Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek vertas šuo?

Sveiki visi 4u.gif Nebezinau ka man daryti... Auginu du anglu buldogus ir stai mano problemos... nebezinau ka man daryti del savo ,,vaiku" ... Zinau, kad sulauksiu ziauriai daug pykcio ir kritikos, ir puikiai jus suprnatu, bet noriu pasitarti ar nei vienam nebuvo nusileidusios rankos is nevilties kad kas nors pasikeis.... Mano maziai serga VEL... Si kart persalo ( dar sirgo alergija, mazakraujyste ir vel alergija ir vel mazakraujyste).. vel pradejo berti, vel slenka kailis.. girdau vitaminus saujom, leidziu injekcijas, pripirkau namie sildytuvu, siunu rubus jiems, be to Kramis (patinelis) koja nikstelejo, nekalbu apie tai ,kad nera nei menesio, kad ko nors nereiketu jiems girdyti is vaistu.... KIEKVIENA DIENA turiu skalbti (tiksliau ikisti i skalbianke) po kelis kartus sumyztus patino patalus is narvelio ( cia siaip nieko palyginus su kvapeliu)... Mano visas butas yra apdirbtas juodai (as matot galvojau jie uzaugs ir nebedirbs, bet vis gi dergia(bus 8 menesiai, o kantrybe truksta) kur tik nori ir kada nori nors ir gauna ir i kupra ir bart ir graziuoju visaip, nugi matau, kad viska supranta, susiguzia slepiasi, bet nu vis tiek, po kelis kartus i diena apdirba viska - vedam tris kart dienoj, daugiau fiziskai laiko neuztenka)... kilimus aisku ismeciau - bet to tikejausi kai pirkau, juk zinojau, kad suniukas griauz ir naikins viska.. Baldus pervilksiu dabar (bet kad patinas koja kelia, tai nebezinau ar verta), kelia koja ir ant svariai padziautu skalbiniu (gyvenam 80kv.m. bute, nera balkono, neturiu kur isnesti o vonia per maza ir dreksta ten ), tik nuo sofkes numetu pleduka, jis sumyztas... visur dvokia myzalais, pirmas dalykas atejus is mokslo ar darbo-plaunu visus namus, dezinfekuoju, pridegu smilkalu, vedinu, ijungiu aromaterapine lempute, zodziu naikinu ta tvaika (grindys medines )... Mes gyvenam tikrai gerai, bet vis gi paskaiciavus, ant suniuku man su vaistukais i menesi iseina milziniskos sumos... Kazkur taip bendrai apie 400-500, buvo kai ir apie 1000Lt... nu jei jie nesirgtu ir nemyztu as suprasciau.. nu bet nebuvo nei menesiuko poilsio... verysad.gif verysad.gif Labai noreciau sulaukti patarimu.. Tiesa, vedame dresuoti, vedame i parodas (bet paskutini karta dave mergaitei trecia vieta nes isberta ), nekalbu tiesa apie vet paslaugas, as ju nepriskaiciavau i bendra suma.. juk kiekvienas vizitas irgi kainuoja, tiesa jau nebekainuoja, nes klientai pastovus ir nuolaidas gaunam ... As juos myliu labai, bet nebezinau ka man daryti... Nu sakes, gal cia man tik sprogo kazkoks burbulas ir jis praeis, bet noriu suzinoti, ar nera buve jums tokiu juodu dienu, kai atrodo VISKAS.. AAAAAaaaa!!! Man taip yra buve, bet kazkaip susitvarkydavau.. Apsiramindavau ir toliau keliaudavau.. bet kazkaip sian nusprendziau pasiklausti.. na negi nebuna, kad nuleidziat rankas?? Patarkit ka nors nes stogas vaziuoja verysad.gif

Nu va.. ka tik nuejom i virtuve parukyti, pasisneketi ka daryti... Kramis, kuris gulejo su Pepa prie mano kompo stalo nuvare ant sofkes, uzssoko ir apmyzo viska... Tada nuejo ivel prie kompo ir atsisedo, mes supratom kad tai jis, nes radom pedsakus vedancius iki jo.... ir pradejom putotis, bartis, (netankom mes ju, nieko, nei kersyja nei ka), o jsi viska supranta, susiguze net atsigule ir ka.. sofa sumyzta, kvapas jau ir ten.... cray.gif cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 18 spalio 2006 - 22:22
QUOTE(Zitlali @ 2006 10 18, 23:19)
na negi nebuna, kad nuleidziat rankas?? Patarkit ka nors nes stogas vaziuoja    verysad.gif



