Įkraunama...
Įkraunama...

Kolekcionuoju kinder siurprizo žaisliukus.

Sveikos,
gal rasiu cia bendraminciu?
idomu butu pamatyti jusu žaisliukų kolekcijas,
o taip pat gal kas turite po kelis vienetus tokiu paciu, galetume apsikeisti
as esu Plungiškė
Atsakyti
oi, kaip myliu kinderius wub.gif , tik gaila, kad savo pirmus kinderiukus atidaviau, bet nieko as vis tiek toliau renku, ir neturiu kur kisti, nors ir ju nedaug biggrin.gif . Idesiu ir savo kolekcija, jei kaip nors susiruosiu biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 19 spalio 2006 - 10:29
QUOTE(širdulė @ 2006 10 18, 23:12)
Sveikos,
gal rasiu cia bendraminciu?
idomu butu pamatyti jusu žaisliukų kolekcijas,
o taip pat gal kas turite po kelis vienetus tokiu paciu, galetume apsikeisti
as esu Plungiškė

Įdomiai čia sugalvojai bigsmile.gif Smalsu pamatyt ką kitos aptinka tuose kiaušiniuose.Gal prisiruošiu ir aš vaikų kolekciją nufotkint.
Bet kur tu juos laikai?Ar išdėliojus ar kokioj dėžutėj?
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 10 19, 11:28)
Įdomiai čia sugalvojai bigsmile.gif Smalsu pamatyt ką kitos aptinka tuose kiaušiniuose.Gal prisiruošiu ir aš vaikų kolekciją nufotkint.
Bet kur tu juos laikai?Ar išdėliojus ar kokioj dėžutėj?

Aš juos laikau matomoje vietoje. mirksiukas.gif rolleyes.gif Būtu idomu pamatyti jusu kolekcijes.Lauksiu foto. photo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širdulė: 19 spalio 2006 - 10:52
As keliu savo maza kolekcija, nezinau, kaip nufotkinti tai is visu pusiu photo.gif biggrin.gif :

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aristokrate,aš iš tavo visos kolekcijos turiu tik 3 žaisliukus-skalbimo mašiną su vaiduokliuku,natą ir tą peliuką su staliuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 10 19, 11:38)
Aristokrate,aš iš tavo visos kolekcijos turiu tik 3 žaisliukus-skalbimo mašiną su vaiduokliuku,natą ir tą peliuką su staliuku smile.gif


ane, mastau.gif cia dauguma praeitais metais pirkta, keletas siemet, ir dar keletas is seniau biggrin.gif
Atsakyti
Aristrokrate tavo kolekcije labai graži. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širdulė: 19 spalio 2006 - 19:45
Ir mano sunelis turi kolekcija kinderiuku drinks_cheers.gif tik nufotkint negaliu siuo metu verysad.gif pasigyrsiu kad turiu tokiu kuriems virs 20m.cia mano vaikystes ir jaunystes kolekcija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Munika @ 2006 10 27, 16:44)
Ir mano sunelis turi kolekcija kinderiuku  drinks_cheers.gif tik nufotkint negaliu siuo metu  verysad.gif pasigyrsiu kad turiu tokiu kuriems virs 20m.cia mano vaikystes ir jaunystes kolekcija  ax.gif

oho... o tai ir prieš 20m. jau buvo kinderiukai? unsure.gif
niu aš irgi daug turiu, visą krūva, jų nekolekcionuoju, bet šiaip, kaupiasi.. ax.gif

man labai patinka šie baubukai. tamsoje jie šviečia čiut čiut..
na, fotkinau prieš metus gal, nelabai kokybiškai man ten sekėsi juos nufotkyt, tai va truputį pagražinau ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aidairi @ 2006 10 27, 18:22)
oho... o tai ir prieš 20m. jau buvo kinderiukai?  unsure.gif
niu aš irgi daug turiu, visą krūva, jų nekolekcionuoju, bet šiaip, kaupiasi..  ax.gif

man labai patinka šie baubukai. tamsoje jie šviečia čiut čiut..
na, fotkinau prieš metus gal, nelabai kokybiškai man ten sekėsi juos nufotkyt, tai va truputį pagražinau  ax.gif

user posted image
user posted image


Faini drinks_cheers.gif
Buvo tik prasideje,vis broliukui pirkdavau arba dede is uzsienio parvezdavo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidairi @ 2006 10 27, 17:22)
man labai patinka šie baubukai. tamsoje jie šviečia čiut čiut..
na, fotkinau prieš metus gal, nelabai kokybiškai man ten sekėsi juos nufotkyt, tai va truputį pagražinau  ax.gif


as irgi tokius turiu thumbup.gif
Atsakyti