Įkraunama...
Įkraunama...

Ar taupydamos laikote gerų, bet nenaudojamų daiktų

Supermamos nusprenžiau užvesti šią temą, nes nuėjau pas draugę, o ji pasigyrė kad pridovanojo jai servizų ir dar močiūtė savo atidavė. O aš pagalvojau kaip gerai, kad ne man lotuliukas.gif , nes nebūtų kur dėti. Turiu vieną servizą ir jį naudoju, antrą turiu kavutei, bet jis nenaudojamas laukiu kol vaikas sudaužys (per vestuves padovanojo doh.gif , norėjau išmesti, bet vyras neleido).
Ir taip nueini pas drauges, tai spintos prikrautos ir ant tų spintų randa ką uždėt ir net po spintom prideda blink.gif.
Aš tokius žmones kurie viska kaupia vadinu šukšlių kolekconieriais.
Pas man šiuo metu apkrauta dėl to, kad šinšilos narvas užema daug vietos kažkur tregždalį kambario 4u.gif, bet jau nenaudojamų daiktų pas man sunku rasti mirksiukas.gif
O kaip pas jus?
Atsakyti
kai kraustėmės į naują butą, stengiausi neapsikrauti ir imti kuo mažiau. Ko turim per daug, tai taurės gėrimų, kurių negeriam - tarkim, kokteilinės. Šampanines šuo išdaužė, gaiviems gėrimams kažkaip pačios išsidaužė. Va, gimtadienis artėja, teks skolintis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 10 19, 11:10)
kai kraustėmės į naują butą, stengiausi neapsikrauti ir imti kuo mažiau. Ko turim per daug, tai taurės gėrimų, kurių negeriam - tarkim, kokteilinės. Šampanines šuo išdaužė, gaiviems gėrimams kažkaip pačios išsidaužė. Va, gimtadienis artėja, teks skolintis  lotuliukas.gif

Pas man taurės vienos sultim kitos šampaninės ir degtinės stikliukai tai pinai užtenka, na mes balius didesnius nei 6 žmonės nedarom namie mirksiukas.gif
O taip pagal tai, kad nieks nepasisako turbut čia daug sau turtą kraunančių g.gif
Atsakyti
ech... koks skaudus klausimas doh.gif yra... yra pas mane tų daiktų doh.gif atrodo va prireiks.. nors tikrai stengiuos neapsikraut.. mane nerviškai veikia kad vestuvinis servizas guli sekcijoj ir naudojamas tik svečiam doh.gif va audžiu mintį kaip čia netyčia sudaužius senas lėkštes ir pasiimt jį kasdieniam naudojumui... taip pat tauriu galybė kurias panaudojam gal 2 kartus per metus doh.gif
šiaip stengiuos kas pusmetį (prieš kalėdas ir velykas) apsikuopt... tada išmetu arba atiduodu daiktus, rūbus, kuriu neprireikė per paskutinius 6-12 mėn...
taip pat labai padėjo kraustymasis iš vieno buto į kitą... bet dabar nutūpėm savo namuose ir tas nebenusimato..
o namai jau apkrauti sad.gif pamenu kai tik pasidarėm remontus buvo taaaaaaaaaaaip gera... erdvu.. nes nebuvo nieko.. per laiką prisikrovė doh.gif

