Įkraunama...
Įkraunama...

Kenksmingos nėščiosios darbo sąlygos

Labas storuliukes, nestuke.gif
gal zinote kiek valandu per diena nesciai galima sedet prie kompo ir kur galima gaut video medziagos apie gimdymo eiga?Mums iki tos dienos liko 10 sav. clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Tuki @ 2004 06 20, 18:26)

gal zinote kiek valandu per diena nesciai galima sedet prie kompo

2004 gegužinukės 24val. per parą prie jo tūnojo ir buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Bobošius @ 2004 06 20, 18:41)
QUOTE (Tuki @ 2004 06 20, 18:26)

gal zinote kiek valandu per diena nesciai galima sedet prie kompo

2004 gegužinukės 24val. per parą prie jo tūnojo ir buvo thumbup.gif

Panashiai su kai kuriomis vasarinukemis smile.gif Bet shiaip tai kazkur skaichiau, kad 4 val. per para rekomenduojama sedeti prie kompo. O shiaip reikia kas valanda daryti 10-15 min pertraukeles, tik idomu kiek ish musu taip daro? tongue.gif
Atsakyti
Sutinku su Eos. Nes skaitosi ne tik akims negerai, bet ir sedint uzpaudziamos kraujagysles kojytese, o tai gresia patinimu, koju venu issipletimu, galvos svaigimu ir t.t. blink.gif Pertraukeles butinos.
Atsakyti
QUOTE (Tuki @ 2004 06 20, 18:26)
kur galima gaut video medziagos apie gimdymo eiga?Mums iki tos dienos liko 10 sav. clap_1.gif

Trumpai apie gimdyma yra skiltyje idomi nuoroda nestukems, reikia atsisiusti paskutine dali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Eos @ 2004 06 20, 19:50)
O shiaip reikia kas valanda daryti 10-15 min pertraukeles, tik idomu kiek ish musu taip daro? tongue.gif

As net val nesugebu issedet prie kompo, labai jau raumenys pradeda skaudeti. Tai kol jus ten rasinejates - einu pavalgyti, i WC, paskaityti, TV paziureti laugh.gif ...
Atsakyti
As irgi ilgiau nei valanda negaliu issedet vienoj vietoj, be to ir veikla darosi monotoniska.
Atsakyti
QUOTE (meska @ 2004 07 23, 08:40)
As irgi ilgiau nei valanda negaliu issedet vienoj vietoj, be to ir veikla darosi monotoniska.

Man tai ilgiau pasedejus ir akytes skauda, nugarai nepatogu, nors kede ir thumbup.gif . As istveriu valandele biggrin.gif
Atsakyti
O as galiu valandom prie kompo sedeti. Na, zinoma, su trumpais pasivaiksciojimais uzkasti, paziureti, ka vyras daro, paguleti ir panasiai. Per diena kokias 6 valandas suma sumarum prie kompo praleidziu. Vis bandziau issiaiskinti, ar nekenkia 2.gif , bet taip niekur ir neradau normalaus atsakymo.
Atsakyti
mano pilvuzas uzuago prie kompo laugh.gif
kol kas viskas ok rolleyes.gif
Atsakyti
Baikit nestukes juokus blink.gif
Yra Lietuvoj draudziama nesciosioms dirbti su kompu, gali buti zalinga, na nebent su kristaliniu monitorium dirbat. As kai uznestejus buvau, vien del to pasiemiau darbe puse etato, kad kuo maziau laiko praleist prie kompo.
Atsakyti
Kažkur internete skaičiau, kas pirmus tris mėn. geriau apriboti darbą kompu dėl galimo neigiamo elektromaganetinio lauko poveikio vaisiui, bet... nevisada tai įmanoma. Aš visą dieną su kompu dirbu. ir norint "apriboti" tektų mesti darbą. Bet čia tik numanoma grėsmė kaip supratau, nes nebuvo parašyta, kaip tai gali pakenkti, t.y. kokius padarinius sukelia. o be to daugelis moterų nėštumo metu prie kompų sėdi, jei būtų kažkas baisaus - žinotume. Taip aš save raminu unsure.gif
Atsakyti