Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis ir žindymas

4u.gif sveiki,


pradėjome lankyti darželį, mums 2 m., bet vis dar ima krūtį. ar yra šansų, kad mes galėsim lankyt normaliai, dabar tik pabūna su manim ir einam namo, nepasilieka nei kiek. Pakito viskas, nakti šoka iš miego, normaliai nebevalgo. Gal reikėtų atidėt darželš, kol nuprasim nuo papo?
Atsakyti
Skaitai mano mintis 4u.gif
man tokios situacijos nera, nes mazas musu zmogutis, bet as ir pagalvojus esu kas butu, jei reiktu i darzeli eit ir dar kazkiek maitinciau.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adele @ 2006 10 09, 15:31)
4u.gif sveiki,
. Gal reikėtų atidėt darželš, kol nuprasim nuo papo?


O gal reikėtų atidėti papą, kol pripras prie darželio? Žindymas bet kokiu atveju yra teigiamas dalykas, tačiau ne tokio amžiaus vaikui. Dvimečiui motinos pienas jau nebe būtinybė, o greičiau, užgaida, nes tokio amžiaus vaikas turi valgyti praktiškai viską, ką valgo jo šeimos nariai (aišku proto ribose). Ir tokio amžiaus vaikui jau pradeda reikėti sociumo. Kitaip tariant, jis jau pradeda ieškoti kitų vaikų draugijos. ..Čia vėlgi, aišku, viskas individualu, bet...
Pati turiu 2 vaikus ir galiu pasakyti tik tiek, kad žindymas iki 2-3 metų realios naudos vaikui vargu ar duoda...
Sėkmės jums
Atsakyti
Mano dukrytei metukai ir 8 mėnesiai,jau 2 mėn. keliaujam į lopšelį, o vis dar maitinu ax.gif .Darželyje ji neturi ką spausti, todėl puikiai susitvarko, bet kai grįžtam namo, tai pirmiausia pavalgom pienuko,kartais tai net nebūna valgymas, o tiesiog pabuvimas kartu.Manau, kad tikrai nieko baisaus, kai maitinamas vaikas išeina į kolektyvą, o staigus nutraukimas gali tikrai vaikiuikui nepatikti ir jį traumuoti.O derinti maitinimą ir darželį įmanoma tikrai 4u.gif
Atsakyti
Aš pirmiau atjunkia ir tik po to (praėjus 3 mėnesiams) pradėjau vesti į daržą.
O atjunkiau, kai buvo 2,5 metų. Užmėtykit mane akmenimis ilgai nemaitinusios liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(LINCE @ 2006 10 10, 18:03)
Mano dukrytei metukai ir 8 mėnesiai,jau 2 mėn. keliaujam į lopšelį, o vis dar maitinu ax.gif .Darželyje ji neturi ką spausti, todėl puikiai susitvarko, bet kai grįžtam namo, tai pirmiausia pavalgom pienuko,kartais tai net nebūna valgymas, o tiesiog pabuvimas kartu.Manau, kad tikrai nieko baisaus, kai maitinamas vaikas išeina į kolektyvą, o staigus nutraukimas gali tikrai vaikiuikui nepatikti ir jį traumuoti.O derinti maitinimą ir darželį įmanoma tikrai 4u.gif

drinks_cheers.gif
Mano sūnučiui metukai ir 4 mėnesiai, į lopšelį keliaujam jau visas mėnuo, grįžę visada ragauja pienuko, ar tiesiog pabūna prisiglaudęs wub.gif Aš manau, kad adaptaciniu periodu tikrai neverta nujunkyt smile.gif
Atsakyti
Kiek mamu - tiek nuomoniu g.gif . Ir gana skirtingu... Juk visu vaikai skirtingi smile.gif
Taviskis gal nenoriai adaptuojasi prie darzelio ne vien del to, kad dar yra maitinamas tavo pieneliu. Kaip matai kitos mamos puikiai suderina darza ir maitinima, reiskias tai imanoma. Tiesiog gal apskritai tavo mazylis dar nepasiruoses tokiam isbandymui, kaip darzelis. Daznam, net nemaitinamam mamos pienu, tenka del sios priezasties atideti darzelio lankyma. Jei vaikas tapo neramus, dirglus, jautrus, prastai jauciasi, geriau palaukit, neskubekit, spesit i ta darza (zinoma, jei yra galimybe), kam cia "zudytis", traumuotis mamai ir vaikui.. mirksiukas.gif
P.S ir jei tik del sios priezasties nori nutraukt maitinima krutimi,- tikrai neverta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oregano: 12 spalio 2006 - 12:57
maziu i darzeli vedu nuo pusantru metu. gruodi jam bus treji. nuo kruties pradejau nujunkyti nuo metu. isbandziau praktiskai visus internete ar mokslineje literaturoje rastus budus..
Reziume: iki dvieju metu valgydavo zysdavo papa ne tik vakare po darzelio, bet ir nakti. darzelis visiskai netrukde maitinimui krutimi, priesingai, vaikui pradejus dazniau sirgti, maitinamas mano pienu zymiai greiciau atsigaudavo po tokiu ligu kaip : rota virusas (nedaug truko iki reanimacijos; isgelbejo tik mano pienas), plauciu ir ausu uzdegimas, angina, stomatitas....... nezinau ka buciau dariusi ,jei nematinciau savo pieno, nes "normalaus " maisto visiskai atsisakydavo....
tokia mano istorija.
mano pasiulymas: darzelyli lankykit toliau. vakare duok savo zuikiui melisano:ramiau miegos. vakare dazniau pabukit apsikabine....pastebejau kad mano treju metu mazius (esant stresiniai situacijai vis dar prasantis "palaikyti" papa rankyte) tiesiog taip apsiramina....
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2006 10 12, 13:51)
P.S ir jei tik del sios priezasties nori nutraukt maitinima krutimi,- tikrai neverta  smile.gif

Dviejų metų vaiko???
Tai kada jau verta? Kai reikės eiti į pirmą klasę? Nors kam nujunkyti, juk grįš iš mokyklos ir tegu žinda...
Nežinau mamytės g.gif
Atsakyti
QUOTE(leputė @ 2006 10 12, 14:38)
Dviejų metų vaiko???
Tai kada jau verta? Kai reikės eiti į pirmą klasę? Nors kam nujunkyti, juk grįš iš mokyklos ir tegu žinda...
Nežinau mamytės g.gif


Cia yra kiekvienos giliai asmeninis reikalas irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2006 10 12, 02:08)
Aš pirmiau atjunkia ir tik po to (praėjus 3 mėnesiams) pradėjau vesti į daržą.
O atjunkiau, kai buvo 2,5 metų. Užmėtykit mane akmenimis ilgai nemaitinusios  liezuvis.gif

O kodėl nujunkei? Reikėjo ir toliau maitinti g.gif
Atsakyti
jei netureciau savo trimecio zuikio, niekad nepatikeciau,kad vaikas taip ilgai gali noreti papo.... bet, patikekit, as tokius kryziaus kelius nuejau bandydama nujunkyt.... zinoma galutinis rezultatas bus pasiektas.... bet labai prasau nesmerkit . tiesiog kiekvienos mamos pareiga priimti savo vaika toks koks jis yra. vienas vaikas ramesnis, o kitas jau nuo kudikystes ragiukus rodo. vienintelis budas tokiu atveju motinos kantrybe ir ramybe, pasitikejimas savimi. ir nesvarbu ka tai liecia: zindyma ar darzeli (pastaraji ,beje, mano vaikas irgi gan ilgai ignoravo, jam priesinosi- uztad dabar su tokiu dziaugsmu eina)..
Atsakyti