Įkraunama...
Įkraunama...

Ar lengva duoti vaiką savaitgaliui

man tai jausmas keistas,kai du kart i menesi vaikas buna pas ji..ilguosius savaitgalius (t.y. 2naktis), vaikui 4, eina su dideliu noru, patinka jam ten- tik..grizta keistas,nemeilus,saltas...nori vel pa ji...

taciau po keliu valandu vel viska pamirshta...
tai vat..o sirdy tai nekoks jausmas..kai grizes namo- nei man,nei mano esam vyrui..net sunui- neparodo,kad pasiilgo...ignoruoja...

veliau viskas susitvarko..
Kartais atrodo geriau,kad is viso niekada neimtu..ir nevaidintu pries kitus. Nes jokio kito rupinimosi nera- tik tas kas teismu priteista... Taigi- nuosirdumo jokio is tikroojo tevo....

tikiuosi tas kada pasibaigs...
Atsakyti
nepergyvenk, tokio amziaus vaikui - tokie jausmai tikrai normalu. juk jis nori ir ten ir cia-pagalvok, kaip jam sunu, ir ten gera ir cia, kaip mazoj galvelej viska aprepti, sudelioti i stalciukus - tokiam amziuj neimanoma.

palyginimas: ilgai laukta mama grizta is darbo isskestom rankom - o vaikas uzsiraukia, nebega prie jos. taip saugo save, nes vel patirs skausma, issiskyrimo ilgesi. viduje jis tikrai myli mama. bet, bet...apsaugos instinktas vercia ji saugotis.

viskas po truputi.... 4u.gif
Atsakyti
aciu..kad atrasete...
na tikrai..sunku ir jam....tikiuosi viskas laikui begant susitvarkys....
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2006 10 14, 17:12)
As is proto kraustausi, sirdis plysta, kad jis su kazkokia teta ir teveliu, o ne su mamyte ir teveliu leidzia laika....

Manau, kad svarbiausia, kad tetis nori bendrauti su mazyliu;), svarbiausia grazus santykiai smile.gif
Atsakyti
Mano vaikai būna su tėvu ir jo meiluže bei savo tėvais kartą per mėn. savaitgalį - jaučiuosi gerai, tada turiu laiko sau ir vaikai normaliai jaučiasi po visų pasimatymų ir mano atžvilgiu nepasikeitę.
Atsakyti
Na merginos papasakosiu apie save, širdį drasko...iki kraujo. Kaip sakoma buvo šeima, buvo visko, vyras kariškis išvažinėdavo į misijas Dukrą užauginau sakykime pati, mama mano toli,po dekreto pradėjau dirbti, žinoma kartais padėdavo jo tėvai, bet jie kitam mieste negu as gyvenu. Ojis darėsi karjerą. Vieną dieną gryžęs iš tokios kelionės po 5 mėn pareiškė nora skirtis. Aš sutikau, nekeliau jokių skandalų issikyrėme gražiai. Dukra visą laiką linkdavo prie tėčio. Aš tik mama kuri ja prižiūri ir tiek. Matau kad meilės man iš jos nėra. Kartais pagalvoju gtal todėl kad aš griežta kad daug reikalauju, o pas tėti juk viskas galima ir.t.t. Dukra pradėjo eiti į mokyklą, mes su ja mokomes darome pamokeles visur kartu. Ir štai vėl grįžta tėtis vaikas pas jį iki ašarų nori -aš tai žinoma leidžiu, bet už tad kaip man skaudą širdį, atrodo viską jai duodu viska suteikiu glostau bučiuoju, bet visteik man meilės nėra, gryžta iš tėčio vėl pikta ant manęs vėl viskuom nepatenkinta. Tiesa nepasakiau, kad pas mane yra jau draugas. dukra su juo matau sutaria puikia žaidžia juokauja-važiuoja kartu į baseinus. Jei butų kažkas ne taip iš karto pamatyčiau. Jeigu vaikas pats bėga prie jo ir apsikabina ir duoda bučki išeidamam i darbą manau daug ka pasako.
Pasruvusi mano širdelė krauju, bet bandau save nuraminti kad dukrytė suaugs ir supras kas prie ko.
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2013 11 08, 08:26)
Na merginos papasakosiu apie save, širdį drasko...iki kraujo. Kaip sakoma buvo šeima, buvo visko, vyras kariškis išvažinėdavo į misijas Dukrą užauginau sakykime pati, mama mano toli,po dekreto pradėjau dirbti, žinoma kartais padėdavo jo tėvai, bet jie kitam mieste negu as gyvenu. Ojis darėsi karjerą. Vieną dieną gryžęs iš tokios kelionės po 5 mėn pareiškė nora skirtis. Aš sutikau, nekeliau jokių skandalų issikyrėme gražiai. Dukra visą laiką linkdavo prie tėčio. Aš tik mama kuri ja prižiūri ir tiek. Matau kad meilės man iš jos nėra. Kartais pagalvoju gtal todėl kad aš griežta kad daug reikalauju, o pas tėti juk viskas galima ir.t.t. Dukra pradėjo eiti į mokyklą, mes su ja mokomes darome pamokeles visur kartu. Ir štai vėl grįžta tėtis vaikas pas jį iki ašarų nori -aš tai žinoma leidžiu, bet už tad kaip man skaudą širdį, atrodo viską jai duodu viska suteikiu glostau bučiuoju, bet visteik man meilės nėra, gryžta iš tėčio vėl pikta ant manęs vėl viskuom nepatenkinta. Tiesa nepasakiau, kad pas mane yra jau draugas. dukra su juo matau sutaria puikia žaidžia juokauja-važiuoja kartu į baseinus. Jei butų kažkas ne taip iš karto pamatyčiau. Jeigu vaikas pats bėga prie jo ir apsikabina ir duoda bučki išeidamam i darbą manau daug ka pasako.
Pasruvusi mano širdelė krauju, bet bandau save nuraminti kad dukrytė suaugs ir supras kas prie ko.

