Įkraunama...
Įkraunama...

vardadieniai

SVEIKOS!

gAL KAS ZINO KADA YRA SVENCIAMA URTES VARDADIENIS??????ARTAIP IR PALIKS MAZE BE VARDADIENIO wink.gif
Atsakyti
Urte drauge turim, bet vardadienio kazkaip nesvenciam sad.gif

As ir nerandu kada Nojaus vardo diena, gaila viens vaiks turi o kitas ne. Beliks visai jas pamirst, arba svest kartu smile.gif
Atsakyti
Mano turimame kalendoriuje URTĖS, kaip ir DOROTĖJOS (kurios trumpinys URTĖ ir yra), vardadienis įrašytas vasario 6 dieną.
Atsakyti
TAIP,TAIP-VASARIO 6 D.
Atsakyti
vat ir as Evitos vardo diena nezinau kada svest g.gif sad.gif
Atsakyti
Žiūrėkit į amerikanską vardyną, ir viskas bus aišku wink.gif Kadangi Samantos vardo (kaip ir Nojaus ar Evitos) lietuviškuose vardynuose nėra (net į day.lt jis buvo įdėtas tik šiais metais), mes nuėjom į www.mynameday.com ar panašiai ir ten kuo ramiausiai susiradom wink.gif
Va, Nojaus, turėtų būt rugsėjo 8-ą, o Evitos savo vardadienius švenčia su Evom ir Ievom - gruodžio 24-ają wink.gif
Atsakyti
mano sūnelis Airidas taip pat be vardadienio sad.gif
Atsakyti
o mes turim vardadieni, ji radom amerikietiskam kalendoriui ir jis yra mynameday.com dar pasitikslinau data
Atsakyti
biggrin.gif va aš irgi be vardadienio esu likusi sad.gif ir mano mažoji neturi vardadienio sad.gif sad.gif tik vyrui labiau pasisekė clap.gif
Atsakyti
QUOTE (geltonkase @ 2004 11 05, 22:29)
biggrin.gif va aš irgi be vardadienio esu likusi sad.gif ir mano mažoji neturi vardadienio sad.gif sad.gif tik vyrui labiau pasisekė clap.gif

Mano turimam kalendoriuje Vestos vardadienis yra lapkričio 18 d. Taigi gana greitai. thumbup.gif
Atsakyti
tai gal galit suzinot kada vardo Megan vardadienis? smile.gif
Atsakyti
mes tai pat nezinom savo vardadienio.Vardas [COLOR=red]ANDZELIKA unsure.gif
Papildyta @ [mergetime]1100429105[/mergetime]
dekui uz nuoroda i anglisku vardadieniu puslapi.Mes jau radom savo vardadieni.Pasirodo ANDZELIKA ji svencia kovo 11 diena clap_1.gif
Atsakyti