Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sumažinti katei stresą?

Turiu kate jau 8 metai, kai isvaziavau studijuoti liko gyventi su mano tevais. Bet mama porai menesiu isvaziuoja i uzsieni, tevas grieztai atsisako ja priziureti reikia parsivezti pas save. Ar nebus jai per didelis stresas? ir kaip tai galima sumazinti ? nes jinai tuos visus 8 metus net i lauka neidavo, balkono uztekdavo...
gal kokiu patarimu turit...
Atsakyti
QUOTE(imbirim @ 2006 10 10, 09:42)
Ar nebus jai per didelis stresas? ir kaip tai galima sumazinti ? nes jinai tuos visus 8 metus net i lauka neidavo, balkono uztekdavo...
gal kokiu patarimu turit...


Streso bus. Tik kiekvienas gyvūnas skirtingai į jį reaguoja. Mano katei teko kraustytis du kartus: pirmą kartą iš buto pas tėvus, po to (po mėnesio) – į namą. Abu kartus dvi dienas aš jos nematydavau, tūnodavo kažkur pasislėpus (dažniausiai po kaldra ant mūsų lovos, net prisėdus esu), nieko neėsdavo. Šiam laikotarpiui praeiti reikia laiko – paprasčiausiai padrąsink katę, paglostyk, ir leisk jai apsiprasti pačiai, nieko nedaryk per prievartą – per kelias dienas paprastai apsprantama ir pradedama domėtis nauja vieta.
Atsakyti
angel_sadangel.gif mes taip pat turėsime netrukus persikelti į kt. butą, nunešiau šiandien ten savo gražuolę apsiuostinėti, tai vos širdis neplyšo verysad.gif , vaikšto, kniaukia, prie durų bėga, krapšto duris. Neįsivaizduoju kaip ji ten pripras, nes juk mes tai į darbus išeisim, niekas ten jos neglostinės unsure.gif tai jaučiu per diena tai nusikniauks verysad.gif
Atsakyti
zinokit nepykit, bet manau cia tikrai ne didziausia problema, pakniauks, pripras ir mum gyvenime ne viskas rozem klota g.gif . Pas mus kita situacija. Kate pyksta ant svetimu zmoniu po buto vagystes. Kol dar mes esam namie tai nieko, bet vat dabar, kai vaikuciui aukle suradom .... kai aukle lieka namie, puola kate ja, konkreciai puola, o tokios aukles geros mes nenorim prarasti. Taigi teks atsisveikinti su kate per tuos negerus zmones, kurie buvo isilauze i musu buta ir isgazdino gyvuna blink.gif o be galo gaila. Dar gerai nors tiek, kad ja paima mano teveliai, kurie tikrai ja myles verysad.gif Vat taip vat
verysad.gif
Atsakyti
Mano katinas kraustesi jau 2 kartus smile.gif Ir nieko smile.gif MAn atrodo, kad jis labiau prie musu priprates, o ne prie vietos, nes pora dienu pavaiksto, pakniaukia - ir jau savas mirksiukas.gif Ypac kai paimdavau ant ranku, pakalbedavau su juo - labai greit apsiramino ir suprato, kad jis jau namie thumbup.gif
Atsakyti
Kate myli namus labiau nei seimininka,todel kates pakeitus gyvenama vieta jauciasi blogiau nei pvz suo.Bet jai kraustysites su baldais tai nieko.Patarciau pirma persikraustyti susitvarkyti daiktus ir kate parsivesti i nauja sutvarkyta vieta.Iskart parodyti jos toleta ir ja ten palikti,beja geriau su nevalytu kad jaustu savo kvapa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi ana @ 2006 12 08, 22:52)
Mano katinas kraustesi jau 2 kartus  smile.gif Ir nieko smile.gif MAn atrodo, kad jis labiau prie musu priprates, o ne prie vietos, nes pora dienu pavaiksto, pakniaukia  - ir jau savas  mirksiukas.gif Ypac kai paimdavau ant ranku, pakalbedavau su juo - labai greit apsiramino ir suprato, kad jis jau namie  thumbup.gif

Mums lygiai tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos-sveiki.pries 3 dienas priglaudziau katyte,nes tie zmones pas kuriuos ji gyveno nebegalejo ja laikyti.atsiveziau i namus,bet po savaites ji vel keliaus i kitus namus,tesiog bloga darosi ir skaudu,bet kitos iseities nera,nes turejau paimti katyte ir taip sutapo,kad po savaites mes isikeliame i kita nama.stresas jai aisku didziulis,jai metukai,po savaites dar pasimsiu is priglaudos pusiau laukini katineli 6 men.gal man ka patarti galit kaip jiems lengviau pernesti ta stresa.ir net neisivaizduoju kaip jie sutars schmoll.gif ir zmones svetimi ir katinai ir namai.
Atsakyti
As labiausiai bijau, kad musu grazuolis Britas(2metai), naujuose namuose nepradetu zymeti doh.gif doh.gif ir dar neaisku kuria vieta pasirinks nagams galasti, du metus galando odinius baldus. Aisku odos pas mus nebus schmoll.gif del pono katino, bet vistiek manau issirinks koki nauja baldeli savo malonumui doh.gif
Atsakyti
Pora dienu katinėlis tikrai turės būti nesavas , juk ir žmonėm svetimoi vietoi nera jauku mirksiukas.gif Bet po truputi pripras, gal dar būtu gerai jei ir lėkštutės ir tualetas tas pats liktu , lengviau apsipras ir maistukas galėtu nesikeisti , viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Na mes per šventes buvom savaičiukai į svečius išvažiavę, tai išverė vietą naują. Svarbiausia, kad būtų keli jos daiktukai , ypatingai wc, ir turėtų kažkokios veiklos, tada ne taip liūdės.
Atsakyti
Sekmadieni persikraustem. Baisiai gaila katino, pirmas minutes prie zemes prisipaudes slankiojo (susiguzes is baimes), paskui pasislepe. Paglostomas leidziasi, bet po keliu akimirku jau sprunka, jei laikau ant ranku, tai isvis nagus suleidzia. Nakti surenge rekimo koncerta ir nuolat sokinejo ant buto duru rankenos (bando atsidaryti ir iseiti doh.gif ). Siandien per pietus gryzau, tai niekur is po lovos nelenda sad.gif Neramu labai ir sirdi spaudzia, bet cia paskaiciau, kad dauguma kaciu pripranta anksciau ar veliau prie naujos vietos. Tai tikiuosi atsigaus smile.gif Idomu ar galima kaip nors nuraminti gyvuna, kad viskas bus ok g.gif
P.S. tik idomu, kad kai pas tevus nuvaziuojam, kur nuosavas namas, tai nepanasu, kad jam nuo to koks stresas butu. Vaiksto patenkintas kaip namie, tik jei atvaziuoja kas i svecius, tada slepiasi... Sitaip buvo jau nuo pradziu, nors jis ten niekad negyveno... gal del to, kad daugiau vietos ten, kai namas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deaneira: 24 rugpjūčio 2009 - 14:34