Įkraunama...
Įkraunama...

Aqua aerobika

Tei va turiu priblema-ne tik kad stuburo iskrypimas,bet dar ir juosmens isvarza. Gydytojas israse gydomaja manksta,bet po jos dar labiau skauda juosmeni. Tai va noreciau pagalbos,kur vyksta vandens aerobikos uzsiemimai. Zinau,kad klaipedos viesbuty yra,bet ten brangoka.... Laukiu 4u.gif
Atsakyti
Aqua aerobika vyksta "SOTHYS SPA CENTRE" Klaipedoje, adresu Mazoji Smilties g. 2, o telefono nr. pasiteiravimui galima rasti internete.
Atsakyti
Jei galima daugiau apie ta centra info: kainos ,laikai ir taip toliau. Aciu
Atsakyti
Gal kuri bandėte sportuoti ir kokie rezultatai po aqua aerobikos???
Atsakyti
QUOTE(Paukshtyte @ 2006 11 26, 20:32)
Jei galima daugiau apie ta centra info: kainos ,laikai ir taip toliau. Aciu

Šiaip apie google teko girdėt?

QUOTE(**PELE** @ 2007 01 09, 21:30)
Gal kuri bandėte sportuoti ir kokie rezultatai po aqua aerobikos???

sveikas, judantis bei lieknas nelabai įvertintų tokį sporta, bet jei jūs po stuburo traumos, turit problemų su sanariais, viršsvorį, laukiatės, tai tos sportas suteiks jums daug džiaugsmo, nes tai visų pirma vandens teikiamas džiaugsmas, o antra- nesilpsta raumenukai.
Atsakyti
QUOTE(spokasz @ 2006 11 21, 23:51)
Aqua aerobika vyksta "SOTHYS SPA CENTRE" Klaipedoje, adresu Mazoji Smilties g. 2, o telefono nr. pasiteiravimui galima rasti internete.



ta centra uzdare......nes pasieme patikrinti vandeni..............ir manau nieko gero nerado blush2.gif jei taip greitai uzdare
Ir ten per daug chlorkes.....keleta kartu lankiausi.............labai mazas baseiniukas....kaip supratau vanduo retai keiciamas nes tai brangu......
O drauge pagavo kazkokia bakterija.........lanke uzsieminus nescioms
Atsakyti
Aš ten nėščia lankiau užsiėmimus ir vanduo tikrai baisus, bet Klaipėdoje nėščiom daugiau niekur nėra tai nebuvo iš ko rinktis. Nesistebiu kad uždarė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2007 04 13, 08:45)
Aš ten nėščia lankiau užsiėmimus ir vanduo tikrai baisus, bet Klaipėdoje nėščiom daugiau niekur nėra tai nebuvo iš ko rinktis. Nesistebiu kad uždarė  schmoll.gif



Ir as lankiau.....irgi kai tikrinaisi pas ginekologe nest.metu paklause gal buvai baseine...nes irgi rado kazk.bakterija tik ne pavojinga........(nors negaliu 100 proc teigti kad butent baseinas kaltas
)

vat o drauge tikrai problemu rimtu turejo......del bakterijos,deja neprisimenu koks pavadinimas..
Atsakyti
QUOTE(Paukshtyte @ 2006 11 26, 20:32)
Jei galima daugiau apie ta centra info: kainos ,laikai ir taip toliau. Aciu

Tenai lankau savijautai paderinti.
10 užsiėmimų kainuoja 180Lt, du kartus savaitėje ir galioja 6 savaites, nes viena savaite įskaičiuta MM.
Ketvirtadieniais turkiška ir infraraudonųjų pirtys.
O trenerė- superinė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Visada sušypsena ir tau neleis susiraukusiai būti. Man tai super thumbup.gif

QUOTE(Simpatiaska @ 2007 04 12, 15:30)
ta centra uzdare......nes pasieme patikrinti vandeni..............ir manau nieko gero nerado  blush2.gif jei taip greitai uzdare
Ir ten per daug chlorkes.....keleta kartu lankiausi.............labai mazas baseiniukas....kaip supratau vanduo retai keiciamas nes tai brangu......
O drauge pagavo kazkokia bakterija.........lanke uzsieminus nescioms

Kas ką uždarė????? g.gif , dar vakar buvau ir viskas OK.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valerija: 20 balandžio 2007 - 13:55
QUOTE(Valerija @ 2007 04 20, 14:54)
Tenai lankau savijautai paderinti.
10 užsiėmimų kainuoja 180Lt, du kartus savaitėje ir galioja 6 savaites, nes viena savaite įskaičiuta MM.
Ketvirtadieniais turkiška ir infraraudonųjų pirtys.
O trenerė- superinė thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Visada sušypsena ir tau neleis susiraukusiai būti. Man tai super thumbup.gif
Kas ką uždarė????? g.gif , dar vakar buvau ir viskas OK.



Jei tu apie ta baseina maziuka kur netoli Sodros,tai buvo uzdarytas,drauge lanke ,sake uzdare bijau pameluoti gal pries kokius 7 men.,gal jau viel dirba ??
Nes kai po gimdymo vel noreje lankyti....sako uzdare
jei ten vedo uzsiemimus tokia tamsiaplauke rusakalbe moterys...tai tikrai labai faina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 20 balandžio 2007 - 18:04
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 04 20, 19:02)
Jei tu apie ta baseina maziuka kur netoli Sodros,tai buvo uzdarytas,drauge lanke ,sake uzdare bijau pameluoti gal pries kokius 7 men.,gal jau viel dirba ??
Nes kai po gimdymo vel noreje lankyti....sako uzdare
jei ten vedo uzsiemimus tokia tamsiaplauke rusakalbe moterys...tai tikrai labai faina

Aš turiu omenyje tą už Dvieju Gaidelių kur yra "SOTHYS SPA CENTRAS".
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 04 21, 13:44)
Aš turiu omenyje tą už Dvieju Gaidelių kur yra "SOTHYS SPA CENTRAS".



Aga.....Sothys Spa Centras...nejaugi jau dirba, bet mergaites tikrai atsargiai ......paklauskyta ar vanduo daznai keiciamas,nors kartais nereikejo net klausti iskart matosi ........... verysad.gif
Atsakyti