Įkraunama...
Įkraunama...

Armėnija

Gal kas esate neseniai aplankę mūsų "broliškąsias respublikas". sakau, Armenijoj turėtų būti labai įdomu, bet kaip visa kita - ar saugu?... unsure.gif

Gal kas turite kokios patirties šioje srityje, pasidalinkite...
Atsakyti
Armenijoj paskutini karta buvau jau labai seniai - pries 10-13 metu. Anksciau dazniau nuvaziuodavom, nes ten gyveno ex gimines. Nezinau, kaip dabar del saugumo, bet zmones gyvena labai vargingai siuo metu po visu suiruciu.
Tais laikais Armenija padare labai gilu ispudi - spalvinga, triuksminga, karsta. Nuostabus Araratas, nuostabus maistas, nuostabus vaisingumas. Visko per daug. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Uriukas @ 2004 10 05, 18:43)
Aha, aisku, idomu biggrin.gif

kas konkreciai tave domina, nes ispudziu daug wink.gif

siaip salis fantastiska, kaip ir zmones thumbup.gif labaaaaaai egzotiska
gyvenau pora savaiciu tbilisyje, bet truputuka paveziojo ir po sali.
bendras ispudis, gruzija nuskurdusi ir suvargusi. po tbilisi vienu merginu vaikscioti neisleisdavo, visada lydedavo ir vyrukai, sake , kad nesaugu...
skridau su persedimu, per maskva.
kas labai istrigo, kad gruzijoj per ta varga pastoviai dingdavo elektra, pvz sedi kur kavinej valgai chaciapuri ir staiga tamsu, atnesa zvakes. musu viesbutis turejo savo generatoriu, bet kartais budavo, maudaisi duse ir sumirksi lemputes - reiskia dingo mieste elektra wink.gif
siaip labai daug atsiminimu, klausk kas tau idomu.
va dar prisiminiau, kaip draugei (ne is lietuvos) oro uoste tarnautojas savo telefono nr idejo i pasa.
na gruzinu (kaip turbut visu kaukazieciu) toks "savotiskas" poziuris i moteris. mane vienas toks vis kabino ir kabino. issikalbejom karta "pa dusam" jis pasirodo turi mergina, kuri kol kas turi palaukti, kol jos isrinktasis rozes dovanoja man ...
o kai pagalvoji g.gif tu kabintoju buvo ne vienas wink.gif , tik jokiu budu nereik prasideti su jais, uztenka akutem pamirkset ir leisti apmoketi saskaita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraB @ 2005 02 17, 14:22)
OIIIIII..Xenzy, .........baisu, kaip ten noriu, man irgi pripasakojo, kaip ten po kalnu kaimelius varineja...kaip ten grazu... doh.gif  doh.gif

koks ten skanus vynas  alc.gif  bet nezinia kaip ten geriausia patekti, info tiek mazai...bash.gif



geriausia skristi lektuvu, nes traukiniu labai jau ilga kelione, galima ir masina, bet...siek tiek pavojinga smile.gif lektuvu bilietas pirmyn atgal per Maskva apie 4000-5000 lt.
Atsakyti
http://www.litamicus.lt


cia yra siek tiek naudingos info...mazoka, bet vis sis tas, nes per google ismeta USA valstija blink.gif blink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 05 06, 11:49)
negi niekas nebuvo ? sad.gif

Na as ten pati nebuvau, bet mano brangusis praeita vasara buvo, na nelabai daug turistavo bet salis ji labai suzavejo, keliones tikslas buvo jo seses vestuves uz armeno. Labai keista bet kainos armenijoje labai aukstos, nepasant to kad pragyvenimo lygis zemas. Na bet cia gal taip tik Jarevane nes jis buten ten ir buvo. Na reiktu jo vel paklausinet gal ka papasakotu, nes as jau jo visus ispudzius pamirsau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 05 06, 12:49)
negi niekas nebuvo ? sad.gif

buvau Jerevane pries 3 metus. labai patiko. dar noreciau tenai nuvaziuoti... bet gal jau pavelavau su atsakymu?
Atsakyti
[quote=Ugniaplaukė,2005 09 01, 14:36]
ne, nepavelavai, as labai noriu ten nuvaziuoti, tik dar nezinia kada tai bus smile.gif bet tikrai bus smile.gif
uztai informacija visada laukiama, papasakok smile.gif

