Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos

mano vyras tiesiog pasakė telefonu, kad mane myli, kad esu per gera ir, kad bohemiškas gyvenimas jam reikalingesnis. Todėl mane palieka. Dar pasakė, kad važiuoja dirbti i Monte Carlo...
Atsakyti
O gal iš tikro esi per gera? Gal reikėjo galvą gerai paskaldyt? sad.gif sad.gif
Aš , va esu blogiukė, ir vistiek negerai. Jiems dažnai būna negerai...Kaip vaikai maži-tik "žaisliukai" rūpi. Nauji "Ferari" arba Barbės nuogom krūtim huh.gif
Atsakyti
QUOTE (lapukas @ 2004 10 01, 22:20)
Kaip vaikai maži-tik "žaisliukai" rūpi. Nauji "Ferari" arba Barbės nuogom krūtim huh.gif

Gal mes ta pati vyra turim? laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Stebukliuke unsure.gif siaubas net neįsivaizduoju kaip jauties blink.gif , jis niekšas

Juk turėtų būti su tavimi ir palaikyti dėl tos nelaimės kuri jums nutiko, gal dėl to Dievas taip ir surikiavo, kad.............. heart.gif
Palikymas tau iš visų merginų, bet tikrai ką mes galim tik palaikyti tave morališkai heart.gif
Atsakyti
Stebukliuke, siaubas kazkoks, taip netiketai unsure.gif Gal tikrai kiekvienas ivykis turi savo prasme g.gif Laikykis heart.gif
Atsakyti
O mes labai nutolom nuo vienas kito. Pradėjau jausti šaltį nuo jo (bet dar vis puoslėjau viltį, dar vis stengiausi, mėginau jį lepinti)......ir taip tolom tolom vienas nuo kito, galiausiai apisprendžiau ir pati žengiau tą žingsnį santykių nutraukimo link. Žinoma, būna visko būna, kad išsiskyrusios poros vėl sueina į krūvą, bet čia nebe tas variantas - jis man aiškiai pasakė po viso to, kad pats nebežino ko nori, kad nejaučia man meilės, tačiau ir kartu negali susitaikyti su skyrybom....

Skaudus labai skaudus tas poskyrybinis etapas. Atrodo - jau viskas gerai jau praėjo kiek laiko, bet vis, karts nuo karto taaaaaip suspaudžia širdį. Paliūdi sau tyliai, bet kartu ir žinai,kad kelio atgalios nebėra, o jei ir būtų - tai būtų tolygu pasmerkti save likti to žmogaus pado šešėlyje sad.gif
Atsakyti
Jei sugeba taip pasielgt , palikdamas tave viena su savo skausmu , galbut tikrai yra taves nevertas , nes jis pasielge vaikiskai ir gal viskas i gera puse g.gif .Jei nesugeba net i akis to pasakyt , o telefonu...tada aplamai kas jis per zmogus ,galbut viskas i gera , nes nezinau ar galima mylet toki vyra , nepyk , bet man tokiems vyrams vienas vardas limpa " gaidys ". Dabar tau sunku ,bet laikas isgydo zaizdas ir veliau pajausi , kad geriau be jo. Kai mane izeidzia - uzrieciu nosi ir kartoju sau mintyse " as ne bet kas ir man ne bet kas " - man padeda .Laikykis... heart.gif ir tikek - ateis ir tavo gatvej svente wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Bagyra @ 2004 10 02, 10:50)


Skaudus labai skaudus tas poskyrybinis etapas. Atrodo - jau viskas gerai jau praėjo kiek laiko, bet vis, karts nuo karto taaaaaip suspaudžia širdį. Paliūdi sau tyliai, bet kartu ir žinai,kad kelio atgalios nebėra, o jei ir būtų - tai būtų tolygu pasmerkti save likti to žmogaus pado šešėlyje sad.gif

visiskai tau pritariu, ir dar noriu pridurti, kad jeigu jau gyvenime uztrenkei vienas duris, tai zinok, kad amziams ta padarei. ir privalai eiti i prieki tolyn:)
Atsakyti
QUOTE (stebukliuke @ 2004 10 01, 22:14)
mano vyras tiesiog pasakė telefonu, kad mane myli, kad esu per gera ir, kad bohemiškas gyvenimas jam reikalingesnis. Todėl mane palieka. Dar pasakė, kad važiuoja dirbti i Monte Carlo...

