Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlau skirti nuobaudas

Labai nemalonu, kai skelbimu lentoje viena mamyte atidaro tema, kad parduoda nesiotus rubelius ar panasiai, o kitos viena per kita pradeda piktai komentuoti unsure.gif mad.gif As cia dar naujoke, bet jau spejau susidaryti tokia nuomone smile.gif Juk skelbimu lenta yra tam ir skirta, kaip supratau, parduoti ar kitokiais budais platinti jau nebereikalingus mamytems ar ju vaikeliams daiktus wink.gif
Atsakyti
Gal ir reiktu bausti g.gif , pvz. baudos balais, kaip uz keliu eismo taisykliu pazeidimus tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
man irgi uzstrigo, ypac kai kazkuri mamyte pasiepe, kad tuoj ir kojines devetas pradesim pardavinet unsure.gif kas ka turi, tas parduoda, musu reikalas pirkt ar ne, o izeidinet... g.gif ne tam gi cia tas forumas, kad viena kita purvais drabstytume.
Atsakyti
Kai skelbimu lentoje paskelbiau apie honda, tai susilaukiau ivairiu komentaru. Nuo kai kuriu ne itin jaukiai pasijutau. Aisku, as nepykstu. Taciau vieni visa tai supranta kaip izeidima, kiti - priesingai - tame nemato nieko blogo g.gif
Atsakyti
Tikriausiai teks sukurti papildomą taisyklę dėl piktų komentarų skelbimų lentoje. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (SuperMama @ 2004 09 29, 19:07)
Tikriausiai teks sukurti papildomą taisyklę dėl piktų komentarų skelbimų lentoje.  wink.gif

Labai gera mintis clap.gif clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 30 rugsėjo 2004 - 13:26
na piktai tai retai kas ten kalba,tiesiog komentuoja: kainas,kai kas pabrėžia,kad "aš su tuo daiktu kitaip pasielgčiau" ,o pardavėjams tiesiog tai nepatinka.aišku kiekvienam savas daiktas yra labai brangus ir svarbus.bet ir komentaras sakyčiau turi būti korektiškas (jei jau jis yra)
skirti nuobaudas tai galima,aišku jei yra piktas postas,bet juk būna taip,kad kas duoda skelbimą,neduokdie kas nors ateis ir pasakys,kad per brangiai,ar ,kad tas daiktas šūdz.žinoma pardavėją tai žeidžia,tuomet metama ginybinė frazė..ir tt. už tokius komentarus kaip bausti? juk niekas nieko neįžeidė,o tiesiog pakomentavo prekės kokybę ar kainą.tokiu atveju ką daryti?pvz.: negi skirti nuobaudą už tai,kad aš tikrai žinau,jog ta prekė kainuoja žymiai mažiau ir tai parašiau.
šiaip ir man pikta buvo kai daviau batelių skelbimą,tai dalyvė nė gerai neįžiūrėjus į nuotrauką parašė,kad jie kainuoja tiek ir tiek,o tai neteisybė. na kaip bebūtų,visiems neįtiksi,o kas liečia prasižengimus,tai sukurt papildomą taisyklę būtent skelbimams,tikrai nebus lengva,nes kaip jau minėjau,ten pykčių mažai,tiesiog komentarai. bet kita vertus,gi jei pirkėja nesigaudo kai kuriose kainose,o siūlomos prekės kaina yra tikrai didelė,tai negi negalima taip parašyti?na žinoma,parašyti galima,bet kokį atsaką susilauksi iš pardavėjo?
anyway... spręsti ne man...
Atsakyti
as manau, kad kvailiausi komentarai kur klausia kodel parduodi, o nedovanoji...
Atsakyti
Mes visos mamos, bet skirtingo budo, temperametro...
Reiktu daugiau tolerancijos. Jei tau nepatinka kieno skelbimas tai protingiausia patyleti ar kaip nors svelniau atsakyti. Aisku savo nuomone ir "Piktos" mamos turi teise isreiksti, bet mes cia ne piktis prie savo kompu susedam, o paplepeti, pasidalinti, viena is kitos ismokti ar pasitarti. Jei ant kazko pyksti, tai surask ant ko kito saugiai islieti savo pykti, o ne ant kolegiu mamu. biggrin.gif
Atsakyti
As tikrai nepykstu ant tu mamu, kurios pakomentuoja kaina unsure.gif Bet mane asmeniskai labai izeide tokia zinute, kai viena mama pasake, kad tuoj imsim pardavineti padevetas kojines dry.gif Bet aisku cia kazkokia taisykle ivesti butu labai sunku blink.gif
Atsakyti
Manau, kad ta mama, kuri siulo tau pardavineti kojines, pati noretu taip padaryti, bet nedrista, todel ir priekaistauja kitiems. Kai buvau jaunesne sakydavau: "Neimk i sirdi imk i plaucius (ar skrandi), ten daugiau telpa" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Alina ir co @ 2004 10 07, 13:53)
Manau, kad ta mama, kuri siulo tau pardavineti kojines, pati noretu taip padaryti, bet nedrista, todel ir priekaistauja kitiems. Kai buvau jaunesne sakydavau: "Neimk i sirdi imk i plaucius (ar skrandi), ten daugiau telpa" thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif
Atsakyti