Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukuotumas :)

Laba diena,
gal ne pas mus vienas tokia ryskejanti problemele ?
Del paveldejimo as esu labai plaukuota nereikalingose vietose, ziuriu ir mano 7 m mergytei ant koju jau aiskiai matosi ilgoki plaukai sad.gif

Nuo kada ir kaip sprendziate tokia problema ?.. Ar normalu, kad matosi tokio amziaus vaikui ?
Papildyta:
aisku temos pavadinime turejo buti sad.gif , o ne sypsenele ... cia is inercijos gavosi priesingai (zinau, kokio tai dydzio problema merginai ir moteriai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivilute: 18 spalio 2006 - 10:38
QUOTE(Vaivilute @ 2006 10 18, 10:35)
Laba diena,
gal ne pas mus vienas tokia ryskejanti problemele ?
Del paveldejimo as esu labai plaukuota nereikalingose vietose, ziuriu ir mano 7 m mergytei ant koju jau aiskiai matosi ilgoki plaukai sad.gif

Nuo kada ir kaip sprendziate tokia problema ?.. Ar normalu, kad matosi tokio amziaus vaikui ?
Papildyta:
aisku temos pavadinime turejo buti sad.gif , o ne sypsenele ... cia is inercijos gavosi priesingai (zinau, kokio tai dydzio problema merginai ir moteriai)


na pas mus panaši nežinau kaip čia pavadinti-problemėlė. mes su vyru abu plaukuoti gauruoti, na ir 5-erių metų bernaičiui rankytės ir kojytės dar baltais bet ilgais plaukučiais apaugo doh.gif blink.gif girdėjau kažkuris draugų net pakomentavo, bet kitas nutildė "na ir kas" tipo...tai galvoju, nenorėčiau kad taptų mokykloj ar darže patyčių objektu schmoll.gif vyras pasakojo, kad jam irgi anksti prasidėjo doh.gif blink.gif tai mokykloj truputį pasijuokdavo. na bet jis sutardavo su visais tai didesnių problemų ir kompleksų neiškilo thumbup.gif

vaivilute, ką daryti nežinau irgi cool.gif bet gal kas nors mums abiems patars. vienas dalykas kaip suaugusiam tvarkytis, o ką daryt su vaikais? vesti tirtis? bet negi girdysi paskui kokius hormonus? doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 18 spalio 2006 - 11:27
Pradžioj man rodos užtektų storesnių pėdkelnių, ilgesnių kojinių - gi visos mergaitės dar tokias drąsiai nešioja. Dar suspės pastresuoti ir pasiskusti kojas paauglystėje - nuo tokio amžiaus pradėjus ir "stirnaitės kojas" gali užsiauginti.
Atsakyti
Kol kas nedarau is to problemos. Turi dukra gan daug plauku koju srityj ir rankose, tik kad jie ne juodi ir minksti, nors ir pakankamai ilgi. Neakcentuoju.
Atsakyti
Taip, matyt tiesiog teks kol kas ignoruoti, neakcentuoti.

Mano mergina pati tai nieko nepastebi dar (bet ji daug ko nepastebi ir labai vaikiska yra, paneliski reikalai dar labai nejaudina jos - kas man patinka), turbut as viena ir pastebiu kol kas (bet tai suprantama, nes pati turiu ta problema ir labai tikejausi, kad mergaites nepaveldes, nes vyras tai ne is plaukuotu gimines)

tyrimai irgi turbut pasakytu ta pati kaip ir man - paveldejimas

Didziausia problema atsiras turbut ta diena, kai kas nors is bendraamziu pastebes ir pakomentuos (pvz ji lanko stalo tenisa, kur trumpi sijonai, ir nori lankyti baseina), va tada ka reikes daryti, jei jai bus tik 8-9 m ?...

Berniukams tai vis tiek labiau "atleistina" nei mergaitems ...
Atsakyti
QUOTE(Vaivilute @ 2006 10 19, 18:28)
Taip, matyt tiesiog teks kol kas ignoruoti, neakcentuoti.

