Įkraunama...
Įkraunama...

Chrysler Voyager / Grand Voyager

Sveiki,
Mes su vyru nusipirkome Chrysler Voyager 1995m. dyzelis, pries perkant daugėlis pažystamų gyrė šią mašina, bet kai nusipirkome prasidejo aplinkiniu siūlymai ją parduoti kuo greiciau, nes esa ju greicių dėžė nekokia ir šeip pasak daugelio nelabai vykes musu pirkinys.
Ka jus galite pasakyti gero ar blogo apie šią mašiną?
Atsakyti
Mes turejom Chrysler Voyager tik nepamenu kelintu metu buvo ax.gif buvome labai patenkinti thumbup.gif masiniukas buvo , o ji pakeitem i Chrysler Grand Voyager 1994m.Abu masiniukai buvo automatai , benzinas , elektriniai langai , kondicionierius , o sio ir salonas oda thumbup.gif .Pirkom sia su greicio dezes gedimu .Mums jis patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Jeigu Chrysler Voyager europinis variantas - gerai, jei is JAV - beda. beda, nes varikliai dideli ir benzininiai, automatines dezes, prigrusta navorotu, kas didina ir taip nemazas kuro sanaudas. Tada dedamos dujos su pilno ipurskimo sistema, kas kainuoja apie 1000 euru ir daugiau.. tada ryja sekmingai 15 litru duju doh.gif . Tevo darbine masina buvo Voyager'is - nelabai jam patiko...tik, kad minkstai vaziuoja ir vietos tikrai daug (o jeigu dar Grand)..
Atsakyti
Na musu nusipirktas Chrysler Voyager pagamintas Austrijoje, dyzelis ir mechanine pavaru dėže.
Atsakyti
kai pradejo musus chrysleris gest, vyras meistrui sako su previa neturejom bedos o su sita doh.gif ,meistras pasake lygini dvi nesulyginamas masinas g.gif ,ir tikrai ne garazo meistras ta pasake doh.gif is tiesu laimes dalykas ,bet man jos thumbup.gif
Atsakyti
man vyro svogeris ir nuziurejo Chrysler Voyager tik va nzn ar susigundyt ar ne. g.gif ptarki!!!!!! smile.gif
Atsakyti
musu pazystami turejo Crysler'i, tai jiems pasitaike super masina,2.4l benzas, rydavo apie 10l :)1996m
bet pardavineja jau, nes per didele pasidare, nebereikia tokio autobuso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 10 24, 12:54)
Jeigu Chrysler Voyager europinis variantas - gerai, jei is JAV - beda. beda, nes varikliai dideli ir benzininiai, automatines dezes, prigrusta navorotu, kas didina ir taip nemazas kuro sanaudas. Tada dedamos dujos su pilno ipurskimo sistema, kas kainuoja apie 1000 euru ir daugiau.. tada ryja sekmingai 15 litru duju  doh.gif . Tevo darbine masina buvo Voyager'is - nelabai jam patiko...tik, kad minkstai vaziuoja ir vietos tikrai daug (o jeigu dar Grand)..



Pasnekejai kaip moteriske - tegu neisizeidzia visos mamkos. Turim amerikiona, pilam 92 benza, ryja 13-14. Bet uztai kokia gargara-viska gali susikrauti. O dujos bet kuria masina gadina. Siaip jei galvoji isipaisyt i 5 litrus benzo, tai pirk 1.2 kubatura, ir net neziurek i didesne masina. Bet as tokiu dviraciu masinom nelaikau-jau geriau truliku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 10 24, 22:54)
Jeigu Chrysler Voyager europinis variantas - gerai, jei is JAV - beda. beda, nes varikliai dideli ir benzininiai, automatines dezes, prigrusta navorotu, kas didina ir taip nemazas kuro sanaudas. Tada dedamos dujos su pilno ipurskimo sistema, kas kainuoja apie 1000 euru ir daugiau.. tada ryja sekmingai 15 litru duju  doh.gif . Tevo darbine masina buvo Voyager'is - nelabai jam patiko...tik, kad minkstai vaziuoja ir vietos tikrai daug (o jeigu dar Grand)..

Na va nupirko man vyras visdelto ta Voyager ir tikrai jis neryja tiek kiek cia paraset.Na aisku mano dyzeline tai mieste8litrai kuro.Seip viskas kaip ir ok ypac isore, bet vidus biski nepatinka+kriokia doh.gif kaip traktorius schmoll.gif Na bet jau pradedu apsiprast 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat baigiu apsiprasti su tuo garsu, bet kai man ją reikia vairuoti, tai kažkoks košmaras. Atrodo kad tanką vairuočiau, ji man tokia nerangi. Pasakysiu viena ši mašina tikrai labai vyriška. Mano vyrui ji labai patinka, net nebenori sesti į mano Renuka biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(MIStique @ 2006 12 01, 23:27)
Aš taip pat baigiu apsiprasti su tuo garsu, bet kai man ją reikia vairuoti, tai kažkoks košmaras. Atrodo kad tanką vairuočiau, ji man tokia nerangi. Pasakysiu viena ši mašina tikrai labai vyriška. Mano vyrui ji labai patinka, net nebenori sesti į mano Renuka  biggrin.gif .


na tikrai ji nerangi schmoll.gif bet kai kiekviena diena vazineju tai jau kaip ir nieko.
Vyras tai devintam dangui nuo jos 4u.gif , nes jis pats fura vairuoja tai ji nervindavo doh.gif gryzus ant mazos sest ir pastoviai tekdavo man ji veziot smile.gif o dabar neleidzia sest man uz vairo kai grysta smile.gif nors aisku man ir geriau blush2.gif
Atsakyti
O ji man kaiptik labai , labai patinka , ir lengvai labai valdosi .Jei tik daugaiu vietos reikia jei reik kur prisiparkuoti , bet siaip tai thumbup.gif masiniukas .
Atsakyti