Būna smile.gif
Visko tekdavo prisikentėti... tai katinas visas lovas sumyža, tai šuo iš namų tuliką pasidaro, tai kitas šuo graužia viską, finansiškai ir emociškai brangius daiktus... Būdavo, ir iki ašarų priveda. Nu ir ką darysi? Tenka apsiraminti, atsisėsti, susirašyti problemas eilės tvarka nuo pačios bjauriausios, ir imtis spręsti. Tik imti spręsti ne bele kaip, o labai gerai iš anksto pasiruošus - pasiklausinėjus, perskaičius literatūros. Išsiaiškini, randi efektyviausią būdą problemai spręsti - ir griebi jautį už ragų. Barimai, pvz., niekada nepadėjo ir nepadės nuo myžimo namie. Dėl sveikatos problemų - labai svarbu išsiaiškint, ar "teisingas" veterinaras gydo ir kodėl gydymas nepadeda. Na ir taip žingsnis po žingsnio susistatai viską į vietas - ir paskui tik juokas ima, atsiminus tas dienas, kai vilku kaukti norėjosi smile.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima.. Supranti, nesu is tu seimininkiu, kurios tik gieda kaip blogai bet nieko nesiima, jeigu rasyciau cia visa istorija tai cia romanas gautusi smile.gif Del dirbimo namie emiausi visokiu priemioniu... As net kai ,,vaikus " pasiemiau mazuliukus paemiau ,,dekretiniu" menesi ir su jais namie budavau, tempdavau is trecio auksto i lauka kas dvidesimt minuciu... Tepaiu actu, purskiau pursakalais is parduotuviu, nu tikrai dariau viska kas imanoma, kad jau nebedarytu namie. Patele (turiu ja nuo sesiu savaiteliu), ji ne taip smarkiai neklauso, ji kazkaip sukalbamesne.. Bet patinas... Ji turiu nuo 2.5men... atvaziavo kaip kaimo jadzius biggrin.gif Jis visai neisaukletas buvo.. vedziau i dresuotes.. auklejau pati namuose.. as siaip namie nabunu per para tik kokias 6-8 valandas... kita laika su jais uzsiimu.. Jis net buvo ,,pazenklines" viena moteri.. tai soke stovejau, gavo i kaili, atsiprasiau jos.. nu geda tai ziauriai... As suprantu, kad is sono tai gali atrodyti nelabai didele problema, bet kai pradedi gyventi Del sunu o ne Su jais.. tampa problema.. jis pastoviai serga.. o tas kvapas... Kate mano irgi dirbo i lova, skyriau daugiau demesio tai kaip silkine dabar... laiminga ir patenkinta... Bet va ka su Kramiu daryti... Nebezinau..... Tiesiog neiseina man visko nupasakoti kaip buna..

beje ka daryti ,kad jie visada serga? as tikrai juos myliu labai, skiriu ir lesu labai daug ir meiles...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 18 spalio 2006 - 22:56
QUOTE(Zitlali @ 2006 10 18, 23:55)
Del dirbimo namie emiausi visokiu priemioniu...


tai vat kad man kyla įtarimas, kad priemonės buvo visiškai neefektyvios. Dėl to ir sakau, kad nieko nereikia griebtis stichiškai - neišsiaiškinus priežasčių ir geriausių sprendimo būdų. NEs tada tik dar labiau apima neviltis, atrodo, ir tą bandai, ir tą, ir niekas nepadeda smile.gif Oa psirodo paskui, kad bandai "pro šalį". Barimas, actas, purškalai - taigi čia kaip kompresas lavonui smile.gif Būna, pasitaiko, kad padeda tokios priemonės - bet greičiausiai situacija pasitaiso "nepaisant to", negu kad "dėl to" smile.gif
Taigi, pirma reikia išsiaiškinti, kodėl jis siusioja... Žymisi? Ar visiškai nemoka kentėti? Man susidarė toks įspūdis, kad jis labai dominuojantis, ir siekia viską žymėtis - ar teisybė?

QUOTE

beje ka daryti ,kad jie visada serga? as tikrai juos myliu labai, skiriu ir lesu labai daug ir meiles...