Galiu pasakyti, kad pati kelione kainavo labai nemazai.
Skridau per Maskva. Tai buvo pats priimtiniausias man variantas. Bandziau ziureti dar visokius skrydziu variantus per Kijeva ir pan., bet arba laikas netiko, nes ne visom dienom skrydziai yra, arba buvo pakankamai brangu. Na ir per Maskva nebuvo labai pigu, bet as dar tada pasinaudojau visokiom studentiskom nuolaidom. Labai nemaza ispudi padare oro uostas Maskvoje, teko susidurti su visokiom nesamonem...
Be to, norint keliauti i Armenija, reikia tureti viza. Lietuvoje nera jokios Armenijos atstovybes, tai man kazkokia kelioniu agentura padare viza Taline. Labai daug kainavo - jei gerai atsimenu, koki 400 ar 500 Lt. Siaip, kiek zinau, geriausia viza darytis paciame Jerevano oro uoste - ten ji kainuoja nepalyginamai maziau. Bet kadangi keliavau viena i dar i tokia sali, tai nenorejau rizikuoti ir pasidariau viza cia. Dabar gal jau daryciau tenai. Plius dar reikejo tranzitines Rusijos vizos.
Gal kas tave konkreciau domintu?
Atsakyti

konkreciua domintu viskas, bet siaip ar vietoje yra kokiu agenturu, kurios uzsiima turistais, kur geriausia apsigyventi ir tt...kaip ten kainos?

na cia sunkiau pasakyti, nes as vykau pas draugus, jie ten mane sefavo ir viska aprode. galeciau jiems parasyti ir paklausti apie turistines firmas. bet nezinau, ar jie man greitai atsakytu, nes pas juos ten kazkokios problemos su priejimu prie interneto.
bet siaip ten nemaciau daug turistu. pagal tai galima spresti, kad turizmo sfera pas juos nera itin isvystyta. turistus tenai labai lengva atskirti - joks vyras armenas nesirengs sortais. jeigu vyras su sortais - ryskiai, kad uzsienietis.
viesbuciu ten tikrai yra, ypac tokiu prasmatniu. jauciu ir kainos tenai neblogos. armenijoje labai didele turtine diferenciacija, pas juos nera to vadinamojo viduriniojo sluoksnio. kaip man sake, tuo laiku, kai ten buvau, pas juos vidutinis atlyginimas buvo 50 doleriu per menesi.
bet kad ten viskas labai pigu, negaleciau pasakyti. restoranuose tikrai ne. na gal kokie rubai...
man buvo isnuomave 1 kambario butuka centre. ir tikrai nezinau, kiek tai kainavo. nepasake man ir neleido man uz save niekur moketi. cia tiesiog izeidimas yra prasyti leisti moketi uz save, o ypac vyro armeno. jam cia yra kaip ir koks baisus izeidimas.
Atsakyti
[quote=Ugniaplaukė,2005 09 01, 15:06]
konkreciua domintu viskas, bet siaip ar vietoje yra kokiu agenturu, kurios uzsiima turistais, kur geriausia apsigyventi ir tt...kaip ten kainos?

armenijoje yra labai daug ka pamatyti. visoje salyje pilna visokiu senu baznyciu ir visokiu istoriniu paminklu. va pas mus lietuvoje is visokio medzio molio pilis state, o ten viska - is akmens, tai daug kas ir stovi iki siu dienu. vos ne kiekvienas kaimelis kalnuose turi po savo senovine baznytele... tik va problema - iki tu kaimeliu sunkoka nusigauti.
Atsakyti
gaila, kad esu moteris, butu daug paprasciau keliauti, nes dabar tai draugai gasdina, kad pagrobs, ta ar ana, kaip ten su tuo, nepavojinga?

na ne itin saugu. draugai man vienai niekur neleisdavo eiti, visada kas nors lydedavo. pagrobt, nezinau, ar pagrobtu, bet siaip visokiu sukciu tai ten daug.
ir siaip pakankamai nemalonu vienoms moteriskems eiti gatve, nes vyrai taip ir nuziurineja. ir ne tai kad paslapciom zvilgteli, o naglai ziopso, net persisuka, kad geriau pamatytu...
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 09 01, 16:05)
turbut reiktu nuomotis auto ir vaziuoti,


del automobilio nuomos net nezinau. nesusidare ispudis, kad pas juos butu turtingas autoparkas. daugiausia visokios senos rusiskos masinos. na nebent dabar jau kazkas pasikeite... bet kadangi, kaip minejau, ten pakankamai didele turtine diferenciacija, tai galima buvo pamatyti ir tokiu automobiliu, kad ohoho...
o keliu bukle tai sakyciau visiskai prasta buvo...
Atsakyti