Mano mergina pati tai nieko nepastebi dar (bet ji daug ko nepastebi ir labai vaikiska yra, paneliski reikalai dar labai nejaudina jos - kas man patinka), turbut as viena ir pastebiu kol kas (bet tai suprantama, nes pati turiu ta problema ir labai tikejausi, kad mergaites nepaveldes, nes vyras tai ne is plaukuotu gimines)

tyrimai irgi turbut pasakytu ta pati kaip ir man - paveldejimas

Didziausia problema atsiras turbut ta diena, kai kas nors is bendraamziu pastebes ir pakomentuos (pvz ji lanko stalo tenisa, kur trumpi sijonai, ir nori lankyti baseina), va tada ka reikes daryti, jei jai bus tik 8-9 m ?...

Berniukams tai vis tiek labiau "atleistina" nei mergaitems ...


Manau, kad sulaukius paauglystes, viskas susitvarkys i geraja puse. Bus daugiau moterisku hormonu ir plaukuciai savaime isnyks
Atsakyti
Mano mazoji irgi plaukiuku turi ir daug, bet as raminuosi, kad isaugs. O siandien girdziu su lelem kalbasi: kiek jau daug plauku priauge, reiktu ispesti. Tai as ir isikisau, kur jai per daug plauku. Tai ta: kojos apauge, reiktu tavo depiliatoriaus (pasake kitaip, bet zinau ka reiskia), bet skaudes tai jei darzely kam nors nepatiks pasakysiu, kad madinga biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Mia#: 19 spalio 2006 - 21:07
QUOTE(Vaivilute @ 2006 10 19, 17:28)
Taip, matyt tiesiog teks kol kas ignoruoti, neakcentuoti.

Mano mergina pati tai nieko nepastebi dar (bet ji daug ko nepastebi ir labai vaikiska yra, paneliski reikalai dar labai nejaudina jos - kas man patinka), turbut as viena ir pastebiu kol kas (bet tai suprantama, nes pati turiu ta problema ir labai tikejausi, kad mergaites nepaveldes, nes vyras tai ne is plaukuotu gimines)

tyrimai irgi turbut pasakytu ta pati kaip ir man - paveldejimas

Didziausia problema atsiras turbut ta diena, kai kas nors is bendraamziu pastebes ir pakomentuos (pvz ji lanko stalo tenisa, kur trumpi sijonai, ir nori lankyti baseina), va tada ka reikes daryti, jei jai bus tik 8-9 m ?...

Berniukams tai vis tiek labiau "atleistina" nei mergaitems ...

maniškis irgi pats nepastebi, bet kiti vaikai tai pastebi. tikiuosi, kaip berniukui tai bus kaip privalumas , o ne trūkumas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . pati puikiai žinau, ką reiškai patyčios mokykloje (dėl lieknumo turėjau oj kokių gražių pravardžių-dabar tai juokas ima, o tada buvo liūdna-ir dvigubas pėdkelnes dėvėjau, kad tik atrodyčiau storesnė biggrin.gif
nors tikiuosi, kad mokykloje dar nėra toks gajus grožio etalonas-mergaitės be plaukų, na ta prasme mokiniai dar neskaito Cosmopolitan ir kitų grožio etaloninių žurnalų.
beje, kaip tau pačiai su tyrimais-aš tai buvau pasipiktinusi, kai prieš gerą keletą metų grybo gatvėj suplojau krūvą pinigų, bet atsakymas buvo viskas normoj doh.gif doh.gif doh.gif (turėjau omeny hormoninius tyrimus)
QUOTE(Uliuliuska @ 2006 10 19, 20:36)
Manau, kad sulaukius paauglystes, viskas susitvarkys i geraja puse. Bus daugiau moterisku hormonu ir plaukuciai savaime isnyks

nebūtinai schmoll.gif
QUOTE(#Mia# @ 2006 10 19, 21:04)
bet skaudes tai jei darzely kam nors nepatiks pasakysiu, kad madinga  biggrin.gif .