Na tai va, klausimas - o kas gydo? Ir kokia liga dabar kamuoja ir niekaip nesiseka išgydyti? Anglų buldogai, aišku, ne pati sveikiausia veislė pasaulyje, bet tokią jau išsirinkot smile.gif Reikia tik atvesti šunis į "padorų stovį", kad sveikatos problemos nekamuotų pastoviai.
Atsakyti
Del dominavimo tai taip, tu teisi, jis labai dominuojantis, bet jis taip jau patele i antra plana nuvijo, kad jos is viso namie nebesijaucia, jau net pasivaikscioti atskirai kartais einam, kad tik demesio kiekvienam uztektu, kad nenuskraisutas nei viena sjaustusi... Del veto, gydom Senamiescio vet klinikoj... Ten vesdavau savo visus gyvnusus.. Ir jis pasiule padaryti issamu kraujo tyrima ir pasake, kad mazakraujyste.. Matai, ligos diagnoze teisinga, nes kai tik skiria kursa vaistu atsistato.. praeina dvi savaites ir vel tas pats.. dabar kas dvi savaites vitaminu kursa geriam, o dar kojas niksteli pastoviai is to dukimo atrpusavyje, dar persalo dabar, liuliai iki keliu kaba, leidziam antibiotikus.. Turiu omenyje , kad cia ne vetas kaltas, o siaip, jie silpnuciai pas mane ir juos pastoviai reikia vitaminais farsiruoti bei vaistais.. Siaip galvoju kitam vetui parodyti.. nzn tik kuriam... gal ka kitka pasakys...
O del zymejimosi tai matai, taip, buna, kad jis kelia koja ir zymisi, o buna, kad jis siaip dirba savo guolyje, pas ja guolyje.. arba pvz sedi sedi, dalyvauja musu pokalbiuose atsistoja, tada vel ale atsiseda, ir kaip sauna greitai greitai, ir ziuriu po kojom bala... Vaikstom pakanakmai manau, ryte pusvalandi, kelia koja visur kur tik gali, nzn is kur pas ji tiek visko ten.. tada per pietus pora val kaip minimum ir vakare apie valanda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 18 spalio 2006 - 23:10
QUOTE(Zitlali @ 2006 10 19, 00:10)
Del dominavimo tai taip, tu teisi, jis labai dominuojantis, bet jis taip jau patele i antra plana nuvijo, kad jos is viso namie nebesijaucia, jau net pasivaikscioti atskirai kartais einam, kad tik demesio kiekvienam uztektu, kad nenuskraisutas nei viena sjaustusi... Del veto, gydom Senamiescio vet klinikoj... Ten vesdavau savo visus gyvnusus.. Ir jis pasiule padaryti issamu kraujo tyrima ir pasake, kad mazakraujyste.. Matai, ligos diagnoze teisinga, nes kai tik skiria kursa vaistu atsistato.. praeina dvi savaites ir vel tas pats.. dabar kas dvi savaites vitaminu kursa geriam, o dar kojas niksteli pastoviai is to dukimo atrpusavyje, dar persalo dabar, liuliai iki keliu kaba, leidziam antibiotikus.. Turiu omenyje , kad cia ne vetas kaltas, o siaip, jie silpnuciai pas mane ir juos pastoviai reikia vitaminais farsiruoti bei vaistais.. Siaip galvoju kitam vetui parodyti.. nzn tik kuriam... gal ka kitka pasakys...


O jis bus kergiamas? Jei ne, tai paprasčiausia išeitis - kastruoti. Tada kaip ranka nuims norą žymėtis smile.gif Nes čia instinktas, auklėjimu jį "permušti" sunku.

O dėl sveikatos: tai kokia yra mažakraujystės priežastis? Aš apie Vilniaus veterinarus nelabai ką žinau, bet manau kad tikrai verta pasikonsultuoti su keliais, pvz., L.Udraite (www.vetklinika.lt). O išsigydžius - stiprinti imunitetą, propaguoti sveiką gyvenimo būdą, ir tada gal pavyks išvengti naujų ligų smile.gif
Atsakyti
Matai, jis labai perspektyvus patinas... tiesiog gaila butu ji kastruoti... Ir teisejai sake, kad geras... O del kitu kliniku tai taip.. reikes nuvezti kitur.. Aciu 4u.gif O del mazakraujystes, paprastai tai yra priezastis-maisto neisisavinimas arba paveldima liga... Keiciau maista, tai nieko gero, spuogai, plikimas.. Zodziu...

