Įkraunama...
Įkraunama...

Ankstyvas snėštumas - nesimato embriono :(

Sveikos, mergaites! dariau pries pora dienu pirma echo. pagal nestumo dydi gimdoje lyg tai turi buti 6 savaite, o embriono nesimate! Gydytoja sake, kad kartais taip gali buti, ir sake ateiti pakartotinai po dvieju savaiciu. taciau vienas nesivystantis nestumas man jau buvo pries pusmeti, ir as dabar vietos sau nerandu... verysad.gif gal kas gali pasidalinti patirtimi, kam taip jau buvo ir kuo viskas baigesi?
Atsakyti
na man buvo panasiai...nulekiau pas gydytoja daryt echo, jinai ziuri ziuri ir nieko nemato verysad.gif bet paskui mane nuramino, nes juk nestumo pradzia skaiciuojama nuo pirmos paskutiniu menesiniu dienos, tai gaunasi, kad pora savaiteliu esame nescios avansu smile.gif tai va ir pasake, man, kad realiai dabar gal tik kokios keturios savaites todel nieko ir nematau...ateik po 10 dienu...atlekiau po 10 dienu ir viska pamate kuo puikiausiai, todel ir tu pakentek ramiai tas kelias dieneles ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Man 7 sav ziurejo, trys daktarai, ir nemate. O jis buvo, o pastebejo tik 9 sav 4u.gif
Atsakyti
Tau gemalines pusleles nemate? ar sirdeles plakancios?
Man kai buvo nestumo 6 sav ziurejo ir nemate plakancios sirdeles,puslele mate ir jau norejo valyt doh.gif -tipo nesivystantis. unsure.gif , gerai,kad nesutikau,nes sirdele pamate tik po keliu dienu ir dabar turiu nuostabu sunu.. Linkiu tau,kad sis nerimas butu be pagrindo ir gimtu sveikas vaikutis wub.gif
Atsakyti
6-7 nes. savaite matosi tik gemaline puslele, o sirdele pradeda plakti apie 7-8 savaite, tad nera ko pergyventi, visoms taip buvo, ir visos mes jaudinomes. Del to pvz Anglijoj nedaro echo iki 12 sav., kad moteris nesijaudintu ir nesinervintu. ateisi po savaites ar dvieju, ir pamatysi, koks coliukas isitaise tavyje thumbup.gif
Atsakyti
Man tas pats buvo. Gydytoja net geležiniu balsu buvo pasakiusi, kad įtariamas negimdinis fear.gif. Pražliumbiau nesavu balsu savaitę ir tada man pasakė (vėl geležiniu balsu): "nėštumas gimdojeeee" biggrin.gif. Džiaugsmui nebuvo ribų. Galvojau net prisigersiu... hihihi.gif
Atsakyti
Ir man teko pabuti tokioj situacijoj:((
Pasake daktare kad tuscia puslyte ir gemaliuko nematyti. Gavau siuntima i ligonine. Ten velgi apziurejo ir pasake kad nieko. Turejau pasirinkima - arba valymas, arba vaistu sukeltas persileidimas. Zodziu begalinis stresas. Tai va, isgeriau as tas tabletes ir per 24 val. turejo ivykti persileidimas. Neivyko. Pakartojau, ir vel nieko. As vel pas gydytoja, o ji sako palaukiam kokia savaite. Atejau po savaiteles ji mane vel apziurejo ir pasake kad matyti gemaliukas. Atejau dar po savaiteles ir patvirtino kad nestumas gimdoje ir viskas ok. Tiesiog veliau pastojau.
Tik as nesijauciu iki siol rami, ar vaistai mano leliui zalos nepridarys. Kvaila buvau kad nepalaukiau, tiesiog nebuvau atsidurusi tokioj situacijoj ir nezinojau ka daryti. Nors dvi gydytojos pasake kad vaistai jokios itakos vaisiui neturi (tie vaistai tik gimda sutraukiantys). Taip kad tikiuosi viskas bus ok.
Zodziu palinkeciau neskubeti ir tikrai pora savaiteliu palaukti. Kantrybes ir stiprybe belaukiant. Tikiuosi viskas bus gerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liora @ 2006 10 16, 19:50)
Sveikos, mergaites! dariau pries pora dienu pirma echo. pagal nestumo dydi gimdoje lyg tai turi buti 6 savaite, o embriono nesimate! Gydytoja sake, kad kartais taip gali buti, ir sake ateiti pakartotinai po dvieju savaiciu. taciau vienas nesivystantis nestumas man jau buvo pries pusmeti, ir as dabar vietos sau nerandu... verysad.gif  gal kas gali pasidalinti patirtimi, kam taip jau buvo ir kuo viskas baigesi?


