Įkraunama...
Įkraunama...

Akušerė Zita Bužinskienė

Gimdziau pas Z Buzinskiene.Mano atveju prieziura buvo nekokia.Kokie jusu atsiliepimai apie sia akusere?
Atsakyti
Sveika, ingridukas,
Aš pas ją gimdžiau ir likau labai patenkinta. Atvažiavau gimdyt, ji tą dieną dirbo na ir priėmė mūsų mažylę. Pasirodė labai maloni ir gera akušerė. Tiesa mes su ja tikrai nesitarėm, bet tiek aš tiek vyras likom labai patenkinti thumbup.gif. Galiu tik geru žodžiu ją paminėt, bet žinoma kiekvienos patirtis skirtinga .
Atsakyti
QUOTE(sjurgita @ 2006 10 17, 16:13)
Sveika, ingridukas,
Aš pas ją gimdžiau  ir likau labai patenkinta. Atvažiavau gimdyt, ji tą dieną dirbo na ir priėmė mūsų mažylę. Pasirodė labai maloni ir gera akušerė. Tiesa mes su ja tikrai nesitarėm, bet tiek aš tiek vyras likom labai patenkinti thumbup.gif. Galiu tik geru žodžiu ją paminėt, bet žinoma kiekvienos patirtis skirtinga  .

Mes taip pat nesitarem.Ispradziu ji mum pasirode labai maloni ir silta,bet poto mazai mane ziurejo o nuejo miegot ir ateidavo i gimdykla nepatenkinta.As joje praleidau 14h.Pagimdziau tik ryte,tai turbut todel ji buvo nepatenkinta nes norejo miegot.Nepatikesi,bet nezinau net pavardes gyditojos kuri per gimdyma sedejo salia,nes ju per tiek laiko gal 5 buvo atejusios,tai taip ir nesupratau kuri....
Atsakyti
Žinai pas mus visai kitokia situacija buvo. Aš buvau susitarus su gydytoja, o akušerė paprasčiausiai budėjo tą parą ir turbūt pagal planą atiteko man g.gif Ir a gimdyt atvažiavau 10 valandą ryto, o pagimdžiau 17,20 po pietų. soske.gif Taigi mano gimdymas bent man pasirodė greitas ir nebaisus. wub.gif Ir prie manes akušerė nesedėjo ištisai visą laiką, bet šalia buvo vyras tai nežinau ką ji būtų veikus tas valandas šalia kol sarėmiai reti buvo.Na, bet kaip sakiau kiekvienos iš mūsų patirtis skirtinga. Žinoma labai gaila, kad tavo nemalonūs prisiminimai apie akušerę. Sekmės kituose gimdymuose, juk jų dar bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sjurgita @ 2006 10 19, 15:06)
Žinai pas mus visai kitokia situacija buvo. Aš buvau susitarus su gydytoja, o akušerė paprasčiausiai budėjo tą parą ir turbūt pagal planą atiteko man g.gif Ir a gimdyt atvažiavau 10 valandą ryto, o pagimdžiau 17,20 po pietų. soske.gif Taigi mano gimdymas bent man pasirodė greitas ir nebaisus.  wub.gif Ir prie manes akušerė nesedėjo ištisai visą laiką, bet šalia buvo vyras tai nežinau ką ji būtų veikus tas valandas šalia kol sarėmiai reti buvo.Na, bet kaip sakiau kiekvienos iš mūsų patirtis skirtinga. Žinoma labai gaila, kad tavo nemalonūs prisiminimai apie akušerę. Sekmės kituose gimdymuose, juk jų dar bus  4u.gif

as ir nenorejau kad istisai sedetu salia.Visa ta laika su manim taip pat vyras buvo,bet manau galejo daugiau uzeit i gimdykla ir maziau susiraukus but.Siaip apie ja nieko blogo negaliu pasakyt,nes labiau man nepasiseke su anesteziologe kuri padare apidura blogai,buvo grubi nemandagi pikta,piktzodziavo....
O gimdymu zinoma dar bus,jei Dievulis duos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas neseniai gimdet pas sia akusere? ar ji dar dirba VGN? galbut taretes su ja asmeniskai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo largoconfuoco: 19 rugsėjo 2008 - 13:07
2004 gimdžiau su Bužinskiene. Jokių neigiamų atsiminimų neliko
Atsakyti
Ar dar yra gimdžiusių pas ją...? rolleyes.gif
Atsakyti