šaunuolė thumbup.gif biggrin.gif labai gerai, kai jaunas žmogus sugeba blaiviai ir net su humoru žvelgti į savo trūkumus ir kažkieno pastabas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 20 spalio 2006 - 08:25
Mano voveraitė irgi į plaukuotas neša ( jai 4 metai)..... labiausiai ant kojų matosi ir gana ryškūs ir ilgi .............reiškiasi ne mano vienai voveraitei taip ........... anksčiau dar ir pečiai buvo plaukuoti ....... prieš metus dingo ....... hmm gal ir ant kojų dings g.gif Pati nesu plaukuota , o diedas gauruotas g.gif ...gal čia nuo jo g.gif ... tiesa sakant niekada nesusimasčiau apie tą plaukuotumą g.gif ......
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2006 10 21, 15:06)
Pati nesu plaukuota , o diedas gauruotas  g.gif ...gal čia nuo jo  g.gif  ... tiesa sakant niekada nesusimasčiau apie tą plaukuotumą  g.gif ......

todėl ir nesusimąstei, kad pati tokia nesi mirksiukas.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Taip, as irgi tyriausi ir Kauno klinikose ir si pavasari toj pacioj Grybo g. - atsakymas siuo metu - viskas normoj, tiesiog paveldejimas

Bet kai tyriausi pirma karta pries 15 m, tai buvo ryskiai perdaug vyrisku hormonu, kas ir itakojo plaukuotuma, paskui po gimdymu hormonai susitvarke, o plaukai aisku liko (bet man rodos maziau nei tada, kai testosterono perdaug buvo)
Papildyta:
QUOTE(Voverė @ 2006 10 21, 15:06)
Mano voveraitė irgi į plaukuotas neša ( jai 4 metai)..... labiausiai ant kojų matosi ir gana ryškūs ir ilgi .............reiškiasi ne mano vienai voveraitei taip ........... anksčiau dar ir pečiai buvo plaukuoti ....... prieš metus dingo ....... hmm gal ir ant kojų dings  g.gif  Pati nesu plaukuota , o diedas gauruotas  g.gif ...gal čia nuo jo  g.gif  ... tiesa sakant niekada nesusimasčiau apie tą plaukuotumą  g.gif ......

nesusimastei, nes pati neplaukuota. Linkiu, kad dingtu ir ant koju VOVERAITEI !!!
Atsakyti
Mano dukryte, kai gime tai buvo tokia tamsi tamsi ir taip issigandau kai pamaciau visa nugaryte, rankas, pecius, kojas ir net kakta apaugusia juodais plaukais.... blink.gif bet man paaiskino, kad tai normalu ir kad plaukiukai nusitrins... ax.gif dabar mano dukryte sviesi, ir ant ranku ir koju ilgi plaukiukai, bet kazkaip as pati nedarau problemu, as pati tokia plaukuotuke, tai viska depiliuojuosi, tai kai ateis laikas ir dukra nuvesiu depiliacijai... 4u.gif Kazkaip as manau, kad nera ko pergyventi del to, ka taip lengvai gales pakoreguoti, vat tarkim jei pas mergaite butu kreivos kojos ar ten apgamuotas veidas ar dar kas, tai tada jau daug sunkiau, juk cia tai nieko nepakeisi... ax.gif o plaukuotumas irnesakyk.gif sutvarkomas dalykas.... blush2.gif

vat, kita problema del plaukuotumo, tai- antakiai....labai veslus ir stori...mano irgi tokie buvo, tai nusprendziau viena diena nueiti i kosmetologini salona, kad nuskustu, dabar nepamenu kiek man metu buvo, bet gal apie 14-15, prisimenu kai isskutinejo, tai pamaniau- "vau, kokios dideles mano akys..." ax.gif 4u.gif blush2.gif , nes per tuos antakius akiu nematyti buvo,o dabar pas dukryte lygiai tas pats, tai manu irgi kai sueis mazdaug 12 metu reiks nuvesti ispesioti....nes dabar per anksti,o ir ji nieko dar nesako.....taigi kai ateis laikas, tai tikrai vesiu, kad sutvarkytu antakiukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 24 spalio 2006 - 10:04