Įkraunama...
Įkraunama...

Paruošiamieji sąrėmiai

Jau kelintą naktį jaučiu sąrėmių skausmus,kadangi tai antras nėštumas,tai tą skausmą atpažįstu.Tas skausmas trunka apie minutę,kartojasi tris keturis kartus,dieną nebūna,tik naktį.Buvau pas gyd,kaklelis užsidaręs,vaikelis juda gerai.Aš bijau ,kad priprasiu prie to skausmo,nes esu kantri irnebesuprasiu,kad jau prasidėjo,nes per pirmą nėštumą taip nebuvo,nebuvo jokių skausmų.Bijau dėl to,kad pirmą pagimdžiau labai greitai,sako antras dar greičiau,kentėsiu ir pagimdysiu dar namie.Ką patarsit mamytės ax.gif ,gal kam panašiai buvo?
Atsakyti
O man jokiu saremiu nera, tik daznaii pilvo apacia maudzia jau gal kokia savaite blush2.gif
Atsakyti
Man tai paruosiamieji saremiai prasidejo mazdaug dvi savaites pries gimdyma - gimda stipriai susitraukdavo ir vel atsileisdavo, bet perodiskumo nepastebejau. Skausmo kazi kokio irgi nebuvo, paskui man su tais paruosiamasiais saremiais ir kaklelis atsidare. O tai, kad jis atsidarineja suzinojau nuejusi pas gydytoja, nes ta diena man buvo nustate, kad turiu gimdyti. Taigi nuejau, gydytoja paziurejo ir sako, kad jau siom dienom bus viskas, o po to jau tuputi ir kraujo pasirode. O skausmu nejauciau, tik jau ligonineje kai nuleido vandenis, tai ir skausmas atejo blink.gif
Atsakyti
Turbut ir pas mane prasidejo paruosiamieji saremiai, man kasdien paskausta pilvo apacia, skausmas toks lyg adatom badytu. Klausiau gydytojos kodel taip yra, sake, kad jau ruosiasi gimdymui smile.gif
Atsakyti
o man naktimis skauda klubu kaulus,riesus.pabundu nuo skausmo ir verciuosi ant kito sono.gal kalcio trukumas?
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2006 10 12, 18:06)
o man naktimis skauda klubu kaulus,riesus.pabundu nuo skausmo ir verciuosi ant kito sono.gal kalcio trukumas?

keista, man tas pats. blink.gif nors gimdyt tik vasarį turiu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2006 10 12, 19:06)
o man naktimis skauda klubu kaulus,riesus.pabundu nuo skausmo ir verciuosi ant kito sono.gal kalcio trukumas?

Tikrai kalcis nepades. Nestumo metu issiskiria hormonai, laisvinantys sanariu raiscius- taip ruosiamas dubuo gimdymui, kad leliukui gimstant dubens kaulai laisvesni butu ir siek tiek prasiplestu. Tai normalu. Ir, deja, teks pakenteti ax.gif Jokiu priemoniu nuo to nera.
O tikrieji saremiai prasideda tada, kai tampa reguliarus, dazneja, su jais kartu jauciamas skausmas nugaroj, pilvo srityje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medituk: 14 spalio 2006 - 11:10
man irgi antras. irgi esu kantri. Irgi bijau kad nepraziopsociau, o tai su pirmu nuvaziavau su 8 cm ir nepasakyciau kad skaudejo...

kamstis pirma karta neisejo, tad tikiuosi tik is vieno dalyko suprasti kad tai neparuosiamieji - is periodisku vis trumpesniu intervalu pasikartojanciu saremiu.

Stai is pirmo gimdymo atsiminimai:
Apie 2 val nakties prasidejo trumpi saremiai. Tarp pirmo - antro buvo koks 40 minuciu tarpas, o veliau tarpai tarp saremiu trumpejo apie 5 minutes. Saremiai trunka apie 0.5-2 minutes. Saremio metu ne tik sukieteja visas pilvukas, bet ir maudzia strenas kaip per mestruacijas. Gulint maudzia maziau - galima net miegoti, o kai atsikeliau apie 6 val. nusiprausti po dusu, pasidare daug stipresni. Isgeriau arbatos ir kai saremiai pasidare kas maziau kaip 10 minuciu isvaziavome i ligonine. Tai buvo apie 7 ryto. Kaip minejau nuvaziavau jau pasiruosusi gimdyti. Saremiai buvo kas 5 minutes, taciau vaikinas dar nebuvo pasiruoses ateiti i si pasauli (neisistaciusi galvyte). Teko gimdymo veikla stabdyti, sokti su vyru lambadas ir todel uztrukome beveik iki 11 val. Taigi pirmas gimdymas truko apie 8 val. (jei butu be komplikaciju - 6 val.smile.gif

Hm, jei su antru bus greiciau ir be jokiu sposu, tai suskaiciuosiu 5-6 reguliarius saremius besikartojancius trumpejanciu intervalu ir varysiu i ligonine:)
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2006 10 12, 18:06)
o man naktimis skauda klubu kaulus,riesus.pabundu nuo skausmo ir verciuosi ant kito sono.gal kalcio trukumas?

AS manyciau, kad tiesiog klubai pleciasi todel taip ir skauda. ax.gif Tarp kitko mane kankina klubu skausmai ir 4u.gif
Atsakyti
jo kalcis tikrai cia nepades.sia nakti galvojau,kad teks gerti nuskausminancius koks skausmas kaulu buvo,kad pagalvojau,kad atsikelsiu su dideliu "uzpakaliu"grubiai tariant.nors antras vaikas,bet bijau labiau gimdyti nei pirma karta,bet jei taip skaudes priprasiu prie skausmo ir manau bus nebaisu nestuke.gif
Atsakyti
Tikrieji sąrėmiai turi būti reguliarūs, dažnėjantys, jei susitraukia pilvelis iki dešimties kartų per dieną - tai paruošiamieji...
Atsakyti
Jei sąrėmiai paruošiamieji, tai pagulėjus šiltoje vonioje jie nurimsta. O kai jau bus tikrieji sąrėmiai, jie tikrai nenurims, o suintensyvės. Čia iš mano praktikos.
Atsakyti