Įkraunama...
Įkraunama...

Nuolatinis mieguistumas, nuovargis

Seniau su draugem juokais vadindavom RD smile.gif Rudens depresija. Bet dabar pastoviai jauciu toki nuovargi. Darbo dienom vis atidelioju padarysiu ta ir ta savaitgali. O atsibudus savaitgali nekyla noras nieko daryti, nei kazkur vaziuoti, kazka pamatyti, net galu gale tvarkytis namuose. Ar jums taip nebuna? Ka darot kad nebutu RD?
Atsakyti
o man patinka nieko nedaryti, vadinasi i RD man patinka  ;D
Atsakyti
Man irgi nekyla rankos nieko daryti. Gal del to kad dukrelei dar tik 3,5 men. turiu pastoviai prie jos buti. O gal del to kad ruduo...Siaip jau prisiverciu,vistiek niekas kitas nepadarys uz mane. O kai pradedu tvarkytis,savaime atsiranda upas. Tiesiog manau kad reikia kazkokiu budu prasiblaskyti, pvz. pasikviesti draugus, ar kazkur iseiti. Tada viskas grazesnem spalvom nusvinta. Galbut juokinga, bet man upas atsiranda kazka nuveikti kai pas mane ateina geriausia drauge [smiley=fly.gif]
Atsakyti
man ta RD jau keli metai pasireiskia-netik nekyla rankos kanors daryti, bet dar uzeina nei is niekur tooooox liudesys... sad.gif Buna, iseinu grazia rudens nakti i balkona, ziuriu i dangu-grazuuuuuuuuuu ir imu zliumbt ;D Vyras jau iprato. Tik vis dar paklausia-"Ce tau seip liudna ar kas acitiko?" biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi kartais buna "xrenova" nuotaikele :-/  :'( Tuomet nieko nedarau, net kojos is namu nekeliu, kazka veikiu a la nieko neveikiu. Galva istinsta nuo to neveikimo, pervargstu nuo tingejimo tongue.gif ohmy.gif, nuotaikos dar labiau nera.. Geriausias vaistas - vyras, kuris "spiria i uzpakali", t.y. paskatina kazka idomaus nuveikti, nulekti, galiausiai pasiulo lekti kur nors idomiai pabuti, pakeisti aplinka: papietauti ar pavakarieniauti kur mieste, nulekti pas draugus, nuvaziuoti i soda ar i koki kina, koncerta uzsukti.. Kol vaikai mazi negalime sau leisti staigiai pakeisti aplinka su visa seima, pvz. islekti savaitgaliui prie juros ar pan. Kai paaugs, tasysimes visur. 8)
Atsakyti
Keista - anksčiau, kai dirbau tikrai daug ir dar neturėjome mažiuko, ir man taip būdavo. Buvau netgi gana rimtai pervargus - beje, Vasara, man irgi viskas prasidėjo nuo pastovaus nuovargio ir nenoro ką nors daryti... Leisk sau pailsėti!  O dabar tokio nuovargio nejaučiu, kaip tik jaučiuosi atsigavus, pasiruošus naujiems darbams smile.gif Ir netgi artėjanti žiema nebaugina, nors šiaip labai nemėgstu šalčio ir tamsos...
Atsakyti
mane tai liūdesys karts nuo karto irgi apima, tamsu, šalta, brr..nekenčiu rudens, žiemos, šalčio, ypač prastai jaučiausi šį savaitgalį, ir sveikata parėjo, ir aš, atvirkščiai, nei jūs, ne nuo tingėjimo, o nuo minčių ir neaprėpiamų darbų pertekliaus, nuo panikos stogas važiavo  :-X (gal tos magnetinės audros taip paveikė :smile.gif).Atėjau vakar į darbą, tai viskas į savo vėžes pradėjo stotis, vistik čia viskas sustygiuota, žinoma, ramu, sklandu-jokio chaoso, baigiu atgaut pusiausvyrą :smile.gif, o namie-nesibaigiančių darbų ir užmojų krūvos, dar mokslai, vaikai be dėmesio, darau spaudimą sau ir savo artimiesiems, laiko gyvent ir viską spėt trūksta ir...pinigų  ;D, ne kas :smile.gif, bandysiu mokytis nieko neveikt, tai nesunku, kai yra daug pinigų, tai bet kur gali eit, ilsėtis, pamatyt kažką naujo (man tai būtina nors kas antrą savaitgalį)...
Atsakyti
O aš nežinau kas mane pjauna..Gal žmonės tai RD pavadintų, bet kaip aš vadinu, tai "mane nepažinti toliai šaukia"..Noriu visko, noriu judėti, veržtis, eiti, mokytis, skaityti, lavėti, 'kultūrintis', bet jėgų tam nėra..Šiaip jau depresija man atrodo būna tada, kai jau ir nebenori ir jėgų nebėra wink.gif Gal mano būsena panašesnė į Lnegvutės..Galima sakyti "muštruoju" aplinkinius, nes man pačiai baisi savijauta, norisi, kad jie kažką sugalvotų, imtųsi, keistų, negi nemato, jog man kažko trūksta..Pati gi keisti nelabai ką ir noriu, laukimo nuotaikos užvaldžiusios..O verkti jau senokai nebeverkiu dėl nuotaikos svyravimų, tieisog tai išgyvenu kaip RD wink.gif
Atsakyti
QUOTE
gal mano būsena panašesnė į Lnegvutės..Galima sakyti "muštruoju" aplinkinius, nes man pačiai baisi savijauta, norisi, kad jie kažką sugalvotų, imtųsi, keistų, negi nemato, jog man kažko trūksta..Pati gi keisti nelabai ką ir noriu, laukimo nuotaikos užvaldžiusios..tai išgyvenu kaip RD wink.gif


[smiley=taip.gif] [smiley=000021.gif], anksčiau ar vėliau tai praeis  ;), va, įdomu, kad ne man vienai taip  :smile.gif
Atsakyti
ir man taip yra.jau antra savaite taip gyvenu sad.gif nieko daryti nenoriu,niekur eiti,net telefonu kalbeti... vienzo... nesuprantu kas cia darosi... ohmy.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
oras..ir sveikata... ;D, dabar visi laikraščiai vien apie tai rašo  ;D...
Atsakyti
Zinau as ta RD... Pas mane ji kiekvienais metais ateina. Nei is sio nei is to liudna buna, netgi apsizliumbiu. Rudeni pasidarau visapusiskai jautresne, truksta silumos, ilgiuosi vasaros, ir siaip viskas pradeda uzknisinet...  [smiley=box2.gif]
Kai kas sako, kad oras ju nuotaiku neveikia. O mane dar ir kaip veikia! Reiketu mane pavasari pamatyt. Tiesiog svyciu is laimes! [smiley=inc.gif]
Atsakyti