Atleiskit jei klystu, bet ar nebus taip jog tėtis nuteikinėja dukrą prieš jus? Tiesiog mano draugei taip buvo, na ne analogiška situacija,tačiau...
Pati esu keletą kartų susidurusi su tuo jog vaikas važiuot nenori su manim. Ne, ne dėl to, kad dar norėtų pabūt pas anyta ar kažkokie ožiiai, bet akivaizdžia agresija, nuteikimu tai dvelkė. Ir aš neklydau .
Jums siūlyčiau pasikonsultuoti su psichologu. Vaikas auga, skaudu visiem,bet laikas nelaukia. Manau, kad rastumet atsakymus bent i dalį klausimų.
Atsakyti
QUOTE(Chianty @ 2013 11 08, 11:56)
Atleiskit jei klystu, bet ar nebus taip jog tėtis nuteikinėja dukrą prieš jus? Tiesiog mano draugei taip buvo, na ne analogiška situacija,tačiau...
Pati esu keletą kartų susidurusi su tuo jog vaikas važiuot nenori su manim. Ne, ne dėl to, kad dar norėtų pabūt pas anyta ar kažkokie ožiiai, bet akivaizdžia agresija, nuteikimu tai dvelkė. Ir aš neklydau .
Jums siūlyčiau pasikonsultuoti su psichologu. Vaikas auga, skaudu visiem,bet laikas nelaukia. Manau, kad rastumet atsakymus bent i dalį klausimų.

Del to kad nuteikineja tai manau kad tip 100 proc. ir gal ne tetis bet mano buvusi anyta:) o gal ir tetis... pikta ir tiek...
Atsakyti
Kraupu skaityt.... Apie nuteikinejimus sad.gif
Atsakyti
Labas, na man niekada nebuvo sunku vaika duoti jam nuo pirmos skirybų minutės. Gal tėl to kad aš rami jis vaiku rupinasi ir jokiai kitai neleis jo skriausti. Nors jis jas keičia kaip kojines biggrin.gif ir per tiek metu vaikas jau nebekreibia dėmesio i jas, o kaip tik nauda ižvelgia nes kaip tik nauja taip nauji žaislai ir t.t. Aišku man kiekviena karta neramu, bet jis mane ramina ir sako buk rami greit bus kita. Tad tikrai reikia džiaugtis kad ima, nes gali skirti laiko sau, o beto pasiilkstu ir kaip mama bunu geresne wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurweda @ 2013 10 03, 20:24)
Mano vaikai būna su tėvu ir jo meiluže bei savo tėvais kartą per mėn. savaitgalį - jaučiuosi gerai, tada turiu laiko sau ir vaikai normaliai jaučiasi po visų pasimatymų ir mano atžvilgiu nepasikeitę.

keista, kad tik viena karta i menesi. dar daugiau laiko galetumet skirti sau, ....

ingute, na ir saunu kad ex vyrui galima patiketi vaika. mirksiukas.gif
Atsakyti
na aš gal žiauriai pasakysiu čia, bet aš tai laukiu kada tėtis pasiims vaikutį pabūti su savimi, ir dėl savęs ir dėl vaiko to laukiu.. smile.gif visų pirmiausia, tada galiu skirti laiko sau, kai vaiką pasiima smile.gif o ir vaikas su tėčiu žinau, kad būna kiek laimingesnis, nes ten pas tėtį, dar kartu gyvena ir anyta su uošviu, ir ex vyro sesuo su vyru ir vaiku 3,5 metų smile.gif tai mano mažiukui ten veiklos yra, jei ne tėtis su juo užsiima, tai pusbroliukas, arba vyro sesuo smile.gif na visada apsuptas dėmesiu smile.gif gera yra matyti vaiką laimingą, nes kai būnam tik dviese, tai aš tikrai negaliu nuolat jam skirti dėmesio, nes reikia ir valgyt daryti, ir buitimi rūpintis ir pan smile.gif
tad kai tėtis pasako, kad savaitgaliui pasiims vaiką, tai akys nušvinta mano biggrin.gif
Atsakyti