psio einu šluot lentynų ir mest viską lauk bigsmile.gif
Atsakyti
Aš prisimenu kai su vyru tik pradėjom gyventi tai aš nepasiemiau iš tėvų daiktų ir jis nepaimė tai kaip tuščia kaip gera buvo namuose, visi svečiai tai pastebėdavo ir sakydavo kaip faina ax.gif
Atsakyti
Niekada nelaikau nenaudojamų daiktų schmoll.gif , gyvenu nedideliame, bet naujame bute, tai apsikrauti iki lubų kažkaip neturiu įkvėpimo blush2.gif , pas mane yra tik patys reikalingiausi daiktai, kartais tėvai net nesupranta, kaip galima gyventi turint vieną kavos servizą (o kas bus kai išsidaužys-mąsto jie doh.gif ), o ne kelis juodai dienai tongue.gif rolleyes.gif , kodėl pas mus namie ne sekcija iki lubų, o moduliniai žemi baldai rolleyes.gif ir t.t. wub.gif
Atsakyti
aš gyvenu su mama
tai pas mus tokių daiktų pilna
t.y. nauji tarybiniai dideliai, maži rankšuoščiai (manau gal 50 vnt., nes užima 1/4 nemažos spintos), tarybinė patalynė, kelios naujos pagalvės (šalia kokių 5 naudojamų), kelios naujos kaldros, daug įvairių pledų, indai (visokie pietų servizai, stiklinės, šakutės, peiliai, stikliukai), turim vienos rūšies pietų servizą 3 vnt. (skirta 8 žmonėms, indai - nuo skirtų šaltiesiems ir karštiesiems iki desertinių lėščių), tarybiniai puodai - tai čia viskas nauja nenaudojama

dar turim tarybinės druskos, neseniai išmečiau vermišelius, visą maišą degtukų

o dar daugiau turim senų rakandų lotuliukas.gif
nes mama sako: o gal karas prasidės? doh.gif

dar turim parketą - pirktas 1987 m., po to tėvas mirė, taip niekas nesudėjo parketo
daugiau neatsimenu ax.gif

nauji daiktai ir parketas bus mano kraitis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 19 spalio 2006 - 14:32
QUOTE(Bajm @ 2006 10 19, 14:30)
aš gyvenu su mama
tai pas mus tokių daiktų pilna
t.y. nauji tarybiniai dideliai, maži rankšuoščiai (manau gal 50 vnt., nes užima 1/4 nemažos spintos), tarybinė patalynė, kelios naujos pagalvės (šalia kokių 5 naudojamų), kelios naujos kaldros, daug įvairių pledų, indai (visokie pietų servizai, stiklinės, šakutės, peiliai, stikliukai), turim vienos rūšies pietų servizą 3 vnt. (skirta 8 žmonėms, indai - nuo skirtų šaltiesiems ir karštiesiems iki desertinių lėščių), tarybiniai puodai - tai čia viskas nauja nenaudojama

dar turim tarybinės druskos, neseniai išmečiau vermišelius, visą maišą degtukų

o dar daugiau turim senų rakandų lotuliukas.gif
nes mama sako: o gal karas prasidės? doh.gif

dar turim parketą - pirktas 1987 m., po to tėvas mirė, taip niekas nesudėjo parketo
daugiau neatsimenu ax.gif

nauji daiktai ir parketas bus mano kraitis lotuliukas.gif

O man apie mamą baisu prisimint doh.gif
seniau kai nieko nenusipirksi buvo laikai tai nusipirko tapetų baltarusijoje tai kambarį kelis kart su jais išklijavo, kolidorių ir dar laiko. Gal tada prieš 20 metų gražus tie tapetai buvo, bet dabar man jie fui
Be to prieš 20 metų buvo maži vaikai tai tie tapetai vaikiški, o dabar kam vaikiškais tapetais but apsiklijavus nesuprantu doh.gif
Be to išeidama ištekėjus sakau išmesk mano daiktus, tai ką tu nei vieno daikto neišmetė nusiprantu kodėl, jaunesnė sesei gal paliko, bet mada juk skiriasi doh.gif
Tėtis supratingesnis tai nors senus žurnalus išmetė (tai Šluota jai dar atsimenat tokį žurnalą prenumeravosi visą dėžę laikė) tai mama pamačius, kad išmetė pasiūto box.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 10 19, 15:58)
Tėtis supratingesnis tai nors senus žurnalus išmetė (tai Šluota jai dar atsimenat tokį žurnalą prenumeravosi visą dėžę laikė) tai mama pamačius, kad išmetė pasiūto box.gif


