Įkraunama...
Įkraunama...

Kartingai

ar esat jais važiavę, koks jausmas, ar nebaisu?K
ur yra galimybė jais pavažinėt (žinau tik prie Hyperrimi Žirmūnuose rolleyes.gif ), ar labai ten baisu, ar savo vaikams leidote važiuoti, kažin, nuo kelių metų būtų galima g.gif ?Kur pigiausia?
Atsakyti
Esu vairavus kartą biggrin.gif ir vaikai mano važinėjosi. Koks jausmas g.gif , man žymiai lengviau ir maloniau tikrą mašiną vairuoti wub.gif , jau vien tai, kad vairo stiprintuvo nėra biggrin.gif Žodžiu, vaikai mane aplenkė ir apvairavo blush-anim-cl.gif Kainų nepamenu, bet malonumas ne iš pigiųjų. Žinau, kad moksleivių technikos (kaip ten tas visas pavadinimas g.gif ) rūmuose kartingų būrelis yra, ne toks jau ir brangus.
Atsakyti
AS tai nesu vaziavusi,bet labai noreciau pabandyt...
NEs mano brangiausias ten vasara daznai praleidzia....prie kartingu...

http://www.artkart.lt/index/index.php

o as visada kai galiu varau paziureti varzybu!!! BUna super!!! Jau ir taisykles kai kurias zinau... tongue.gif
Atsakyti
Nesu vaziavusi, bet is draugu esu girdejusi geru atsiliepimu, taigi ir pati noreciau isbandyti.

Kur Vilniuje yra trasos? Ir kiek kainuoja?
Atsakyti
Nesu vaziavusi - bijau. Bet zinau, kad kartingu trasa yra Sauletekio al. gale, pravaziavus bendrabucius ir vairavimo aikstele yra toks VGTU pastatas, tai uz jo sukti i desine ir ten virsuje yra ta trasa. Nelabai cia aiskiai parasiau, gal suprasit blush2.gif
Ten stato dabar nauja daugiabuti, tai reikia sukti pries ji. Ir sestadieniais ten tikrai vazineja, kitom dienom tai nezinau.
Atsakyti
Esu vaziavus, labai patiko... Prie sauletekio kartodromo kainos:

http://www.kartodrom...roma.php#kainos

kaip tik ten ir vaziavau... thumbup.gif atrodytu gal siek tiek ir brangoka, bet verta biggrin.gif
Atsakyti
Kartingai cool pasivazhinejimas biggrin.gif Tik as tai ishbandzhiau ne Lietuvoje. Trasa buvo nelygioje vietoveje, tai kol ysiminiau visus posukius... Ishlekiau is trasos ne viena kartely... ax.gif Tik gaila - tai nepigus malonumas...
Atsakyti
Važiavau ir nekartą. Mūsų su vyru mėgstamas sportas, tik brangokas, bet didelis noras ir pinigų atsiranda kartas nuo karto smile.gif

Kas bijo, tai nebijokite, nes apsiversti nepavyks smile.gif
Atsakyti
Tikrai sauni pramoga. Ir tikrai reikia labai stengtis, kad pavyktu apsiversti. Man nepavyko, kad ir kaip stengiausi...
Atsakyti
Kviečia ir mane vienas pažįstamtas pasivažinėti kartingais. Kažkaip baisoka g.gif Bet pasiskaičius jūsų atsiliepimus, tai lyg ir susigundžiau. Baisiausia, tai kad neapsiversčiau, bet sakote, kad apsiversti nepavyks, tai jėga!
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 08 24, 12:25)
Kviečia ir mane vienas pažįstamtas pasivažinėti kartingais. Kažkaip baisoka g.gif Bet pasiskaičius jūsų atsiliepimus, tai lyg ir susigundžiau. Baisiausia, tai kad neapsiversčiau, bet sakote, kad apsiversti nepavyks, tai jėga!


Drąsiai važiuok, pamatysi koks geras jausmas. Ech, taip ir norisi vėl lekti. Aš irgi pradžioje visaip bandžiau išsisukinėti, bet kai pabandžiau, tai negaliu sustoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2005 08 24, 10:53)
Drąsiai važiuok, pamatysi koks geras jausmas. Ech, taip ir norisi vėl lekti. Aš irgi pradžioje visaip bandžiau išsisukinėti, bet kai pabandžiau, tai negaliu sustoti  ax.gif


Ačiū už palaikymą. jaučiu, kaip užsikabliuosi, tai niekas manęs nepavys biggrin.gif
Atsakyti