Įkraunama...
Įkraunama...

Aromaterapija

Pastaruoju metu labai susidomėjau šiuo gydymu kvapais.Gydoma naudojant koncentruotą augalo energiją-eterinius aliejus (kedro, rozmarino, kiparisų, pušų, čiobrelių -tonizuojantys; eukaliptų, ramunėlių, levandų, mairūnų -raminantys, sandalas, rožė -romantizuojantys, muskato, bosvelijos, ylang-ylang-seksualūs ir t.t.), įvairūs jų mišiniai skirtingai veikia. Bet jie tinkami tiek fizinės, tiek dvasinės savijautos gerinimui. Naudojama įpylus į masažinius aliejus, vonią, naudojant aromatines lempas, smilkalus ir pan.
Ar jūs naudojatės aromaterapinėmis galiomis, kokius įdomesnius mišinius esate išbandžiusios ir galėtumėte rekomduoti
kitoms  ;)?
Atsakyti
naa,as tai nebandziau.........bet manau turetu but idomu.geras kvapas visad malonu...
Atsakyti
matyt dar ne daug kas apie tai žinot, keista ???
Daurasa, tai ne tik malonūs kvapai, eteriniai aliejai yra stimuliuojantys vidaus bei išorės sekrecijos liaukas, sužadina peristatikos raumenis, ramina, padeda atsipalaiduoti, stimuliuoja, suteikia žvalumo, žiūrint kokį aliejų pasirinksit, pavyzdžiui sausos odos drėgmei palaikuyti, kraujotakai pagerinti ir riebalinėms liaukoms reguliuoti   rekomenduojamas avokadų, kviečių, migdolų aliejai, o celiulitui tinka citrinų ir greiprutų aliejus, o arbatmedžio aliejus naikina grybelį, pipirmėtės aliejus-patinusioms, nuvargusioms kojoms, , kiparisų aliejus-šąlant ar prakaituojant pėdoms ir t.t.
Tų aliejų mačiau vaistinėse, parduotuvėje "Drogas", indiškose parduotuvėse ir kt., kainos nuo 4Lt. iki 24Lt. už buteliuką, tereikia keletos lašelių vienam kartui, o nauda...kaip matot  ;)
Atsakyti
na jei tik 4lt.tai manau verta pameginti.o tu iskur tiek zinai?kas paskatino susidometi?ir cia ta lasiuka lasint tai kai maudaisi?ar pavyzdiui specialiai pedoms vonele padarai.ir ar nesvarbu vandens ir aliejuko santykis?
Atsakyti
QUOTE
na jei tik 4lt.tai manau verta pameginti.o tu iskur tiek zinai?kas paskatino susidometi?ir cia ta lasiuka lasint tai kai maudaisi?ar pavyzdiui specialiai pedoms vonele padarai.ir ar nesvarbu vandens ir aliejuko santykis?


pėdoms tai reikia, pavyzdžiui, pipirmėtės eterinį aliejų derinti su kosmetiniu aliejumi wink.gif, o naudojami šie kvapai yra patalpų aromatizavimui, masažui ir t.t., jie lašinami į kosmetinį (augalinį) aliejų, vandenį, jūros druską ir tik po to naudojami wink.gif.
Jei naudosies aromatine lempa (beje, tai puiki dovana artimam wink.gif), tai reikia į jos dubenėlį įpilti vandens ir įlašinti kelis lašus poasirinkto eterinio aliejaus, talpykloje dubenėlio apačioje uždek žvakutę (ją perkant paaiškins, kaip naudoti).Jei bus įdomu, galėsiu tau vėliau parašyti tinkamiausius aromatų mišinius pavasariui, skatinančių seksualumą, vyrišką pradą, romantiką wink.gif.Čia, kai man buvo sunkus gyvenimo periodas viena draugė patarė pamėginti, ir iš tiesų, aš pirkau smilkalų, kurie man primintų tai, ką noriu, be to, pirkau kažkokių "Aromteraphy" serijos užsienietiškas želė, pilingą kūnui, ekstraktą voniai, reikia dar pasidomėti ir kosmetikos parduotuvėje...bet kvapų galia išties veiksminga smile.gif.Neseniai atradau keletą straipsnių, kurie paskatino dar daugiau išmėginti wink.gif, bet ir aš ne viską bandžiau, neblogai būtų išmėginti tą lempą, gal kas turit, naudojatės, ar verta, mačiaU Vaikų pasaulyje kosmetikos skyrelyje atrodo...
Atsakyti
oi,kaip idomu.....o kaip ta lempa kazin atrodo......o kiek ji kainuoja?parasyk parasyk.paskaitysim ir gal eisim ieskot.
Atsakyti
Maciau tu lempu Kaune Dainavos Maximoj, tam skyrely kur prie eurovaistines, nu kur muilais visokiais prekiauja. Nepamenu, kiek kainuoja, kokie 25 litai, gal maziau.. Jos ten is molio, smulkiau nezinau, Ingrid geriau paaiskins...

Ingrid, o tie kvapai realiai veikia? Nes kazkaip teko skaityt, bet neteko isbandyt. Uosciau uosciau kazkada tuos buteliukus, kazkaip nepatiko tie kvapai ir tiek... Nei vienas nepatiko. O gal juos ir uostyt kitaip reikia? Gal taip tiesiai uostyt tas pats kas kvepalus tiesiai is buteliuko?  Be to, teko girdet, kad tie aliejai buna dvieju skirtingu rusiu - eteriniai ir dar kazkokie, nu kur grynai tik kvepejimui, ar kazkas ten tokio... Kokius tu pati bandei ir ar buvo poveikis?
Atsakyti
Siaip apie aromaterapija esu gana daug prisiskaicius ir kai ka naudojau (smilkalus, vonios drukas). Tos lempos aromaterapines kainuoja apie 40Lt (bent jau Vilniuj) nors aisku ju buna skirtingu.
Pati naudojau Dr.Nona druska i vonia su levandomis (jos poveikis: ramina, gerina miega) tai mazajai labai gerai suveike. Pati esu isbandziui kelis aromatus (aromaterapinekj lempoj) bet ten buvo ne gryni kvapai, o kvapu misinys. Padejo atsipalasiduot, o kiti energijos suteike lyg ir. Bet negaliu pasakyt kad cia buvo butent aromaterapijos poveikis, gal tai buvo tiesiog nusiteikimas toks, bet kad mazaj paveike tai tikrai
Atsakyti
o man tai levandu kvapas labai patinka.visada kai perku koki muila ar krema,stengiuosi rast butent tokio kvapo.......aaaaaaaaaaa........kaip kvepia........
Ingrid,man apie levandu aliejuka,jei toks yra,parasyk ka nors.
Atsakyti
Oi ir man aromoterapija patinka smile.gif aisku primityviai, lempa arba vonioj i vandenuka ir kaip tik naudoju levandu... taip nervukus ramina, miegelin nunesa. O rytais kaip energijos truksta tai mandarinais viska kvepinu.mmmm  :D
Atsakyti
Levandų aliejukų yra, yra ir džiovintų levandų (voniai). Jų poveikis migdantis-raminantis. Savo epogėjų aromatingų augalų naudojimas pasiekė Romoje, buvo populiarūs masažai su lavandos eteriniu aliejum (sumaišytu su kosmetiniu, kaip rašiau). Beje, pirtyse taip pat buvo naudojami eteriniai aliejai-eukaliptų, kedrų (matyt, užlašinus keletą lašelių ant įkaitusių akmenų).
Atsakyti
wink.gif Va va mes irgi lasinam ant karstu akmenuku savo pirtelej.
Atsakyti