lotuliukas.gif "Šluotą" mano mama iki šiol turi lotuliukas.gif , "Tarybinę moterį" irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NAFANIA: 19 spalio 2006 - 15:05
Mama mano labai taupi tai ir mane ismoke viska kaupti.Spinta ir sekciaja luzo nuo nenaudojamu daiktu.Vyras neabsikentes liepe viska ismesti .Dabar dziaugiuosi turedama daug laisvos vietos spintoje ir zynau kas kur padeta.Kas puse metu darau tvarka ir atsikratau, kas susikaupe per ta laiko nereikalingo.Turiu kavos serviza ,kuri man padovanojo brolio zmona ,atlikusi nuo savo vestuviu,dabar galvoju kaip juo atsikratyti man ,negi kitam dovanosi g.gif Zmones ,meskit visas senienas lauk,atsikratykit nereikalingais daiktas,juk ne karo metas ..parduotuves luzta nuo prekiu,visada rasi ko reikia.Lai namuose buna sviesu ,maziau dulkiu ir sviezus oras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 10 19, 15:30)
aš gyvenu su mama
tai pas mus tokių daiktų pilna
t.y. nauji tarybiniai dideliai, maži rankšuoščiai (manau gal 50 vnt., nes užima 1/4 nemažos spintos), tarybinė patalynė, kelios naujos pagalvės (šalia kokių 5 naudojamų), kelios naujos kaldros, daug įvairių pledų, indai (visokie pietų servizai, stiklinės, šakutės, peiliai, stikliukai), turim vienos rūšies pietų servizą 3 vnt. (skirta 8 žmonėms, indai - nuo skirtų šaltiesiems ir karštiesiems iki desertinių lėščių), tarybiniai puodai - tai čia viskas nauja nenaudojama

dar turim tarybinės druskos, neseniai išmečiau vermišelius, visą maišą degtukų

o dar daugiau turim senų rakandų lotuliukas.gif
nes mama sako: o gal karas prasidės? doh.gif

dar turim parketą - pirktas 1987 m., po to tėvas mirė, taip niekas nesudėjo parketo
daugiau neatsimenu ax.gif

nauji daiktai ir parketas bus mano kraitis lotuliukas.gif


Pas mus bute po seneliu mirties irgi visko buvu kaip pas tave, didziausias kambaris buvo pilnas uzkrautas, beveik neimanoma buvo praeit... rankslosciu, patalynes, degtuku, lempuciu, druskos, indu, daugiausia tai ukinio muilo smile.gif ir viskas kaip ir nauja, mamai gaila buvo ismest. Tai butas del to buvo nuomojamas kaip 2ju kambariu, nes 3ias buvo uzkrautas... Man net baisu buvo pasiryzti eit ta buta kraustyt ir daryt remonta, galvojau mama neleis nieko ismest. Bet susikloste aplinkybes, kad atejo metas. Zinokyt mes visa savaite rusiavom tas senienas tarybines... As pasakiau, kad ne vieno daikto nepalixiu (isskyrus grazu senovini toki serviza ri irankius stalo), arba pasiimat arba as ismetu. Tai mama daug ka isveze i kaima, ismetem kalnus, bomzai turejo ka veikti ir dar sugebejo pas save namie sandeliuka visa uzkrauti indais, pataline. Ne tai kad juodai dienai, o jei netycia kada nors soda nusipirks, tai gi visko prireiks ax.gif

Dabar po remonto minimalizmas visiskas pas mane bigsmile.gif ir tik pamatau kruvele nereikalingu daiktu susirinko, iskart ji padaro "dingau". Gera iseiti radau su rubais, jei matau kad per sezona ne karto neuzsidejau, sesei jaunesnei atiduodu. Ir ji patenkinta ir man gerai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(NAFANIA @ 2006 10 19, 16:03)
lotuliukas.gif "Šluotą" mano mama iki šiol turi  lotuliukas.gif , "Tarybinę moterį" irgi  lotuliukas.gif


pas mus visas šitas gėris sode nusėdo lotuliukas.gif kartu su mano "Panelėm" lotuliukas.gif ale tas jau baigiu sudegint, kai laužiuką pakurti reikia tongue.gif
Atsakyti