus. Ji dirba treciadieniais 9-13 val. Jeigu skambinsite registruotis, butinai pasakykite, kad norite pas vaiku gydytoja, nes toje klinikoje yra dar viena gydytoja Sandra. Sekmes smile.gif
Atsakyti
mano abu vaikai nelabai mego stomatologes.. blush2.gif Vyresnele issidirbinedavo, o jaunelis pamates tuos issidirbinejimus persigando ir net nesiziodavo, o jeigu ir praziodydavo tetis - tai klykdavo kaip isprotejes.. doh.gif Ir siaip nemokejo stomatologe prikalbinti vaiko.. schmoll.gif Teko vezioti i privacia ir moketi nemazus pinigus.. Paskui pakeitem stomatologe ir pradejom vezioti i "Signata", ten dirba stomatologe Rasuole Milasiene. Pradzioje irgi spektaklius bande daryti maniskiai abu draugiskai, bet po keleto apsilankymu jai pavyko susitarti bigsmile.gif Dabar vaikai patys plesiasi pas ja dantu tikrintis.. biggrin.gif Patiko tas, jog labai atidziai apziuri visus dantukus, sakandi ir nuolatiniams dantukams be kalbu deda helio plombyte (senoji stomatologe dukrai dedavo kose, tai tik sugadino danti greziojant pastoviai - kose max 1men. laikydavosi.. verysad.gif ). O ir kaina nelabai baisiai didele.. Mes prisirase toje klinikoje, tai pvz. helio plombyte dukrai kainavo 30Lt, man pigiau nei siaip privaciai veziodavau ir mokedavau po 60-70Lt blink.gif
Atsakyti
Oi, ir aš parašysiu savo nuomonę apie stomatologus. Visada vaikščiojom su dukra į Klinika A. Už pieninio dantuko pataisymą mokėjom10-20lt. Labai faina gydytoja (Jurga). Per jos atostogas su jautriu dantuku (kad neįsiskaudėtų) nuėjom į Neodentą. Ten gydytoja dar fainesnė, bet kainos tai kosminės. Taisė 2 pieninius (!) dantukus, sumokėjom 230 lt blink.gif
Nu net nejuokinga...
Atsakyti
gal dar galit ką rekomenduoti? ax.gif bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
kai pribrendo reikalas, tikslaiu atsirado skylutė dantuke verysad.gif , kreipėmės į Kalniečių poliklinikos stomatologus (prisirašę joje)... bet ten mums tik vaistukus uždėjo...ir tai tik per vargus, ašaras, klykimus, spiegimus blink.gif kai nuėjom išsiimti vaistukų ir uždėti plombą, nieko nepavyko padaryti, nes vaikas nežmoniškai klykė blink.gif gavom siuntimą į klinikas... tai trečiadienį ten keliausim unsure.gif labai bijau, nes vaikas paniškai bijo... o būtinai reikia tvarkyti, nes ir vaistukus jau per ilgai nešiojam...
čia poliklinikoje buvome pas internę...šiaip labai maloni, švelni, bet ją dar prižiūri stomatologė Lukšienė, na nieko visai moteriškaitė g.gif bet matėsi kad labai jau jai nepatinka rėkiantys vaikai mirksiukas.gif norėtų kad visi atsisėstų išsižiotų ir lauktų kol lieps susičiaupti... na jaučiasi jaučiasi ta valdiška aplinka mirksiukas.gif
žiūrėsim kaip seksis klinikose g.gif
Atsakyti
Tikrai geros gydytojos odontologės įsikūrusios Pakraščio gatvėje, aš ten nuo kokių 12 metų vaikštau ir labai patenkinta ir savo 2 metų pyplį visada ten vedu apžiūrai nu šiaip tai visa šeima ten lankomės, paskutinį kart kai buvau tai girdėjau, kad jau ir iš Vilniaus pas jas daug važinėjančių, jei reiks kontaktų prašom į až nes temos neseku
Atsakyti
as tik silainiu seimos sveikatos centre vaika vedu ir pati taisausi. gyd. Egidijus, nepaprastai kruopstus, su vaikais labai graziai bendrauja, pakalbina, nuramina smile.gif labai super pataiso, ir pieninio danties plombavimas tik 8lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aida02 @ 2007 11 28, 12:17)
as tik silainiu seimos sveikatos centre vaika vedu ir pati taisausi. gyd. Egidijus, nepaprastai kruopstus, su vaikais labai graziai bendrauja, pakalbina, nuramina smile.gif labai super pataiso, ir pieninio danties plombavimas tik 8lt  thumbup.gif

o kur tiklsiai jis randasi, koks adresiukas blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti