Įkraunama...
Įkraunama...

Susipažinimas

Paidalinkime susipažinimo istorijomis, kurias atsimename visą gyvenimą... kaip pasaulis sujungė du žmones, vienas kitą pamilusius ir sukūrusius šeimą, šiltai bendraujančius ligi šiolei..

nagi mergaites moterys smile.gif

juk taip gera pasidalinti tokiomis magiškomis ir stebuklingomis o gal paprastomis istorijomis ir pasidžiaugti drauge ... smile.gif


Samoninga harmonija
Atsakyti
QUOTE(samoninga harmonija @ 2006 10 24, 12:53)
Paidalinkime susipažinimo istorijomis, kurias atsimename visą gyvenimą... kaip pasaulis sujungė du žmones, vienas kitą pamilusius ir sukūrusius šeimą, šiltai bendraujančius ligi šiolei..

nagi mergaites moterys smile.gif

juk taip gera pasidalinti tokiomis magiškomis ir stebuklingomis o gal paprastomis istorijomis ir pasidžiaugti drauge ... smile.gif
Samoninga harmonija


Pats susitikimas ivyko kaip ir visi po to seke, bet vienas dalykas buvo man zinomas ir nukreipe mane reikiama kryptimi tai buvo mano zinojimas, kad busim gime viena diena ir ta pati menesi - .t.y geguzes 12.Taip ir yra.Dabar kai zinai daugiau apie sielu gyvenimus po mirties ir kaip yra sudaromos sutartys, tai buvo mano maza raudona veliavele gyvenimo kelyje, kuri neleido nukrypti nuo Dieviskojo plano.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 24 spalio 2006 - 17:50
QUOTE(samoninga harmonija @ 2006 10 24, 12:53)
Paidalinkime susipažinimo istorijomis, kurias atsimename visą gyvenimą... kaip pasaulis sujungė du žmones, vienas kitą pamilusius ir sukūrusius šeimą, šiltai bendraujančius ligi šiolei..

nagi mergaites moterys smile.gif

juk taip gera pasidalinti tokiomis magiškomis ir stebuklingomis o gal paprastomis istorijomis ir pasidžiaugti drauge ... smile.gif
Samoninga harmonija

Laukiam Tavo pasakojimo. smile.gif
Atsakyti
mudu susituokeme po puses metu mano samoningos meiles meditacijos..... mudu susitikome ir nuo tos dienos buvome visa laika kartu, po dvieju menesiu susituokeme.... lapkricio 12 diena bus metai musus santuokos.. mudu labai laiminigi
Atsakyti
Tą vakarą, kai mes susitikom, jis visą laiką mane girdė persikų sultimis. Tiesą sakant, nuo jų man jau buvo negera, bet negalėjau negerti smile.gif ir kalbėjom kalbėjom kalbėjom...

Po metų jis išėjo. Galvojau, kad mano širdis plyš. Tris dienas nieko negalėjau valgyti, negalėjau gerti ir nusnūsdavau po 2 val. Paskui pradėjau bėgioti. Po 3 dienų buvau netekusi 7 kg. Radau savyje jėgų paleisti, ir po mėnesio jis sugrįžo.

Praėjo keleri metai ir išėjau aš. Jis tik sakė, kad myli ir lauks. Prašė pasakyti, jei laukti nebebus prasmės. Ir vieną dieną supratau, kad tikrai myliu.

Bėgo metai, į mūsų langus pabeldė gandras. 8-rių metų pažinties proga susituokėme.

Dabar esame kartu jau 12 metų, auginam 2 nuostabias dukras ir labai norėtume pasikviesti daugiau vaikučių. Su kiekviena diena didėja ta tyli nenusakoma laimė būti kartu.
Atsakyti
Bet aš stebiuosi jūsų sugebėjime paprastuose žemiškuose dalykuose įžvelgti mistiką, ezoteriką, religiją ir kitokį išmislą blink.gif

Va, mes susipažinome, nesusituokėme, bet gyvename kartu septynerius metus. Pirmaisiais metais meilė seilė tryško per visus kraštus, o dabar mano didžiausia svajonė yra ištrenkt jį pro duris. Kas čia per karmos diagnostika hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(samoninga harmonija @ 2006 10 30, 22:35)
mudu susituokeme po puses metu mano samoningos meiles meditacijos.....  mudu susitikome ir nuo tos dienos buvome visa laika kartu, po dvieju menesiu susituokeme.... lapkricio 12 diena bus metai musus santuokos.. mudu labai laiminigi

Labai jau glausta istorija. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2006 10 31, 14:43)
Va, mes susipažinome, nesusituokėme, bet gyvename kartu septynerius metus. Pirmaisiais metais meilė seilė tryško per visus kraštus, o dabar mano didžiausia svajonė yra ištrenkt jį pro duris.

Tai kas gi trukdo tą svajonę įgyvendinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 31, 13:44)
Tai kas gi trukdo tą svajonę įgyvendinti? g.gif


Jei vis dar neįgyvendinau, tai tikrai kažkas trukdo. Ko gero kosmosas čia savo galią pasitelkęs g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 10 31, 15:11)
Jei vis dar neįgyvendinau, tai tikrai kažkas trukdo. Ko gero kosmosas čia savo galią pasitelkęs g.gif


Kosmoso galios???Čia ne iš tos serijos - mistika ,ezoterija, religija? biggrin.gif tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(heide @ 2006 10 31, 15:08)
Kosmoso galios???Čia ne iš tos serijos - mistika ,ezoterija, religija? biggrin.gif  tongue.gif  4u.gif


OI, buvau pamiršusi dar tą smailiką įdėt hihihi.gif
Todėl neteisingai ir supratai mirksiukas.gif
Atsakyti
O cia Smalsutes isamus ir labai gilus pasakojimas -

Laukiam Tavo pasakojimo.

Labai jau glausta istorija.

Tai kas gi trukdo tą svajonę įgyvendinti?

g.gif Su pagarba - MamaLupa arba LinguLingu
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 10 31, 14:43)
Pirmaisiais metais meilė seilė tryško per visus kraštus, o dabar mano didžiausia svajonė yra ištrenkt jį pro duris. Kas čia per karmos diagnostika hihihi.gif

Nereikia, kad meile trykštu - ji turi but rami kaip ežeras. Tada ji lieka. Kai trykšta, labai greitai pasirodo, kad tai tebuvo bala kuria greitai ištaškėme lyg vaikai besidžiaugiantys kieme po lietaus..Balos kuroje mateme ir dziaugemes savo abieju atspindziais neliko, nes tai ja dziaugemes, o ne vienas kitu. Ir žaidimu draugas nebereikalingas tampa.

Ryšiu su karma tai turi. Kokiu sunku pasakyti - turi pasidometi. Imanoma, kad jus buvote pavydud dvyniai, bet čia tik galimybė - tiksliau reikia tirtis. Jei i tai paziuresi rimtai jus abu turite sansa nutraukti sia neigiama karmine perduodama informacija. Ir atrasti vienas kitame vandenyna. Jus tikrai susipažinsite is naujo. Iš tikruju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelės: 01 lapkričio 2006 - 19:59