Bet kokiu budu priversti ji nustoti zymeti VISUR? Gal tiesiog ji padovanoti?? sad.gif Nu gaila ziauriai.. bet nebezinau kad daryti.. abu jie mylimi labai.. nzn
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 18 spalio 2006 - 23:32
Dėl veterinaro Vilniuje: pabandykit Jeruzalės vet klinikas (Jeruzalės 26, tel.: 2472555 arba 2472550). Pakankamai ilgai myniau vet klinikų slenksčius, kol juos "atradau". Docentas Vaitkus iš Kauno atvažiuoja ar tai 2dieniais, ar 3dieniais po pietų, pasiskambinkit, gal jo konsultacija padėtų. Sėkmės.
Atsakyti
aciu labai... 4u.gif pabandysiu pasukti
Atsakyti
na as issakysiu savo nuomone kuria susidariau: manau buvo padaryta klaida auginant kalyte pasiimti patina. naturalu kad jis visur myza kai salia vaiksto kitas suo ir taip irodineja savo virsu. ligos anglu buldogui manau yra naturalu ir jus issirinkot butent tokia veisle o kas liecia kergima tai jeigu to patino geneologinis medis lietuvoj jau placiai paplites tai su tokiom ligom nepades joks jo perspektyvumas...
beje jei jau pradesit kergt tai manau zymejimasis tikrai nepraeis schmoll.gif
Atsakyti
Zitlali,2006 10 19, 00:10]
QUOTE
Del dominavimo tai taip, tu teisi, jis labai dominuojantis, bet jis taip jau patele i antra plana nuvijo, kad jos is viso namie nebesijaucia, jau net pasivaikscioti atskirai kartais einam, kad tik demesio kiekvienam uztektu, kad nenuskraisutas nei viena sjaustusi...


Kaip keista, juk vadovauja kalės g.gif

QUOTE(Zitlali @ 2006 10 19, 00:20)
Matai, jis labai perspektyvus patinas... tiesiog gaila butu ji kastruoti... Ir teisejai sake, kad geras... O del kitu kliniku tai taip.. reikes nuvezti kitur.. Aciu  4u.gif  O del mazakraujystes, paprastai tai yra priezastis-maisto neisisavinimas arba paveldima liga... Keiciau maista, tai nieko gero, spuogai, plikimas.. Zodziu...

Bet kokiu budu priversti ji nustoti zymeti VISUR? Gal tiesiog ji padovanoti?? sad.gif Nu gaila ziauriai.. bet nebezinau kad daryti.. abu jie mylimi labai.. nzn


Siūlyčiau pamiršti visas perpektyvas - tokių ligonių nėra reikalo dauginti 4u.gif

O dieną, kai Jūs visi darbe, kur būna šunys? Gal padėtų ir daugiau žinių apie hierarchiją? Gal tas šuo tikrai per daug ant galvų užsilipo?
Papildyta:
QUOTE(ciulis @ 2006 10 19, 09:05)
na as issakysiu savo nuomone kuria susidariau: manau buvo padaryta klaida auginant kalyte pasiimti patina. naturalu kad jis visur myza kai salia vaiksto kitas suo ir taip irodineja savo virsu. ligos anglu buldogui manau yra naturalu ir jus issirinkot butent tokia veisle o kas liecia kergima tai jeigu to patino geneologinis medis lietuvoj jau placiai paplites tai su tokiom ligom nepades joks jo perspektyvumas...
beje jei jau pradesit kergt tai manau zymejimasis tikrai nepraeis schmoll.gif


Sakai? Nu pas mane namie yra kergiantis patinas ir kalė... Nu nepasakyčiau, kad tai jau taip tragiška... Kažkada vienas šuo silpnos psichikėlės bandė kilnoti kojas ant sienų, tai neteko kiaušų ir pasibaigė kilnojimai kojų ant sienų. DAbar jis tik retkarčiais pasisioja iš streso...
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2006 10 19, 00:20)
Matai, jis labai perspektyvus patinas... tiesiog gaila butu ji kastruoti... Ir teisejai sake, kad geras... O del kitu kliniku tai taip.. reikes nuvezti kitur.. Aciu  4u.gif  O del mazakraujystes, paprastai tai yra priezastis-maisto neisisavinimas arba paveldima liga... Keiciau maista, tai nieko gero, spuogai, plikimas.. Zodziu...

Bet kokiu budu priversti ji nustoti zymeti VISUR? Gal tiesiog ji padovanoti?? sad.gif Nu gaila ziauriai.. bet nebezinau kad daryti.. abu jie mylimi labai.. nzn

Taip,problemu turite uztektinai. O del maisto neisisavinimo,kokiu seriate? Net keista,ko jis taip elgiasi,Juk augina zmones ir kalytes ir patinukus ir taip nera.Na pakelia koja ant krumo,kartais ir ant draugo batu,bet tai retas atvejis.Ar bandete su anglu buldogu augintojais konsultuotis,gal jie ka patartu gudresnio.As turejau patina ir kale vienu metu,bet kitos veisles,tai normaliai,jokiu siusiojimu nebuvo.
Atsakyti