Įkraunama...
Įkraunama...

Play dough

Gal kas nors man galite papasakoti apie 'play dough' kirpėje? 4u.gif
Atsakyti
ta, kur plastmasiniai zmogeliukai su skylutem galvose ir pro jas galima ishspaust plastelininius plaukus? g.gif ka cia pasakot? unsure.gif
Atsakyti
Aš galiu papasakoti doh.gif Mano vaikui logopedai rekomendavo tą sakyčiau, nesąmonę. Pykstu todėl, kad tuos plaukus išspausti reikia stipraus vyro jėgos cool.gif , vienas vaikas pats to nepadarytų.
Be to, vienos porcijos to minkomo daikto neužtenka. Neužpildo tos skylėtos galvos taip, kad jau būtų galima spausti ir lįstų tie plaukai ir barzda. Reikia dar vieną dėžutę atidaryti. Reikia spalvą pataikyti.
Išvalyti sudėtinga. Gal ne tiek sudėtinga, kiek daug laiko atima.

Dar yra toks prietaisiuks a la kočėlas, neva tai minkomai medžiagai lyginti. Tai irgi vaiko jėgos neužtenka.
O kai kas nors nepasiseka, nepajėgia vaikas, tai tuoj ir meta šalin susierzinęs. Todėl ir sakau, kad nerimtas daiktas. O man pačiai ir tėvui tai logopedai neturi pretenzijų rolleyes.gif , todėl kaskart minkyti už vaiką nenoriu.

Mes turim kelis jų rinkinius. antrą kartą nepirkčiau, nors ir pigūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 27 sausio 2007 - 17:09
QUOTE(naitas @ 2007 01 27, 18:07)
Aš galiu papasakoti  doh.gif  Mano vaikui logopedai rekomendavo tą sakyčiau, nesąmonę. Pykstu todėl, kad tuos plaukus išspausti reikia stipraus vyro jėgos cool.gif ,  vienas vaikas pats to nepadarytų.
Be to, vienos  porcijos to minkomo daikto neužtenka. Neužpildo tos skylėtos galvos taip, kad jau būtų galima spausti ir lįstų tie plaukai ir barzda. Reikia dar vieną dėžutę atidaryti. Reikia spalvą pataikyti.
Išvalyti sudėtinga. Gal ne tiek sudėtinga, kiek daug laiko atima.

Dar yra toks prietaisiuks a la kočėlas, neva tai minkomai medžiagai lyginti. Tai irgi vaiko jėgos neužtenka.
O kai kas nors nepasiseka, nepajėgia vaikas, tai tuoj ir meta šalin susierzinęs. Todėl ir sakau, kad nerimtas daiktas. O man pačiai ir tėvui tai logopedai neturi pretenzijų rolleyes.gif , todėl kaskart minkyti už vaiką nenoriu.

Mes turim kelis jų rinkinius. antrą kartą nepirkčiau, nors ir pigūs.

as taip pat girdejau, kad tai thumbup.gif dalykelis. daug veiklos, mastysena skatina ir t. t
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikomama: 28 sausio 2007 - 02:20
na, as kirpejo savo bernui nepirkau,net turim kitokiu rinkiniu- tarkim, tokiu pat principu ishsspaudziamos kishkio ausys ir usai, 3D formeles ir pan...bet vaikas (3,5m) ta teshla tikrai lengvai ir ishspaudzia,ir suminko rolleyes.gif
naitai, gal pas tave ta teshla ne originali 'play-doh'? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 29, 13:58)
na, as kirpejo savo bernui nepirkau,net turim kitokiu rinkiniu- tarkim, tokiu pat principu ishsspaudziamos kishkio ausys ir usai, 3D formeles ir pan...bet vaikas (3,5m) ta teshla tikrai lengvai ir ishspaudzia,ir suminko rolleyes.gif
naitai, gal pas tave ta teshla ne originali 'play-doh'? g.gif


su originalumu viskas tvarkoj. Nu pirkom tai maximoj unsure.gif .
Ji lengvai minkosi MANO rankom, o va vaiko... Ir tikrai neperdžiūvus, nes nelaikom atidengtos.
Bet tas kirpėjas doh.gif man rankas paskausta, kol išspaudžiam jam plaukus, jau čia tai tikrai.
Šuniukus, antytes tai vaikas su formytėm "iškerta" pats. Bet jam tai labai nepatinka.
Tai gal dar nuo vaiko priklauso... Logopedė ir ergoterapeutė, matyt, ne veltui jam tokius dalykus rekomendavo. Bet kad aš jo negaliu privilioti prie tų "žaislų", o versti žaisti neketinu.
Atsakyti
maniske tai labai megsta zaisti su modelinu. Turim ir kirpeja, bet plaukams isspausti pro mazas skylutes, tikrai reikia jegos. O tarkim spausti forminius makaronus, tai jau seniai pati moka. Ir jegos uztenka smile.gif smile.gif tik praso lipdyti 10 kartu per diena doh.gif lipdom ir kartu ir viena pati palipdo.
Maziems vaikams paprasciausia suspausti blyna ir ant jo spauti formeles, galima naudoti net sausainiu kepimo, kurios kainuoja nepilnai 2lt thumbup.gif
Atsakyti
na man paciai net labai patiko tas kirpejas,ir vaikui thumbup.gif ir lengvai ten issispaudzia tie plaukai,ir skatina mastyma,vaizduote smile.gif
Atsakyti
labai superinis zaidimas ir labai mano 5 - metis megsta zaisti, mum visiskai lengvai pasispaudzia ir smagiai darom sukuosenas ivairias. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano zuikiui irgi patiko zaistu su juo, bet kaip mamytes minejo anksciau, reikia jegos ta dough isspausti per tas mazas skylutes galvoje smile.gif
Atsakyti
Mano mama savo grupeje turi sita zaisla. Ir man jis labai patiko 4u.gif nereikia ten daug jegos, 6-meciai puikiai ji ten spaudo rolleyes.gif gal del to, kad jis jau daug kartu spaudytas ir atsilaisvino kazkiek.
Atsakyti
Mes turim kitos firmos kirpeja,tai vargo su juo ojojoi,sunus jo neispaudzia pastoviai man tempia,kartais ir man jegu pritruksta kad gerai visa plastelina ispausciau doh.gif
Atsakyti