Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo planas

Esu visiskai "zalia" verslo srityje, bet visgi turiu noro pabandyti. Sorry uz durnus klausimus, bet galvojant apie savo versla, kaip manote nuo ko reiketu pradeti, kas butu svarbu. Turbut nuo idejos laugh.gif . Ideja yra, o kas toliau? Gal kas gali patarti?

Gal kas turetumet verslo plano pavyzdi?
Cia gal kas kokioj verslo vadyboj mokosi ar gal siaip turetu?
Atsakyti
Žvilgtelk www.tingiu.lt ten yra nemažai verslo planų pavyzdžių.
Labai neblogas puslapis yra http://verslas_banga_lt/lt/ Ten tikrai daug informacijos, kaip pradėti verslą, paruošti verslo planą.
Aš dar skaičiau papildomai ir www.vmi.lt puslapyje. Yra kažkiek informacijos smulkaus ir vidutinio verslo asociacijos puslapyve.

Sėkmės
Atsakyti
Aifa, aciu labai.
Atsakyti
Labas vakarelis

As daznai paskaitinedavau si foruma, bet pati prisijungti nutariau tik dabar.
Tai paskatino padaryti mano nuostabiausia drauge. Turiu labai labai dideli prasyma. Gal kas nors turite verslo plana, labai ypatingo man nereikia, svarbu kad butu tik paciu rasytas(zodziu ne tie is internetiniu puslapiu). Gal kas nors man galetu padeti ir atsiusti ji elektroniniu pastu nes ir teksta surinkti laiko reikia , o as jo visiskai neturiu.Buciau be galo, be galo DEKINGA!!!!!!!!

As turiu maza maza leliuka, jo pasaugoti niekas negali, o ta plana man jau reikia kita savaite pristatyti, bijau kad as tikrai nespesiu, o destytoja tikra pabaisa, jei visiskai nerupi jaunu mamyciu problemos.
Atsakyti
O tu iš kokio miesto?
Pas mane buvo kažkur toks nedidelis verslo planiukas apie aviečių auginimą rolleyes.gif
Atsakyti
Gal galeciau ir as atsiusti tik is kur tu

Ir kur mokaisi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dina2: 15 lapkričio 2004 - 09:48
Labas, beveik bendranike laugh.gif


parasyk emaila, turiu pora rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (miau @ 2004 11 14, 22:11)
O tu iš kokio miesto?
Pas mane buvo kažkur toks nedidelis verslo planiukas apie aviečių auginimą rolleyes.gif

As is Klaipedos. Ir mokausi Verslo ir technologiju kolegijoje. Jei galetum atsiusti buciau labai dekinga.
Aciu Jums labai uz supratima. Galbut jus busit mano issigelbejimas clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ 2004 11 15, 10:08)
Labas, beveik bendranike laugh.gif


parasyk emaila, turiu pora rolleyes.gif

Sveika sveika,

Kaip malonu kad cia jus tokios draugiskos ir galite padeti clap.gif clap.gif

Siandien perskaiciusi zinutes jauciuosi kiek geriau, o tai jau maniau ir "drauge" depresija mane aplankys g.gif . Gal kaip nors su jusu pagalba issisuksiu clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ 2004 11 15, 10:08)



parasyk emaila, turiu pora rolleyes.gif [/i]

Parasiau tau i asmenine
Atsakyti
o, tai gal mes pazistamos clap_1.gif as irgi ten pat mokausi. kokia tavo specialybe?
Atsakyti
Gal ir man galit atsiusti ir man labai reikia ,toki paprastesni .
Atsakyti