Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Atidarau nauja tema.
Graziu Jums darbeliu ir nepamirskite pasidalinti ju foto su mumis cia

cia ankstesnes veltinio dalys:
1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis
6 dalis
7 dalis
8 dalis

treciojoj ir ketvirtojoj daugiausia info apie velimo technika ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 13 spalio 2006 - 14:23
ties skirti vandeniui balionai laba labai amziukai, o kaip pripusti juos sunku doh.gif atrodo zandai plys, del to as juos su pompa priputineju doh.gif doh.gif
Atsakyti
Pažiūrėkit kokios veltos lėlės blink.gif
Aš apakus... Veltos lėlės
Atsakyti
nagi veliau veliau ir s.. nuveliau. tiksliau bandziau ta nauja mocheros vilna, kurios prisiveziau.. niu ir ka- ir taip sau.. is pradziu veliau Gustui batus, tai tryniau tryniau kokias dvi valandas ir vis tiek gavosi batai man..smile.gif)))bet prastokai veliasi ir tokie nelygus, plaukuoti gaunasi, ir skyles lopiau vidury proceso- sunkiai kimba sluoksnis prie sluoksnio.. Tai matyt paliksiu vilna dekorui.. arba reiks prisimint kaip zaisliukus velti..smile.gif va jiems tai plaukuotas mocheris bus neblogai turbut..smile.gif dziusta dabar batai- isdzius- pafotkinsiu. nu bet nesuzaveta rezultatu tai tikrai.. spalvos grazios, bet daugiau tai nelabai kas..smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 13 spalio 2006 - 15:14
na taip leles tai grazios bet it kainos po 900$ blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2006 10 13, 18:48)
na taip leles tai grazios bet it kainos po 900$  blink.gif


Kaip smagu-- darai darba negailedamas laiko-- zinai, kad bus atlyginta uz varga..
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2006 10 13, 19:10)
Kaip smagu-- darai darba negailedamas laiko-- zinai, kad bus atlyginta uz varga..

bet neesi isitikines kad kas nors nupirks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2006 10 13, 07:29)
p.s. įrašykit gal ir mane į meetą, nors aš dar tokia ne profė visai  blush2.gif

Taigi čia ir nėra profių meet'as mirksiukas.gif Nors jei Doseth sugalvotų dalyvauti... Turbūt nedrįsčiau savo darbelių rodyti... doh.gif blush2.gif

Prašom visos parašyti man AŽ dėl jums tinkamo laiko. Aš siūlyčiau kitą šeštadienį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Heiki Heiki! @ 2006 10 13, 19:44)
Taigi čia ir nėra profių meet'as  mirksiukas.gif Nors jei Doseth sugalvotų dalyvauti... Turbūt nedrįsčiau savo darbelių rodyti...  doh.gif  blush2.gif

Prašom visos parašyti man AŽ dėl jums tinkamo laiko. Aš siūlyčiau kitą šeštadienį  ax.gif




okei, okei NONGRATUM rolleyes.gif
Papildyta:
Vienu žodžiu nei ten, nei ten.
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2006 10 13, 19:47)
okei, okei NONGRATUM rolleyes.gif
Papildyta:
Vienu žodžiu nei ten, nei ten.

Nu kodėl? Visai ne mirksiukas.gif Juk nesakiau, kad nenorėčiau susitikti mirksiukas.gif Tik savo veltinių nedrįsčiau parodyti rolleyes.gif O susitikime labai lauktumėm 4u.gif Ar įtraukti į sąrašiuką? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Heiki Heiki! @ 2006 10 13, 19:53)
Nu kodėl? Visai ne  mirksiukas.gif Juk nesakiau, kad nenorėčiau susitikti mirksiukas.gif Tik savo veltinių nedrįsčiau parodyti  rolleyes.gif O susitikime labai lauktumėm 4u.gif Ar įtraukti į sąrašiuką? ax.gif


Tai kaip tik kuo daugiau atsineskit parodyti, gi galesime pasitarti, viena kita pakonsultuoti...
Papildyta:
Dar iki meeto laiko yra, reiks ka naujo ir man pasistengti sukurpti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tapkute @ 2006 10 13, 15:39)
Pažiūrėkit kokios veltos lėlės  blink.gif
Aš apakus... Veltos lėlės

atsakykit, jei galit, man durnai neveltinininkei ir anglų kalbos nemokančiai, ar čia jos visos iš veltinio nuveltos, ir veidai ir rankos bigsmile.gif , aš nieko nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti