Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės ispanų kalbos savarankiškai

4u.gif Sveikutės, čia keli linkai toms kurios su rusų kalba draugauja mirksiukas.gif
Ispanų gramatika
populiarios dainos ispaniškai
ispanų-rusų, rusų - ispanų žodynas
kalbų mokymas
ispanų-rusų kalbininkas
ispanų-rusų kalbininkas2
ispanų kalbos kursai
radijo ispanų kalba
muzika merenge
ispanų kalbos mokymasis
žodynas ispaniškų sinonimų ir antonimų
100% audio ispanų. Pradedantiesiems ir jau pažengusiems lygis (6CD +knyga)2005m
bigsmile.gif Gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija21000: 17 spalio 2006 - 10:54
Taip pat nuorodų į visokią mokymosi medžiagą yra užsienio kalbos temoj čia va bendraminčiuos user posted image
Atsakyti
aciu smile.gif
Atsakyti
aš tai vis pasimokau iš BBc puslapio.... Man tie rusiški niekai.... ilgiau bandyčiai įkirst kas ten rusiškai parašyta nei ispaniškai doh.gif bet džiugu, kad bent tokių atsirado thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija21000 @ 2006 10 17, 10:43)

Aciu labai uz nuorodas thumbup.gif

As dar viena turiu 4u.gif
ispanu kalba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicule: 01 lapkričio 2006 - 12:06
Ar ispanų klboj c tariama kaip f? O z kaip h? g.gif
Mėgaujuos Kicules duota nuoroda ir nebžinau, ar man su klausa prastai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rys @ 2006 11 02, 21:27)
Ar ispanų klboj c tariama kaip f? O z kaip h?  g.gif
Mėgaujuos Kicules duota nuoroda ir nebžinau, ar man su klausa prastai?  rolleyes.gif


sveika,

jei moki anglu, cia gana aiskiai aprasyta.

Z generally sounds like the "s" in "simple." In Spain it is often pronounced like the "th" in "thin." Examples: zeta, zorro, vez

C, at least in most of Latin America, is pronounced like the "c" in "cereal" when it comes before an e or an i, and like the "c" in "car" when it is other positions. Examples: complacer, hacer, ácido, carro, acabar, crimen. Note: Although you will be understood if you use the Latin American pronunciation, in parts of Spain the c sounds like the "th" in "thin" when it comes before an e or i.

Mergaites, o jus taip visai nuo nulio savarankiskai mokotes? blink.gif As jau antra semestra lankau kursus ir labai jau sunkiai man ta ispanu kalba sekasi g.gif . O kaip jums?? unsure.gif
Atsakyti
As pradejau savarankiskai. Paskui lankiau kursus, kur baigiau 4 lygius. labai geras destytuvas Vilniuje thumbup.gif
O cia linkas internetianm zodynuo padeda.
Dar turejau truputi praktikos Ispanijoje. Telefonu susikalbu i laiskus rasau (nors letai)
Zodziu nenuliuskite, svarbiausia pralauzti kalbos barjera ir kas kazkiek laiko duoti susiguleti informacijai galvoje.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2006 11 09, 12:53)
As pradejau savarankiskai. Paskui lankiau kursus, kur baigiau 4 lygius. labai geras destytuvas Vilniuje  thumbup.gif
O cia linkas internetianm zodynuo padeda.
Dar turejau truputi praktikos Ispanijoje. Telefonu susikalbu i laiskus rasau (nors letai)
Zodziu nenuliuskite, svarbiausia pralauzti kalbos barjera ir kas kazkiek laiko duoti susiguleti informacijai galvoje.


Alchemie,

o gal gali isduot, kas tas geras destytojas ir kur tie kursai vyksta? As mokausi VU kursuose, bet nesu jais labai patenkinta schmoll.gif
Atsakyti
Destytojas Alfonso Rascon, jis beje sudare lietuviu-ispanu zodyna. Puikiai sneka lietuviskai (vedes lietuve biggrin.gif ) ir profesionalus destytojas kalbos. Beje jis desto ispanu, o ne Lotynu amerikieciu kalba.
Kursia vyksta Verkiu g. Siais metais deja negaliu lankyti, nes ner kam vaiko is darzo paimti, bet kitais bandysiu kazkaip istrukti.
Jis paruosia visa medziaga (per destymo metus zino, kas lietuviams sunkiau ir kur vertimo klaidos ir pan.) kaina irgi nesikandziojo, nezinau ar siemet nepakilo.
Vienas is niunasu, kad as visada padarydavau namu darbus arba ju prasydavau, tokiu budu tikrai geriau galvoje lieka medziaga.
jei noresi kontaktu ir kainu, parasyk i AZ
Hasta luego
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 10 lapkričio 2006 - 14:53
Aciu uz info! 4u.gif
Kontaktu kol kas neprasau, nes mazdaug iki vasario vidurio lankysiu tuos VU kursus, kadangi uz juos jau esu susimokejus. O veliau butinai kreipsiuosi! ax.gif smile.gif
Atsakyti
Ėch gerai jums vilnietėms .... ax.gif
Atsakyti