Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga vaikas.

Mamytes noriu jusu paklausti ka darote jeigu vaikutis suserga, jeigu dirbate, tai kaip tvarkotes? Ar neinate i darba, ar paliekate vaika kazkam? Man atrodo, kad tai gana didele problema vienu tevu seimoms?
Atsakyti
mano darbas laisvu grafiku,užtenka susitart su valdžia,nors problemų kyla,o kartais kas nors pažiūri,mama ar teta,bet jau nusprendžiau ieškotis auklės,nes l.sunku kai reikia prie kažko derintis galės ar negalės pažiūrėt vaiką,o jei dirbant normaliam darbe tai pasiimi biuletenį ir nesuki sau galvos
Atsakyti
Labai didelė problema. Kai dirbau darbe kur imti biuletenius neiseidavo, tai kai tik susirgdavo mažė man prasidėdavo depresija. Palikdavau su aukle, su draugėm sad.gif Labai skaudu, kai vaikas namie serga su svetimu...
Kitam darbe galėdavau dirbti ir namie, tai problema atkrito...
Atsakyti
Jei mano vyresnysis suserga,tai pabuna ir vienas namuose.. o jei mazasis-tai dazniausiai biuleteni ciumpu... geriau jau kai namuose sergantis vaikas su manimi... o kartais ir su seneliu pabuna ax.gif
Atsakyti
Ka reiskia kai dirbau darbe kur bouletenius imti neiseidavo?
Atsakyti
mano dukra rugsėjį pradėjo eit į darželį, tai ligos tapo didžiausia problema. bandau spręsti visais būdais. mano mama ėmė atostogas, aš ėmiau biuletenį, dirbau namie, dabar ex turi paėmęs biuletenį ir savaitę sedėjo su vaiku. belieka tik tikėtis, kad bent savaitę bus ramu, o kai kitą kartą sirgs jau teks man imti doh.gif
Atsakyti
Mano mažius irgi pradėjo eiti į darželį, po savaitės susirgo, auklės nebeturime, todėl palikau pas mamą kitame mieste, kas yra žiauriai nepatogu. Dabar ieškom valandinės auklės, bet nesinori svetimo žmogaus, nes jau 2 aukles turėjom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Antanas @ 2006 10 22, 21:07)
Ka reiskia kai dirbau darbe kur bouletenius imti neiseidavo?


Laidas vesdavau. Nesvarbu, kad vaikas serga, laida turi išeit į eterį.
Atsakyti
Ech, man dabar pati ta problema - vaikas pradėjo eiti į darželį ritmu - savaitę paeina, dvi savaites serga..... Mano mama dirba, aš dirbu, ex mokosi ir nenori nieko girdėti. Mama pasiūlė mesti darbą. Neįsivaizduoju ką daryti.... Praėjusią savaitę turėjau biuletenį, sėdėjau namie, bet vaikas vis dar serga.. Dabar kaip kokia našlaitė - tai mama truputį, tai aš, tai mano brolis pažiūri, užsidepresavau galutinai sad.gif
Atsakyti
Imu biliutenį, negalėčiau palikt savo sergančio vaiko be priežiūros. Kai vaikai dažnai serga, tai būna paimu darbo namo, tada galiu padirbėt kai vaikai užmiega, nes kitaip išmes iš darbo, juk niekam nerupi, čia TIK mano problema verysad.gif
Atsakyti
Neseniai dukryte lb sirgo,gulejome ligonineje su plauciu uzdegimu,po ligonines teko imtis nemokamu atostogu,nes teko vykti i sanatorija reabilitacijai,sanatorijoje vel virusa pasigavo ir vel teko imti biuleteni verysad.gif buvo lb lb sunkus du menesiai...eks pareiske,kadangi mes issiskyre-pati turiu viena suktis,o jis neims biuleteniu..buvusi uosviene taip pat pareiske ,,savo problemas spresk pati'' : verysad.gif zodziu-jie antzmogiai,kitaip nepavadinsi.Man lab padeda mano mama,jei ne ji-nezinau ka daryciau...
Atsakyti
Kadangi gyvenu ne Lietuvoje,tai nelabai yra kam paziuret mano serganti vaika....Pernai ziauriai daug sirgo,imunitetas buvo visiskai nusilpes...teko atsiprasinet is darbo...pabaigoj jau net grese atleidimas...susiradau zmones dirbancius naktinej pamainoj,o diena atbegdavo man kelias val. paziuret maziaus...mama net buvo atvaziavus anukelio padabot....Sunku ziauriai tokiais atvejais...
Darbas toks,kad namo jo neparsinesi...
Aciu Die....siemet beveik nesergam cool.gif
Atsakyti