Įkraunama...
Įkraunama...

Ramadanas

sveiki sveiki. regis ieskojau apie ramdana paieskoj bet neradau. turiu problema... draugas - musulmonas. dabar jam ramadano menuo. jis man sake kad per ji jokio sexo ir buciniu, galima tik su savo zmona. o va mano drauge susipazino darbe ir su musulmonu ir jai jis sake, viska galima vakare, jei neturi zmonos, su mergina, jei turi zmona, tik su zmona. ji sake su juo dare viska, tad subalamutino mane visiskai. sako reiskias jis tau meluoja galbut yra vedes...
as tikrai nenoriu tuo tiket, bet nenoriu paskui buti durneles vietoj. labai prasau papasakokit man daugiau apie ramadana. is anksto dekoju doh.gif
Atsakyti
Aišku, kad galima su kuo tik tai nori vakare ax.gif Jei draugas turkas, galėtum ir užeiti į mūsų temą įvairių šalių mamų pokalbiuose ax.gif

Taisyklės pas juos tokios: Kol saulė nepatekėjus galima ir valgyt ir bučiuotis, ir mylėtis, ir ką tik nori, o kol saulė yra - tabu viskas.

Aš čia trumpai ir lakoniškai ax.gif
Atsakyti
Kaip mes buvom Bosnijoj Hercogovinoj(pusiau musulmoniska salis),kelioniu vadovas pasakojo,kad viesejo pas viena musulmona namuose- vakare uztrauke uzuolaidas,uzgesino sviesa ir cerkele isgere,lasinukais pavaisno,sako alachas juk nemato smile.gif Bet gal labai giliai tikintys laikosi grieztu religiniu tradiciju.
Atsakyti
Aš pasakiau taip, kaip tradicijos yra. Bet gal čia iš kokios griežtesnės šalies, ten dar ne tokių nesamoningų taisyklių prigalvoja schmoll.gif
Atsakyti
Rebellious, neskleisk dezinformacijos. Doras, dogmų besilaikantis musulmonas, lygiai taip pat kaip ir krikščionis, apskritai negali turėti nesantuokinių lytinių santykių.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 10 17, 22:16)
Rebellious, neskleisk dezinformacijos. Doras, dogmų besilaikantis musulmonas, lygiai taip pat kaip ir krikščionis, apskritai negali turėti nesantuokinių lytinių santykių.


Aš apie maniakus nekalbu. Bet, tiksliai, toookią taisyklę pamiršau doh.gif
Atsakyti
Ramadano metu, saulei nusileidus bet kokie santykiai leidziami TIK su zmona ar vyru cool.gif Taip kad, Aistutia, tavo musulmonas teisus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistutia @ 2006 10 17, 22:40)
subalamutino mane visiskai. sako reiskias jis tau meluoja galbut yra vedes...
as tikrai nenoriu tuo tiket, bet nenoriu paskui buti durneles vietoj.

irnesakyk.gif koks skirtumas kad vedęs? būsi ketvirta žmona.... doh.gif jam gi galima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2006 10 18, 07:47)
irnesakyk.gif koks skirtumas kad vedęs? būsi ketvirta žmona....  doh.gif  jam gi galima  doh.gif


KLausimas dar, iš kur jis yra. Keturias žmonas ne visuose islamiškuose kraštuose galima turėti. Ir ne visiems, beje tongue.gif
Atsakyti
Isivaizduoju savo vyra,jeigu dar kelios zmonos namie butu lotuliukas.gif vaiksciotu kaip povas assa.gif
Atsakyti
klausyk, Smurka, jei kažkurie sektantai štatuose susitvarko daugpatystę, tai manau kokioj ATurkijoj - smulkmena tongue.gif
QUOTE
Isivaizduoju savo vyra,jeigu dar kelios zmonos namie butu  vaiksciotu kaip povas

ir tiek pat uošvienių tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2006 10 18, 10:48)
klausyk, Smurka, jei kažkurie sektantai štatuose susitvarko daugpatystę, tai manau kokioj ATurkijoj - smulkmena tongue.gif

ir  tiek pat uošvienių tongue.gif


Jokia ne smulkmena, o įstatymų pažeidimas.
Atsakyti