Įkraunama...
Įkraunama...

Kada mažasis pradėjo vaikščioti?

Apklausa: Kada mažasis pradėjo vaikščioti? (395 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mano mazajai jau 1 ir tuoj 2 menesiukai bet ji tinginuks nenori keliauti dviejom kam jei keturiom smagiau rolleyes.gif o kada jusu mazieji pradziugino jus pirmais zingsniukais
Atsakyti
maniskis pradejo 10 men. su biski, dabar jau begioti mokosi biggrin.gif
Atsakyti
Pirmas pradejo vaikscioti kai buvo 1,1.O antras dar neskubina, gal irgi tuo metu prades? g.gif
Atsakyti
maniškei ryt bus 9 mėn clap_1.gif , o ji jau bando viena žengti. o šiaip tai jau laisvai vaikšto įsikibusi į mano vieną pirštą, bet kai pasileidžia, tai dar svirduliuoja, bet kelis žingsnius sugeba žengti ir viena. o kartais sugalvoja ir beinant pasileidžia ir stovi viena kokią minutę, bet po kiek laiko vėl tiesia ranką, kad duotum jai įsikibti.
Atsakyti
Maniske savarankiskai pradejo zygiuoti trys dienos iki pirmojo gimtadienio smile.gif
Atsakyti
QUOTE (tulpe @ 2004 10 01, 10:46)
Mano mazajai jau 1 ir tuoj 2 menesiukai bet ji tinginuks nenori keliauti dviejom kam jei keturiom smagiau  rolleyes.gif o kada jusu mazieji pradziugino jus pirmais zingsniukais

Tulpe, nepergyvenk labai, kad taviske 'tinginiukas'. Viskam savas laikas, vaikiukai skirtingi, tai ir skirtingu laiku pradeda vaikscioti, kalbeti. Kazkada viename is mamu zurnalu skaiciau, jog dauguma mazyliu pradeda vaikscioti po pirmojo gimtadienio. Taip, kad jums dar viskas pries akis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andrea: 01 spalio 2004 - 14:44
Mano saulytei jau 11 mėn.. Ropoja seniai, vaikšto aplink stalus, lovas, spinteles, fainiausiai kai varo įsikibęs į savo vėžimėlį. Bet vienas tai net nemąsto...
Atsakyti
mano abudu vyriukai pirmus savarankishkus zhingsnius zhenge 10 men. bet benas po to dar ilgai prashydavo duoti ranka arba vaikshtinejo uzh ko nors isikibes. visai savarankishkai pradejo vaikshchioti 13 men. gustas per kokias tris savaites nuo pirmuju zhingsneliu varinejo drasiai ir savarankishkai. iki jo pirmojo gimtadienio dar buvo likusios apie 2 savaites.
Atsakyti
mano sūnui 11 mėn. bet jis nė nemano vaikščioti, keturiom varo kur jam reikia.Mėginu statyt ant kojų,tai vaikis pakelia tokį triukšma kad visi kaimynai girdi. doh.gif
Atsakyti
Ei, o kodėl apklausa tik nuo 10m. prasideda. Maniškė ir dar keliatas bendraamžių "kolegų" nuo devynių mėnesių jau laisvai nesilaikydami varinėjo. Jei neklystu, viena "kolegė', net nuo 8,5mėn... Galit tik džiaugtis, kad kuo vėliau vaikas vaikščiot pradeda, nes vos pradėjo vaikščiot- pradėjo visur lipti. Įsivaizduokit 9 mėnesių vaikas ant rašomo stalo...Smagu? Ir taip kokį 100 kartų per dieną.... tai ant palangės, tai ant sofos atlošo, tai dar galas žino kur kabarodavosi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 01 spalio 2004 - 19:05
Labai atsiprasau kad nuo 10 menesiu prasideda matot orentuojuos pagal saviske jai jau metai ir tuoj 2 menesiukai o nevaiksto tai atleiskit visos mamos kuriu vaikuciai tokie vikruoliai ir pradejo tapu tapu anksti
Atsakyti
Manishke irgi dar 10 men. neturejo, kai zhenge pirmus zhingsnius. Shiaip su draugem juokiames, kad kol pirmas vaikas, tai dzhiugauji, kai tik vaikas pradeda zhingsniuot. O va ji dabar antra turi, tai tik ir dreba - dar nepradek... wink.gif
Atsakyti