Įkraunama...
Įkraunama...

Ar lengva duoti vaiką savaitgaliui

Sveikos, truputi paskaiciau kaip jums sekasi isleisti vaikucius, tai galvoju parasysiu ir as...o gal kartais dar ir palengves.
Man vaika duoti savaitgaliui yra ir sunku, ir is kitos puses tai priimu kaip poilsi ir laika sau, tai nutinka gana retai. nuo rugsejo men taip buvo 2 kartus. Antras kartas buvo praejusi savaitgali. Na ir jis grizes sako kad manes pasiilgo, buna apsikalbines, prisiglaudes...bet as vis delto esu ta piktoji puse, kuri jam liepia praustis, klausyti, negali su juo istisai zaisti, nes po darbu kaip ir visiems reikia apsitvarkyt ir valgyt pagamint, o tetis pazaidzia ir toks jo darbas, nesvarbu kad net i lauka neissiveda ir siaip jokiu tevisku pareigu neatlieka, dabar net triusikeliu nesugebejo isplaut ir idejo neisplautus. Ir sako vaikas sako, kad as labai geras, zaidziu su juo - isivaizduoja kad tai viskas, kad daugiau nieko nereikia. O kai serga, ar reikia siaip ko nors, del sokiu pasakau, kad reikia ko - visiskas ignoras šiais klausimais. Tai vat, kaip ir anksciau rasiusiai mamytei, drasko sirdi iki negalejimo.
Atsakyti
Aš irgi laukiu laukiu laukiu.......... vis dar laukiam, kada pasiims tiatis, bet vis sako kitą mėnesį, kitą mėnesį, kitą mėnesį........ unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Paskaiciau cia jusu istorijas.. maniske panasi .. grizta mergina pikta, nepatenkinta, su manim pradeda normaliai bedrauti po keliu valandu..o po to dar kelias paras bandom atsistoti i ritma dienos ir siaip bendra tvarka. Man sunku nes zinau (nors sako kad nieko blogo nekalba apie mane) bet tikrai kalba.. vaikas buna pasikeites labai.. plius jo praso nieko nepasakot ka jie veike.. doh.gif tai dukra uzsidarius savy.. kalbejau juo sita tema tai nzn ar kas pasikeis. Apskritai mes pesames del savaitgaliu kas su vaiku bus.. doh.gif Ima kiekviena savaitgali jeigu leidziu visam, jeigu ne tai tik parai.. man tai irgi laiaks sau, tik kad tas pasiemimas nera man "skanus"..plius kaip tendencija vaika atveza nepavalgiusi arba maitinta greitu maistu.. ir po pasibuvimu savaitgaliniu amzinai man ji apsirgus buna, tai pilvas tai skrandis, tai sloga, tai tempa ir t.t. nesuprantu ar nedaziuri g.gif Kazkaip sunku kai linksmybem vaikas tevui o visa kita ant tavo galvos.. nu bet kaip man ex pasake.. vaikas man tik savaitgaliam o visa kita tavo galvos skausmas..tikslai taip ir yra.
Atsakyti
QUOTE(Prancuzyte @ 2014 03 18, 23:08)
Paskaiciau cia jusu istorijas.. maniske panasi .. grizta mergina pikta, nepatenkinta, su manim pradeda normaliai bedrauti po keliu valandu..o po to dar kelias paras bandom atsistoti i ritma dienos ir siaip bendra tvarka. Man sunku nes zinau (nors sako kad nieko blogo nekalba apie mane) bet tikrai kalba.. vaikas buna pasikeites labai.. plius jo praso nieko nepasakot ka jie veike..  doh.gif  tai dukra uzsidarius savy.. kalbejau juo sita tema tai nzn ar kas pasikeis. Apskritai mes pesames del savaitgaliu kas su vaiku bus..  doh.gif Ima kiekviena savaitgali jeigu leidziu visam, jeigu ne tai tik parai.. man tai irgi laiaks sau, tik kad tas pasiemimas nera man "skanus"..plius kaip tendencija vaika atveza nepavalgiusi arba maitinta greitu maistu.. ir po pasibuvimu savaitgaliniu amzinai man ji apsirgus buna, tai pilvas tai skrandis, tai sloga, tai tempa ir t.t. nesuprantu ar nedaziuri  g.gif  Kazkaip sunku kai linksmybem vaikas tevui o visa kita ant tavo galvos.. nu bet kaip man ex pasake.. vaikas man tik savaitgaliam o visa kita tavo galvos skausmas..tikslai taip ir yra.



