Įkraunama...
Įkraunama...

Kukurūzų burbuolės

Gal kas zinote kaip gaminti Kukuruzu burbuoles?
Girdejau kad kazkaip mandrai isvirus - labai skanu?
Atsakyti
Skaniausios man,- sviezios, katik nuskintos (pastovejusiu skonis jau prastesnis) apkeptos ant grilio (taip, kad apskrustu) ir po to ishvirtos garuose thumbup.gif Pirshtelius aplaizhysit tongue.gif
Dar megstu mazhus (baby) ishvirtus ir apkeptus svieste tongue.gif
Tik va, nezinau is kur LT galima gaut svieziu kukuruzu????
Atsakyti
Reikia virti truputi pasudytame vandenyje ir viskas.Man tai nera jau ziauriai skanu,na valgyt galima.
Atsakyti
siandiena parduotuveje pirkau - lietuviskos. Kazkokio ukininko ukyje isaugintos.
Atsakyti
QUOTE (Melodyy @ 2004 10 01, 13:30)
siandiena parduotuveje pirkau - lietuviskos. Kazkokio ukininko ukyje isaugintos.

wow...butinai parashyk ar skanios! Kazkaipmaniau, kad lietuvoj tik pashariniai kukuruzai auginami unsure.gif
Atsakyti
Siandien turguj maciau daug kukuruzu burbuoliu. Stovejau ir masciau, gal nusipirkti, bet atsiminiau, kaip man nutiko pastaraji karta - nusipirkau ir stovejo saldytuve kol sugedo biggrin.gif Atsimenu vaiksyteje valgiau virta kukuruzu burbuole, tai man labai patiko thumbup.gif Reikes gal ir paciai pabandyti issivirti, jei sugalvosiu, su kuo ja valgyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (sesyte @ 2004 10 02, 22:15)
Siandien turguj maciau daug kukuruzu burbuoliu. Stovejau ir masciau, gal nusipirkti, bet atsiminiau, kaip man nutiko pastaraji karta - nusipirkau ir stovejo saldytuve kol sugedo biggrin.gif Atsimenu vaiksyteje valgiau virta kukuruzu burbuole, tai man labai patiko thumbup.gif Reikes gal ir paciai pabandyti issivirti, jei sugalvosiu, su kuo ja valgyti biggrin.gif

su sviestu ir druska. amam!
Atsakyti
Aciu, bea, sikart nebemesiu lauk biggrin.gif
Atsakyti
Reikia isvirti apie 8-10 min nuo uzvirimo ir valgyti su sviestu ir vegeta. Labai skanu!! thumbup.gif Tik verdama nedek druskos, nes sukietieja. Skanaus!
Atsakyti
vienas is skaniausiu mano dalyku! thumbup.gif isverdu.tada tepu truputuka sviesto ir barstau svieziai maltu pipiru wub.gif ta vietike nuvalgau, tada toliau kartoju ta pati... galima apsivalgyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Siuo metu ju yra daug parduotuvese. Ir ne kokiu pasariniu, bet ukininku isaugintu, geru. Pati neseniai susigundziau nusipirkti, vaikyste prisiminti smile.gif Laaaaabai skanu. Virti reikia ilgai - 1 val pasudytame vandenyje. Nu bet jau skanumas essen.gif
Atsakyti
Garpuodyje jos isverda per kokias 20 min.
Atsakyti