Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A3

Sveiki,

Nusižiūrėjome Audi A3 99 m. Tai vat dabar gerai būtų sužinoti gal kam teko susidurti su tokia mašina, kokie įspūdžiai, praktiniai pastebėjimai.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauris @ 2006 10 19, 11:18)
Sveiki,

Nusižiūrėjome Audi A3 99 m. Tai vat dabar gerai būtų sužinoti gal kam teko susidurti su tokia mašina, kokie įspūdžiai, praktiniai pastebėjimai.... ax.gif

Kiek zhinau, tai ish esmes tas pats IV golfas, tik prabangesne versija.
Atsakyti
vaziuokle tokia pat kaip ir golfo
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2006 10 19, 14:32)
Kiek zhinau, tai ish esmes tas pats IV golfas, tik prabangesne versija.



QUOTE(egliosha @ 2006 10 19, 15:50)
vaziuokle tokia pat kaip ir golfo

blink.gif Man jos taip patinka, vyrui vis sakau, kad tokios noriu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 10 20, 13:33)
blink.gif  Man jos taip patinka, vyrui vis sakau, kad tokios noriu. biggrin.gif


ir aš noriu, tik keturių durų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ma @ 2006 10 20, 13:17)
ir aš noriu, tik keturių durų  bigsmile.gif

būtent keturių durų ir radau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauris @ 2006 10 20, 15:40)
būtent keturių durų ir radau  biggrin.gif


užpavydėjau bigsmile.gif pariodyk, jei nuotraukas turi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ma: 20 spalio 2006 - 19:14
mes ir su vyru ieskome Audi A3 smile.gif Man labai patiko 4u.gif Tik va, noriu su automatine pavaru deze.. o tokios truputi brangesnes, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauris @ 2006 10 19, 11:18)
Sveiki,

Nusižiūrėjome Audi A3 99 m. Tai vat dabar gerai būtų sužinoti gal kam teko susidurti su tokia mašina, kokie įspūdžiai, praktiniai pastebėjimai.... ax.gif


Draugė turėjo A3 būtent tų pačių metų. Teko su šiuo automobiliuku pravažinėt porą savaičių. Pas ją buvo 1,8L Turbo variklis + 4 varantieji ratai (Quattro). Sakyčiau, mažas žvėriukas thumbup.gif 4 durys, beveik visi privalumai. Paliko įspūdį labai labai gerą. Tik truputį kietoka važiuoklė, šiek tiek už golfus minkščiau. Nors nėra ko daug tikėtis iš mažo mašiniuko. Labai manevringa mašinytė - nedaug vairo reikia susukt, kad ratai susimestų į vieną ar kitą pusę. Vairą vienu piršteliu buvo galima sukinėt (kol nebuvo automobiliukas apautas plačiomis padangomis). Moteriška mašinytė, tačiau ir vyrams patiktų mirksiukas.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ma @ 2006 10 20, 19:13)
užpavydėjau  bigsmile.gif pariodyk, jei nuotraukas turi  blush2.gif

Kol kas nuotraukų neturiu pas save, bet kai gryš (tikiuos kitą savaitę smile.gif ), būtinai imesiu wink.gif
Atsakyti
Oi, kaip as myliu wub.gif Audi A3, bet tik 2 duru biggrin.gif .

Mano drauges drauge turi, tai viena kart veze i kabaka, nu tiesiog
nuostabu bigsmile.gif , jei kada nors pirksiu masinyte, tai ji bus pirmu numeriu tongue.gif .
Atsakyti
Na mes turim A4, bet A3 man irgi visaj nieko thumbup.gif wub.gif
Atsakyti