Aš stengiuosi savosios nekamantinėti, po kurio laiko ji susisodina lėles ir vaidina viską, kas vyko pas tėvelį ax.gif
Jai irgi yra nurodyta, kad nieko nepasakotų, ką veikė ir t.t., bet ji man pasipasakoja neprašyta, viską pasako smile.gif
aš apskritai stengiuosi neimti į galvą, nereaguoti, kadangi nieko nenoriu nei girdėti, nei žinoti, kaip jie ten gyvena ir t.t. man svarbiausia, kad mano dukrai būtų skiriama dėmesio, su ja kalbamasi ir leidžiamas laikas, o ne pasiimti, nuvežti, nutrenkti močiutėms ir viskas, skaitosi, kad a la pasiėmiau vaiką (o taip būdavo).

Jau praėjo beveik 3,5 metų, bet kolkas mes dar neišmokom bendrauti. Jis atvažiuoja — į akis nežiūri, tik pasiima vaiką ir viskas, o kaip man suspaudžia širdį, kai dukra nueina į mašiną, atsisėda net neatsisveikinusi su manimi, puola ten sveikintis su tėčio drauge ir viskas, atrodo, kad kuo greičiau nori pabėgti biggrin.gif o paskui, grįžusi, pasakoja, kaip norėjo mamytės — na, iš tikro ji labai gera aktorė, moka prisitaikyti ir sako tai, ką tu nori girdėti......
Atsakyti
QUOTE("Monika" @ 2014 03 19, 09:55)
Aš stengiuosi savosios nekamantinėti, po kurio laiko ji susisodina lėles ir vaidina viską, kas vyko pas tėvelį  ax.gif
.......

Na o as manau, kad as kaip mama turiu teise ir privalau zinoti, kur buvo, ka veike, ka valge, ar gerai jautesi..kas jai kasas pyne..kas miegelio gulde ir t.t. Galu gale juk ir antra puse kita yra..noriu zinot koks tas kontaktas su mano vaiku. Manau cia ne mano smalsumas o tiesiog privalu zinot kaip tas tavo vaikas gyvena, jauciasi ir kuom kvepuoja smile.gif As vis tik ir pacios vetoj pasidomeciau smile.gif
Na pas mus praejo tik kazkur 5 men. bet turiu itarima kad ir mes neismoksim bendrauti. Su manim nesiskaito visai..nei labas nei viso nesugeba pasakyt biggrin.gif nemalonu aisku, kad zmogus toks piktas ir su tokiu uzgautu ego..sakiau ne karta gyvenk toliau r nustoks kapstytis praeity. Pamirsti reikia...klaidu tik reiktu nebekartot tu paciu gyvenime.. ir aisku pasistengt islaikyt zmogiska kulturinga bendravima, nes sieja bendras vaikas, vien is pagarbos ir meiles tam vuikui. tik gaila mazai kas taip moka sad.gif
O as nesileidziu dukros neapkabius ir nepabuciavus.. cia butu nepagarba man. As Jusu vietoj liepciau atsisveikint nes kitaip neleisciau pas teva. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Prancuzyte @ 2014 03 19, 16:18)
Na o as manau, kad as kaip mama turiu teise ir privalau zinoti, kur buvo, ka veike, ka valge, ar gerai jautesi..kas jai kasas pyne..kas miegelio gulde ir t.t. Galu gale juk ir antra puse kita yra..noriu zinot koks tas kontaktas su mano vaiku. Manau cia ne mano smalsumas o tiesiog privalu zinot kaip tas tavo vaikas gyvena, jauciasi ir kuom kvepuoja smile.gif As vis tik ir pacios vetoj pasidomeciau smile.gif
Na pas mus praejo tik kazkur 5 men. bet turiu itarima kad ir mes neismoksim bendrauti. Su manim nesiskaito visai..nei labas nei viso nesugeba pasakyt  biggrin.gif  nemalonu aisku, kad zmogus toks piktas ir su tokiu uzgautu ego..sakiau ne karta gyvenk toliau r nustoks kapstytis praeity. Pamirsti reikia...klaidu tik reiktu nebekartot tu paciu gyvenime.. ir aisku pasistengt islaikyt zmogiska kulturinga bendravima, nes sieja bendras vaikas, vien is pagarbos ir meiles tam vuikui. tik gaila mazai kas taip moka sad.gif
O as nesileidziu dukros neapkabius ir nepabuciavus.. cia butu nepagarba man.  As Jusu vietoj liepciau atsisveikint nes kitaip neleisciau pas teva. ax.gif


