Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

Gydytojos norejau paklausti, ar man tikna kontr. pleistras?
Situacija tokia: KP naudoju 8 men., bet beveik visos menesines atsirasdavo 1-2d. anksciau, nei nulipindavau paskutini pleistra. GAl tik pora kartu menesines atsirado praejus pora dienu po treciojo pleistro nuemimo. KP vartojimo pradzioje lankaiusi pas gydytoja, kuri tikino, kad organizmas dar neprisitaike prie hormonu. Bet ir siuo metu niekas nepasikeite. Atsiradus menesinems, kai dar 3-as pleistras nenulipintas jauciuosi labai prastai, siplna.
Ar pleistras siuo atveju gali uztikrinti sauguma?
KA galite patarti?
Aciu.
Atsakyti
Kontraceptinis efektas dėl to tikrai nesumažėja.
Jei tokia situacija Jums sukelia diskomfortą - teks keisti kontraceptinę priemonę.
Atsakyti
papildyta:
Aciu uz atsakyma.
Dar norejau paklausti ar vartojant geriamus kontraceptikus nepasikartos esama situacija? Del kokiu priezasciu taip reaguoja mano organizmas? ar ir kitoms merginoms taip pasitaiko?
Ir ar negalima nulipinti paskutinio pleistro diena anksciau jei jau prasidejo menesines? ar tai turi itakos saugumui?
Aciu.



Gydytojos norejau paklausti, ar man tikna kontr. pleistras?
Situacija tokia: KP naudoju 8 men., bet beveik visos menesines atsirasdavo 1-2d. anksciau, nei nulipindavau paskutini pleistra. GAl tik pora kartu menesines atsirado praejus pora dienu po treciojo pleistro nuemimo. KP vartojimo pradzioje lankaiusi pas gydytoja, kuri tikino, kad organizmas dar neprisitaike prie hormonu. Bet ir siuo metu niekas nepasikeite. Atsiradus menesinems, kai dar 3-as pleistras nenulipintas jauciuosi labai prastai, siplna.
Ar pleistras siuo atveju gali uztikrinti sauguma?
KA galite patarti?
Aciu.
Atsakyti
Niekada iš anksto negalima numatyti, kokios bus hormoninių preparatų pašalinės reakcijos.
Pleistrą galite nulipinti ir diena anksčiau, tačiau pertrauka tarp kontraceptikų vartojimo turi būti ne ilgesnė, kaip 7 dienos.
Atsakyti