Stebukliuke, labai tave uzjauciu sad.gif Jis tikrai nevertas taves, jei taip neatsakingai pasiplauna, sugebedamas tik pranesti zinia telefonu dry.gif Kaip vis del to tokie vyrai zeme vaiksto? mad.gif mad.gif Nuo manes irgi panasiai pasiplove, nieko neaiskindamas, tik as buvau prie sienos priremus, ir vis del to suzinojau tikra priezasti... Laikykis heart.gif ir nepaluzk, laikas tikrai apgydo zaizdas, tik reikia moketi islaukti... nors turbut tokios isdavystes skausma prisimeni visa gyvenima unsure.gif
Atsakyti
APIE SKYRYBAS GALIU IR AS PAKALBETI, BUVOME ISSISKYRE 8 MEN, OFICIALIAI, TAIP NOREJAU AS, SUTIKO IR JIS, NES NEBUVO TARPUSAVIO SUTARIMO, BET PRAEJUS TIEK LAIKO , MES IR VEL ESAME KARTU, BANDOME GYVENTI IS NAUJO, TAI YRA KLIJUOTI SUDAUZYTA VAZA ARBA RANKIOTI GYVENIMO SUKES, NUTAREME GYVENTI TAIP, KAIP LYG NIEKO IR NEBUTU BUVE, NORS IS PRADZIU TIKRAI SUNKOKA, BET GALIMA PRIPRASTI IR PABUVES VIENAS JIS KITAIP VERTINA MANE IR STENGIASI KIAULYSCIU NEKRESTI, TIKRAI NEBESU TO VYRO PADO SESELYJE, BENT JAU DABAR, O KAIP BUS TOLIAU BUS MATYTI, AS NESU TOKIA KAD SUTIKCIAU SU VISOMIS JO SALYGOMIS, NENORI-NEREIKIA,BET BANDYTI PRADETI GYVENIMA IS NAUJO KARTAIS VERTA PABANDYTI, JUK IR MOKOMES IS KLAIDU,GAL DAR VISKAS BUS GERAI, JUK GYVENIMAS -SUNKUS DALYKAS, JAME VISKO BUNA IR VISKO REIKIA clap_1.gif
Atsakyti
Stebukliuke, visa sirdimi esu su tavimi. Patikek, kad laikas uzgydys zaizdas ir tau vietoje tavo vyro uztrenktu duru atsivers kitos, pro kurias sklis sviesa ir meile tik tau! Spjauk tu ant tokio egoisto, kuris isdriso uzgauti ir taip dar nespejusios isgyti sirdies ir sielos. Nevertas jis taves! Isties nevertas. Nesigailek to, kad jis tave paliko, nes tu esi uz ji visa galva auksciau ir nesizemink ieskodama to, kas, galbut, tarp jusu buvo netikra. Jei zmogus myli - tai nepabega neatsisukdamas ir nepaaiskines kas ir kaip.
Zinau, kad nelabai tepades tau mano zodziai, bet tikrai linkiu stiprybes ir kantrybes. heart.gif
Atsakyti
Jis taves nevertas .Tegu jis buna -laimingas g.gif , su sau skirta. wink.gif
Bet ,Tu vaikeli,atsigausi simteriopai biggrin.gif juo atsikraciusi
Sekmes Tau clap.gif


Papildyta @ [mergetime]1096819243[/mergetime]
P.S. patikek,sena boba smartass.gif
Atsakyti