Sveikute 4u.gif

Man 5sav5d nieko nemate, puslyte pasimate po savaites, realus nestumas buvo 3.5 sav., deja nestumas baigesi nesivystanciu verysad.gif

Nesijaudink, palauk savaitele (nors zinau kaip sunku) ir viskas isaiskes. Sekmes ir kantrybes 4u.gif
Atsakyti
man taip buvo.. ax.gif
prigasdino kad nesivysto niekas..ir issiunte vaginalini echo daryt blush2.gif ir
rado mano maziuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skraiduolė @ 2006 10 23, 09:25)
Ir man teko pabuti tokioj situacijoj:((
Pasake daktare kad tuscia puslyte ir gemaliuko nematyti. Gavau siuntima i ligonine. Ten velgi apziurejo ir pasake kad nieko. Turejau pasirinkima - arba valymas, arba vaistu sukeltas persileidimas. Zodziu begalinis stresas. Tai va, isgeriau as tas tabletes ir per 24 val. turejo ivykti persileidimas. Neivyko. Pakartojau, ir vel nieko. As vel pas gydytoja, o ji sako palaukiam kokia savaite. Atejau po savaiteles ji mane vel apziurejo ir pasake kad matyti gemaliukas. Atejau dar po savaiteles ir patvirtino kad nestumas gimdoje ir viskas ok. Tiesiog veliau pastojau.
Tik as nesijauciu iki siol rami, ar vaistai mano leliui zalos nepridarys. Kvaila buvau kad nepalaukiau, tiesiog nebuvau atsidurusi tokioj situacijoj ir nezinojau ka daryti. Nors dvi gydytojos pasake kad vaistai jokios itakos vaisiui neturi (tie vaistai tik gimda sutraukiantys). Taip kad tikiuosi viskas bus ok.
Zodziu palinkeciau neskubeti ir tikrai pora savaiteliu palaukti. Kantrybes ir stiprybe belaukiant. Tikiuosi viskas bus gerai. smile.gif

Koks siaubas swoon.gif
Aš pasmaugčiau tą gydytoją, kuri išrašė vaistus.
VAIKŲ ŽUDIKĖ!
Eilinį kartą pasitvirtina mano nuomonė apie gydytojus... blink.gif
Atsakyti
Kokia baisi Skraiduolės istorija blink.gif

O man buvo shiektiek kitaip.. gavosi taip, kad menesines buvo liepos pabaigoj, o kadangi su vyru gyvenu atskirai, tai iki pat ciklo pabaigos nebuvom susitike.. zhodzhiu, gavosi taip, kad pastojau diena priesh tai, kai turejo prasideti kitos menesines.. net neisivaizdavau, kad taip gali buti, bet kai dar keturias savaites menesiniu nesulaukiau nulekiau pas ginekologe, nes testas neaishkiai labai rode tik puse antros juosteles.. Gydytoja ishkart pasizhiurejo echo, sako nieko nematau, ir liepe kita diena varyt i ligonine, kad kitokiu aparatu pazhiuretu.. irgi vaisiaus nemate, nors pagal menesines turejo but 8 savaites, matesi tik puslele.. tai gerai, kad gydytoja susiprotejo paklaust, kada ash galejau pastot.. tai ir papasakojau, kad ne ankschiau, kaip 4 sav po menesiniu.. gydytoja nuramino, kad viskas bus gerai, nors ash jau buvau pamaschiusi apie skubu ishvalyma tapachia diena.. sad.gif ir tikrai, po poros savaichiu jau matesi plakanti shirdute, dzhiaugiuosi, kad pataikiau pas protinga gydytoja ir tikiuosi kad tokiu su laiku tik dauges smile.gif

Tikiu, kad ir temos autorei jau padare pakartotine echo, ir pasake daug grazhiu ir maloniu naujienu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Top: 26 spalio 2006 - 09:56
QUOTE(Top @ 2006 10 26, 10:54)
Kokia baisi Skraiduolės istorija  blink.gif

O man buvo shiektiek kitaip.. gavosi taip, kad menesines buvo liepos pabaigoj, o kadangi su vyru gyvenu atskirai, tai iki pat ciklo pabaigos nebuvom susitike.. zhodzhiu, gavosi taip, kad pastojau diena priesh tai, kai turejo prasideti kitos menesines..  net neisivaizdavau, kad taip gali buti, bet kai dar keturias savaites menesiniu nesulaukiau nulekiau pas ginekologe, nes testas neaishkiai labai rode tik puse antros juosteles..  Gydytoja ishkart pasizhiurejo echo, sako nieko nematau, ir liepe kita diena varyt i ligonine, kad kitokiu aparatu pazhiuretu.. irgi vaisiaus nemate, nors pagal menesines turejo but 8 savaites, matesi tik puslele..  tai gerai, kad gydytoja susiprotejo paklaust, kada ash galejau pastot.. tai ir papasakojau, kad ne ankschiau, kaip 4 sav po menesiniu.. gydytoja nuramino, kad viskas bus gerai, nors ash jau buvau pamaschiusi apie skubu ishvalyma tapachia diena.. sad.gif  ir tikrai, po poros savaichiu jau matesi plakanti shirdute, dzhiaugiuosi, kad pataikiau pas protinga gydytoja ir tikiuosi kad tokiu su laiku tik dauges smile.gif

Tikiu, kad ir temos autorei jau padare pakartotine echo, ir pasake daug grazhiu ir maloniu naujienu smile.gif


Smagu, kad yra normalių žmonių ir tarp medikų. thumbup.gif Labai už tave džiaugiuosi Top. 4u.gif
O juk galėjo jei dura kokia būtų pasakyt: "pas jus nesivystantis" blink.gif ir viskas.
Atsakyti