Įkraunama...
Įkraunama...

Tapkutės šokiams

Help, mamos, niekur nerandu tapkuciu sokiams. Kur jus pirkot? (veiksmas Vilniuje)
Atsakyti
Esu pirkusi Fabijoniskiu madoj, virs iki, bet ten man atrodo dabar pasikeite parduotuve. Dar maciau si rudeni VCUP'e, paskutiniame aukste kazkurioje parduotuveje vaikiskoje.
Atsakyti
Kalvariju g. netoli Holiday Inn viesbucio (kitoj gatvės pusėj) lietuviskos avalynes parduotuveje. kaina apie 17Lt.
Atsakyti
aš pirkau ukmergės gatvėj MAXIMOJE antrame aukšte vaikų porduotuvėje smile.gif sumokėjau 14Lt su maximos-senukų kortele smile.gif o šiaip ten buvo įvairių kainų nuo kokybės smile.gif
Atsakyti
Mindaugo Maxima, prie sezoniniu batu - ka tik maciau.
Atsakyti
Tapkučių pasižiūrėk Akropolio Maximoj prie sporto prekių (kur kedai) apatinėj lentynoj.
Atsakyti
Pirkau Žirmūnų " RIMI " . Aš pirkau visas odines . Kainavo 19,90 Lt. Dar buvo tokios pat , bet odinis tik padukas . Jos kainavo 14,90 Lt. Buvo baltos , pilkos ir juodos .
Atsakyti
BAltupių IKI wink.gif
Atsakyti
Aciu visoms wub.gif Tik ka nusipirkau Zirmunu RIMI rolleyes.gif Tiesa, pirkau be vaiko, nes buvo vieninteles mazdaug panasaus i reikiama dydzio, bet tikiuosi, kad bus geros... Beje mergaitisku, t.y. baltu, tapkuciu - nors vezimu vezk, visu imanomu dydziu laugh.gif
Atsakyti
Rygos-Taikos gatvių sankryžoje, yra tokia batų parduotuvė "Batai vaikams ir jų teveliams" pirkom juodas - berniukui. 5lt. Adreso nepamenu, buvo minėtas rubrikoje apie batus lietuviškus.
Atsakyti
Maximos bazėje pilna. Ir spalvą pasirinkti gali tongue.gif Na aišku tik iš juodos ir baltos.
Atsakyti
odinių baltų ir juodų mačiau "Mada vaikams"
Atsakyti