Kartais žiuriu papraščiausia Jūsų nuomone yra viską uždrausti. Jūsų vaikai, tai gal ir pradėkite Juos auklėti patys, kad čipsų nepirktų? Kad coca-cola yra negerai? Kad rukyti nesveika. Kuom čia dėtas prekybininkas, kuris yra pelno siekianti organizacija ir pardavinėja tai, kas perkama? Jei sugebėsite įtikinti kokią nors ne pelno siekiančią VšĮ, kad tiektų maitinimą paspausiu Jūsų ranką...
Užtenka 1 vaiko mokykloje kuriam tėvai leidžia pirkti čipsus, tai kodėl jam tokia galimybė turėtų būti atimta dėl to, kad kiti tėvai neišugdo savo vaikų, kad nepirktų čipsų?
O gal pasakysite, kad labiau džiaugiatės per judrią gatvę lakstančiais mažamečiais, kurie nubėga į parduotuvę nusipirkti ko nors?
Apie kainas - pabandykite pagaminti ką nors skanaus už tuos 4 litus savo vaikui namie, paskaičiuodami sugaištą laiką parduotuvėje perkant produktus, gaminant ir t.t. (bent jau minimaliu atlyginimu įvertinkite), Paskaičiuokite lėkščių, stiklinių, įrankių kainas ir jų amortizacines išlaidas (vaikai juos daužo, laužo, išsineša), tada pridėkite patalpų nuomos kainą (jei įmonė patalpas nomuojasi iš mokyklos) ir galiausiai pridėkite 100% antkainį, be kurio joks blaiviai mąstantis verslininkas nesileis į tokias avantiūras. Ar viską paskaičiavę visgi sugebėsite pagaminti vaikui skanius pietus už 4 litus ir dar iš to uždirbti?
Kartais susidaro vaizdas, kad vis dar gyvename Tarybiniais laikas - viskas turi būti už dyką. Pamirškit. O tai kas už dyką ir yra atitinkamos kokybės - dovanotam arkliui į dantis nežiūrima.
P.S. tikrai nesu vienas iš maitinimo mokyklose organizatorių, tikrai nesu suinteresuotas kažkuom, bet profesija mane išmokė žvelgti iš abiejų pusių, ko kaip supratau kai kuriems čia rašančių tikrai nepavyksta padaryti.
Mano pasiūlymas - pradėkime kažką keisti nuo savęs, t.y. auklėkime vaikus, kad nepirktų šššš.... mokėkime atitinkamus pinigus už maitinimą, jei jo norime, o ne reikalaukime, kad visa tai padarytų kažkas kitas.
Peace.
Sutinku su viskuo. Kai pasižiūriu kiek valstybė išleidžia pinigų vaikams, o jūs čia dar verkšlenate, tai man gėda dėl to. Be visų nemokamų maitinimo, nemokami pieno gaminiai - varškytės, jogurčiukai, o kur dar vaisiai. Dar maivosi, tas skanu, anas neskanu
Mūsų mokykloje vištienos kepsnys su vienos rūšies salotomis kainuoja 1, 07 euro.
Nežinau koks čia biznis gali būti, kai tokios kainos.
Ir apskritai ne mažiams reikia skirti obuolius ir pieną, o didiesiems, paaugliams, jie labiausiai alkani būna.