Matot, jau kartą esu gavusi nuo jo moralą, kad esą per daug klausinėju vaiką, kad netgi per daug namuose šneku apie jo dabartinę draugę, esą negražiai šneku — nuo to laiko aš vengiu bet kokios kalbos apie tą personą, nenoriu jos net matyti, iš tikro man nemalonu, kad ji atvažiuoja į mano kiemą, pageidaučiau, kad ji nesirodytų mano teritorijoj, bet ką aš galiu padaryti.
Apskritai, aš prašau kiekvieną kartą, kad paskambintų dukra man ar tėvas bent sms parašytų, kad saugiai nuvyko ir t.t., bet niekada to nebuvo schmoll.gif
Kai dukra grįžta pas mane, tai irgi turi adaptuotis, turi įprasti, ne į gera tokios gastrolės, bet aš labai labai džiaugiuosi, kad ją bent pasiima į metus tris-keturis kartus, nes ji savo tėvelį tiesiog dievina, noriu, kad ji būtų laiminga.
O dėl atsisveikinimo, tai, kaip ir minėjau, kai pamato į kiemą įvažiuojančią mašiną, ji tarsi persimaino, tampa nebe atpažįstama, visai kitas žmogus, lekia ir viskas, sakau: ,,Ate", o ji man ,,Ate, greitai grįšiu" ir puola į tėvelio glėbį.
Atsakyti
Na gal cia dėl to, kad retai mato g.gif
Siaip tai ir Jusu nusiteikimas toks kitos moters atzvilgiu toks idomus.. as tai kazkaip nieko neturiu pries ex antra puse. Nors mes pasukom skirtingais keliais 5 men atgal.. abu turim antras puses ir as nematau del to problemos. Nzn ka jaucia jis bet as nejauciu jokio negatyvo..linkiu laimes ir sekmes jam. jam gal sunkiau nes as buvau ta kuri paliko ji..
Atsakyti
QUOTE(Prancuzyte @ 2014 03 19, 17:06)
Na gal cia dėl to, kad retai mato  g.gif
Siaip tai ir Jusu nusiteikimas toks kitos  moters atzvilgiu toks idomus.. as tai kazkaip nieko neturiu pries ex antra puse. Nors mes pasukom skirtingais keliais 5 men atgal.. abu turim antras puses ir as nematau del to problemos. Nzn ka jaucia jis bet as nejauciu jokio negatyvo..linkiu laimes ir sekmes jam. jam gal sunkiau nes as buvau ta kuri paliko ji..


