Įkraunama...
Įkraunama...

Logopedinis darželis Kaune

Prašau pagelbėkit 4u.gif
Reikia mažėliui logopedo pagalbos, poliklinikoje užsiėmimų mažai, tai būna, tai nebūna - rekomenduoja leisti į logopedinį darželį. Buvau užrašius į paprastą daržiuka, bet jis tik nuo 3 metukų.
Maniškiui 2 m. ir 7 mėn.
Parekomeduokit logopedinį darželį Kaune 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Panemunėje, prie Onkologijos ligoninės yra v.d."Šnekutis", Kariūnų pl. 7, tel. 345884; Šilainiuose v.d. "Šarkelė", Šarkuvos g. 24, tel. 377600; Kalniečiuose l.d."Spindulėlis", Kalniečių g. 245a, tel. 731694. Beveik visuose darželiuose teikiama logopedinė pagalba, bet... nuo 3 metukų.
Jeigu tikrai reikalinga skubi logopedo pagalba, vertėtų ieškoti galinčio privačiai dirbti logopedo. Yra kalbos korekcijos centras.
Atsakyti
Maniskis lanko "kodelciuka" lopseli darzeli. Ten yra logopedas taip pat vyksta manksteles vaikas turintiems problemu su kojitemis.
Atsakyti
QUOTE(Tarena @ 2006 10 25, 08:26)
Prašau pagelbėkit  4u.gif
Reikia mažėliui logopedo pagalbos, poliklinikoje užsiėmimų mažai, tai būna, tai nebūna - rekomenduoja leisti į logopedinį darželį. Buvau užrašius į paprastą daržiuka, bet jis tik nuo 3 metukų.
Maniškiui 2 m. ir 7 mėn.
Parekomeduokit logopedinį darželį Kaune  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jūsų mažiukas dar tikrai mažiukas smile.gif. Neaišku, kokių kalbinių problemų jame mato poliklinikos logopedas g.gif Šiaip tokio amžiaus vaikučiams dažniausiai būna diagnozuojamas tik sulėtėjęs kalbos vystymąsis. Su tokia diagnoze jums logopedinis specializuotas darželis nėra būtinas (nes po pusmečio jo kalba gali taip pasipilti, kad nespėsi stabdyti mirksiukas.gif ). Užtektų, bent kol kas daržiuko, kuriame dirba logopedas. O šiaip situacija kebloka, nes:
1. logopediniame darželyje su diagnoze "sulėtėjęs kalbos vystymąsis" jūs patektumėte į paprastą grupę ir joje logopedas vaikui pagalbą teiktų 2-3 kartus per savaitę. Jei būtų rimtesnių kalbinių problemų (kurias šiaip išaiškina nuo 3,5-4 metukų PPT, tai yra pedagoginė-psichologinė tarnyba) jums tektų lankyti specializuotą logopedinę grupę. Tokia grupė (kiekviena) turi savo logopedą ir jis vaiką pasiima į kabinetą praktiškai kiekvieną dieną. (Beje, tėveliai nelabai nori tų logopedinių grupių dėl įvairių priežasčių, kurių čia nedetalizuosiu smile.gif )
2. kita medalio pusė - nuėję į paprastą daržiuką, kuriame dirba logopedas galite negauti jokios logopedinės pagalbos todėl, kad šiaip darželiuose logopedinė pagalba teikiama nuo 3,5 metų. Jūs lankėte logopedą poliklinikoje, bet ten jums buvo teikiamos ankstyvosios kalbinės korekcijos pagalbos paslaugos. Tokių darželis šiaip neteikia, biški kita specifika. Daržiukyje vaikus logopedas jau moko tarti garsus. O garsų mokymas prasideda nuo 3,5-4 metukų. Taip kad jūsų mažiukas dar tikrai mažiukas smile.gif
Aišku, turite bandyti eiti į darželius, ir ne į vieną bei kalbėtis su direktorėmis. Jei Šilainiai nėra per toli, galite bandyti keliauti į Šarkelę. Ten vaikučiams su kalbos problemomis teikiama pirmenybė juos priimant į darželį smile.gif tačiau tos problemos jau turi būti rimtos.
O šiaip mano patarimas - registruokitės konsultacijai į PPT, nes jei tikrai nusprendėte lankyti darželį, jis pats ten jus nukreips (būsite gudresnė, pati tai padarysite mirksiukas.gif ) Ir su PPT išvadomis galėsite drąsiai varstyti darželių direktorių kabinetus ir aiškinti jūsų padėtį. Tuomet pokalbis bus konstruktyvesnis, nes turėsite raštą, kad jums būtina pagalba mirksiukas.gif
Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 26 spalio 2006 - 09:26
aciuks.gif Nuosirdziai aciu 4u.gif
Atsakyti