Įkraunama...
Įkraunama...

Vardai pagal gyvenamaja vieta

Skaitau sia tema daznai ir pastebejau, kad pagal varda jau beveik galiu atspeti kokiam mieste ar ne mieste gyvena mamyte smile.gif Ar pastebejote, kad skirtinguose vietovese renkamiesi skirtingi vardai? Na mados lokalines kazkokios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bugen @ 2006 10 12, 10:48)
Ar pastebejote, kad skirtinguose vietovese renkamiesi skirtingi vardai?

Nea. Ta prasme, ne nesutinku, o nepastebėjau. Kokie kur?

Aš va Kaune, tai beveik visų mano pažįstamų mažos dukros - Rugilės hihihi.gif O įdomu, kitur tų Rugilių mažiau? g.gif
Atsakyti
Vilniuj turbut daugiau Austeju biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar toks sovinistinis pastebejimas biggrin.gif Kuo gilesne provincija, tuo mandresnius vardus duoda
Atsakyti
QUOTE(bugen @ 2006 10 12, 11:19)
Vilniuj turbut daugiau Austeju biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar toks sovinistinis pastebejimas biggrin.gif Kuo gilesne provincija, tuo mandresnius vardus duoda

Na, čia drįsiu nesutikti... g.gif Kaip tik iš kaimo ar mažo miestelio pažystų vos vieną kitą šeimą, pavadinusia vaiką neįprastu vardu. Dažniausiai pavadina lietuviškais arba jau prigyjusiais LT vardais. O vat Kaune priešingai - kaip tik retų, neįprastų ir kartais net keistų vardų apstu... Tai jei Tavo pastebėjimai kitokie, peršasi išvada, jog vardai nuo gyvenamosios vietos nepriklauso smile.gif
Atsakyti
aš tai nepastebėjau blink.gif
Atsakyti
[O vat Kaune priešingai - kaip tik retų, neįprastų ir kartais net keistų vardų apstu... Tai jei Tavo pastebėjimai kitokie, peršasi išvada, jog vardai nuo gyvenamosios vietos nepriklauso smile.gif
[/quote]

Na tai ir as apie tai biggrin.gif
Atsakyti
Na, tiksliai nzn, bet tada gali būti smile.gif Pagalvojau, kad turi omeny, jog mažuose gyvenvetiese mandrus vardus duoda smile.gif
Atsakyti
niu, aš Kaune taip pat nemažai Austėjų žinau.
beje, dėl kaimo taip pat manau - ne visi kauniečiai ir vilniečiai yra tikri miestelėnai, dažnai tai būva iš miestelių ar kaimų suvažiavę mokytis ir pasilikę žmonės. taigi jų tikrai negalima vadinti kauniečiais, vilniečiais.
šiaip vardų statistiką reiktų žiūrėti, tada pamatysime, ar ne beprasmė diskusija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 10 12, 10:59)
Aš va Kaune, tai beveik visų mano pažįstamų mažos dukros - Rugilės hihihi.gif O įdomu, kitur tų Rugilių mažiau? g.gif



Vilniuje Rugilių nors vežimu vežk taip pat smile.gif . Žinau, kad kada dukrai reikėjo vardą duoti, tai laikraščiuose kiekvieną savaitę buvo registruojamos 5 Rugilės.
Atsakyti
Kažkaip abejoju, ar vardai taip jau su gyvenamąja vieta susiję g.gif Turiu minty Kaunas, Vilnius, Klaipėda, Panevėžys, provincijos... Žmonės, ypač jaunimas migruoja. O štai nuo tėvų amžiaus, išsilavinimo, polinkio serialams ir panašiai - ko gero TAIP ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Na dar negirdėjau iš serialų nei Marianų nei Rozaurų nei Xuanų kokių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ana_21 @ 2006 10 12, 11:40)
Na, čia drįsiu nesutikti... 

O aš sutinku...iš patirties...teko dirbt soc. remtinų ir asocialių vaikų stovyklose...vienu metu turėjau 5 mergaičių grupelę: Jordana, Saidana, Milana, Romena ir dar kažkas irgi netipinio ale nebepamenu.

QUOTE(2 vaikų mamulė @ 2006 10 12, 19:59)
Xuanų kokių doh.gif

Chuanų girdėjai, lietuviškai tas yr Jonas bigsmile.gif
Atsakyti