Na, mūsų situacijos skiriasi, kadangi aš buvau ta paliktoji, o ir šiaip po skyrybų atsigavau ir kitą vyrą į savo gyvenimą priėmiau tik po 2,5 metų, 2,5 metų aš ,,gedėjau".
Aš turiu pastabų savo dukters tėvo draugei, kadangi žinau, jog į jos norus atsižvelgiant, tik su ja suderinus, jis gali parsivežti dukrą, kaip jis kažkada yra sakęs: ,, .... aš juk ne vienas gyvenu, man reikia tartis su...". O šiaip neturiu nieko prieš ją, nei dantį griežiu, nei ką, malonu, kad jie laimingi ir jiems nieko netrūksta, svarbiausia, kad mano dukra nebūtų ta atstumtoji ar ,,įsibrovėlė" į jų šeimą, trokštu, kad ji gerai jaustųsi ir žinoma, stengiuosi neišlepinti, nes sakė, kad ji ten būna linkusi manipuliuoti tėvelio jausmais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE("Monika" @ 2014 03 20, 09:26)
Na, mūsų situacijos skiriasi, kadangi aš buvau ta paliktoji, o ir šiaip po skyrybų atsigavau ir kitą vyrą į savo gyvenimą priėmiau tik po 2,5 metų, 2,5 metų aš ,,gedėjau".
Aš turiu pastabų savo dukters tėvo draugei, kadangi žinau, jog į jos norus atsižvelgiant, tik su ja suderinus, jis gali parsivežti dukrą, kaip jis kažkada yra sakęs: ,, .... aš juk ne vienas gyvenu, man reikia tartis su...". O šiaip neturiu nieko prieš ją, nei dantį griežiu, nei ką, malonu, kad jie laimingi ir jiems nieko netrūksta, svarbiausia, kad mano dukra nebūtų ta atstumtoji ar ,,įsibrovėlė" į jų šeimą, trokštu, kad ji gerai jaustųsi ir žinoma, stengiuosi neišlepinti, nes sakė, kad ji ten būna linkusi manipuliuoti tėvelio jausmais biggrin.gif


Jo ryskiai musu istorijos skirtingos smile.gif Nors gal net ne visai.. Suprantu jus puikiai mirksiukas.gif as dar seimoj gyvenau kai suzinojau kad vaikstau raguota.. tada kazas many truko.. metus gedejau tikrai gedejau.. visais imanomais budais meginau lipdyt seima..patii pasikeiciau.. pakeiciau ir isvaizda ir gyvenimo buda, pomegius..net zmones kai kuriuos aplink.. o kitus likusius metus iki man iseinat.. gyvenau sau.. ale su vyru..bet jo nebebuvo nei mano gyvenime, nei mano sirdy, nei mano lovoj.. todel as santykius naujus kurt buvau pasiruosu.. o ir zmogu sutikau iskarta tik isejus. kazkaip taip netketai ir neplanuotai..bet jau buvau pasiruos pradet is naujo.. bet vat mano artimiesiams..sioks toks sokas.. kaip taip greitai smile.gif Nors jis kaip paliktoji puse po keliu men irgi susirado antra puse.. pas ji matyt galioja tas.. kuom susirgai tuom ir gydykis biggrin.gif
Atsakyti
Na ką, mes jau 5 mėnesius girdim ,,kitą mėnesį, kitą mėnesį tikrai...".
Ketvirtadienį mačiau dukters tėvelį savo apylinkėse (pats gyvena už 200 km nuo mūsų) ir jau maniau, kad skambins, norės pasimatyti su dukra, bet kur tau.... naivuolė aš doh.gif

Labai bijau, kad tas labai labai laukiamas tėvelis netaptų nelaukiamu....
Atsakyti
Sveikos,noriu paklausti.Vaikas važiuos pas tėvą į Vokietiją,skris kartu su jo žmona,man reikės rašyti sutikimą(nes nei iš vienu iš tėvų neskris).Ar yra kažkokia forma oficiali ar kažką reiks "laisvo"parašyti.Labai nenoriu,nepasitikiu nei ex,nei jo žmona,bet vaikas nori,o ir neleisti negaliu unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2014 05 21, 09:27)
Sveikos,noriu paklausti.Vaikas važiuos pas tėvą į Vokietiją,skris kartu su jo žmona,man reikės rašyti sutikimą(nes nei iš vienu iš tėvų neskris).Ar yra kažkokia forma oficiali ar kažką reiks "laisvo"parašyti.Labai nenoriu,nepasitikiu nei ex,nei jo žmona,bet vaikas nori,o ir neleisti negaliu unsure.gif .

Sveika,man atrodo notarai turi formas g.gif Kreipkites i juos,tiksliau atsakys 4u.gif
O kodel nepasitikit exu ir jo zmona,manot,kad vaikui nesaugu su jais bus? g.gif
Atsakyti