Įkraunama...
Įkraunama...

Garažas kaip įforminti?

Labas. Situacija tokia. Dabar perkam butą kartu su garažu. Bet ta bendrija ar neįregistruota ar kaip ten yra,bet nėra garažo bylos. Žmogus iš kurio visa tai perkam garažą įsiformino tik taip: su senu pardavėju surašė Pirkimo pardavimo sutartį, kurią patvirtino garažo bendrijos pirmininkas. Tai ir knygutė už elektrą - visi garažo dokumentai.
Imam paskolą ir noriu imt 100proc. bet ar galiu jį vertinti kartu su butu? (vertintojas sakė, kad taip) ir kaip jį forminti. Gal kas gali pakonsultuoti?
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2006 10 19, 19:11)
Labas. Situacija tokia. Dabar perkam butą kartu su garažu. Bet ta bendrija ar neįregistruota ar kaip ten yra,bet nėra garažo bylos. Žmogus iš kurio visa tai perkam garažą įsiformino tik taip: su senu pardavėju surašė Pirkimo pardavimo sutartį, kurią patvirtino garažo bendrijos pirmininkas. Tai ir knygutė už elektrą - visi garažo dokumentai.
Imam paskolą ir noriu imt 100proc. bet ar galiu jį vertinti kartu su butu? (vertintojas sakė, kad taip) ir kaip jį forminti. Gal kas gali pakonsultuoti?


gal dar ne per velu atsakyti i klausima ax.gif
o kaip registru centre iregistruotas tas garazas?kieno nuosavybe ir kokiu pagrindu?

kiek zinau tai kazkaip galima tuos nuosavybes dokumentus atstatyti...
siaip jeigu nereiketu to garazo vertes tai kreditavimo sutartyje butu galima irasyti punkta kad jus parduodami buta kartu turetumete parduoti ir garaza (kad negalite jo parduoti atskirai)
bet kadangi jums reikia ir jo vertes...
mano siulymas butu atstatyti tuos nuosavybes dokumentus. jeigu ta pirkimo-pardavimo sutartis buvo patvirtinta tik namo pirmininko tai mano nuomone ji kaip ir nieko verta...

p.s. bet cia tik mano nuomone... blush2.gif
Atsakyti