Įkraunama...
Įkraunama...

Kas tai gali būti?

Sveikos,

mano dukrai 11 ir ji pareiškė norą bent jau kartais miegoti su tėčiu. Ką manote? Gal jai trūksta jo dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(Inana @ 2006 10 25, 09:19)
Sveikos,

mano dukrai 11 ir ji pareiškė norą bent jau kartais miegoti su tėčiu. Ką manote? Gal jai trūksta jo dėmesio?

O ka apie tai pati manai?
Atsakyti
Gal dukrai prasideda brendimo laikotarpis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 10 25, 16:03)
Gal dukrai prasideda brendimo laikotarpis? g.gif


ta prasme, nukonkuruos mamą blink.gif ?

nu, čia galima visaip "išvartyti" tą mergaitės norą miegoti su tėčiu... o gal tėtis nori, kad ji pas jį ateitų??? brrrrrrrr, atsiprašau, bet variantas g.gif dieną sutaria, pamotyvuoja litukais ar saldainiukais, o vakare vaikas ir išreiškia tokį "norą"...
dar kartą atsiprašau...bet laikraščiai kartais parašo...

o gal ta mergytė labai dar vaikiška, ir ji tikrai džiaugiasi tėvo retu dėmesiu.

nu bet kai man buvo 11metų, tai visi vyrai virš 30 metų man atrodė tokie DIEDAI lotuliukas.gif , SENIAI, lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 10 25, 14:44)
O ka apie tai pati manai?


Aš apie tai nieko blogo nemanau, parašiau čia, nes maniau, kad tokų atvejų yra daugiau.
O priešistorė yra tokia: Mūsų tėtis dirbo užsienyje 5 metus ir grįžo visai neseniai. Iki tol (iki išvažiavimo) jie su dukra buvo labai artimi. Dabar, jam grįžus, jaučiasi, kad tas ryšys nutrūkęs. Man, stebint iš šalies, atrodo, kad jiems sunku rasti bendrą kalbą. Vyras užduoda dukrai kažkokius banalius klausimus,rečiau ją apkabina, sako, kad ji jau didelė ir negali žaisti su ja kaip su maža. Dukra taip pat neranda priėjimo prie tėvo, nedrįta, bijo būti atstumta. Bet paskutiniu metu ji vis dažniau prieš miegą užsibūna mūsų lovoje. Jei tiksliau, kol aš maudausi, įsitaiso mano vietoje ir man atėjus, nenori trauktis. Sako, miegokim visi trys kartu. Kalbėjausi su ja apie tai. Ji man tada ir pasakė, kad norėtų, kad mes miegotume arba trise arba, kad aš jai užleisčiau vietą šalia tėčio. Štai va tokia istorija.
Atsakyti
QUOTE(Inana @ 2006 10 26, 08:57)
Aš apie tai nieko blogo nemanau, parašiau čia, nes maniau, kad tokų atvejų yra daugiau.
O priešistorė yra tokia: Mūsų tėtis dirbo užsienyje 5 metus ir grįžo visai neseniai. Iki tol (iki išvažiavimo) jie su dukra buvo labai artimi. Dabar, jam grįžus, jaučiasi, kad tas ryšys nutrūkęs. Man, stebint iš šalies, atrodo, kad jiems sunku rasti bendrą kalbą. Vyras užduoda dukrai kažkokius banalius klausimus,rečiau ją apkabina, sako, kad ji jau didelė ir negali žaisti su ja kaip su maža. Dukra taip pat neranda priėjimo prie tėvo, nedrįta, bijo būti atstumta. Bet paskutiniu metu ji vis dažniau prieš miegą užsibūna mūsų lovoje. Jei tiksliau, kol aš maudausi, įsitaiso mano vietoje ir man atėjus, nenori trauktis. Sako, miegokim visi trys kartu. Kalbėjausi su ja apie tai. Ji man tada ir pasakė, kad norėtų, kad mes miegotume arba trise arba, kad aš jai užleisčiau vietą šalia tėčio. Štai va tokia istorija.

Bet ar tu pasiruošusi savo dukros norus pildyti? O ką sako vyras?
Vis dar negaliu pateikti savo nuomonės nes va vis kyla klausimai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 10 27, 00:24)
Bet ar tu pasiruošusi savo dukros norus pildyti? O ką sako vyras?
Vis dar negaliu pateikti savo nuomonės nes va vis kyla klausimai  unsure.gif


Nieko blogo tame nematau, bet man įdomu ar ji nenorės su juo miegoti vis dažniau ir dažniau g.gif Vyras kažkaip rimtai į tai nežiūri. Kai jam pasakiau apie jos pageidavimą, jis tepasakė - "jo? tegul miega, jei taip nori". Jis turėjo minty ne pastoviai, o vieną naktį.
Dėl vyro aš tai esu rami, bet man įdomiau, kas darosi dukros galvoje. Gaila, kad į šią temą neužsuka psichologai. Įdomu, ką jie apie tai pasakytų? O gal man pačiai reikėtų į juos kreiptis?
Atsakyti
Kadangi si tema atvira visiems, pasakysiu ir as savo nuomone: siulau tiesiai sviesiai pasakyti dukrai, kad mama miega su teciu. Nes taip yra. O ji miega savo lovoje. Ir kad ja tetis, kaip ir mama, labai ja myli.
tai tiek. Siulau neieskoti kazkokiu poteksciu ir nesunkinti sau gyvenimo.
Atsakyti
Mano nuomone 11-metės dukros noras labiau bendrauti su tėčiu,nebūtinai -miegojimas vienoje lovoje g.gif .
Juk jau ankstyvosios paauglystės pradžia...oi,oi man tai visokios mintys kyla 4u.gif .
Tikiu,kad vyru tu gali pasitikėti,kad tai ne jo iniciatyva,tačiau su dukra reikėtų pasikalbėti,kad meilę tėveliui galima išreikšti kitokiais būdais,kad ji jau didelė panelė ir privalo miegoti atskirai.
O gal tai pavydas mamai,kad tėtis mamą dažniau apkabina,būna kartu it.t. g.gif
Manau rimtas visų trijų pokalbis turėtų padėti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš augau be tėvo dėmesio. Šioje situacijoje matau, kad duktžrai LABAI trūksta tėčio dėmesio, gal jis galėtų su praleisti daugiau laiko, nueit į kiną, pasidomėt jos gyvenime aktualiais klausimais... Man atrodo, kad tėčiui reiktų dėt daugiau pastangų šitoj situacijoj
bet ia tik mano subjektyvi nuomone iš to, ką perskaičiau

sėkmės smile.gif
Papildyta:
atsiprašau už klaidas 4u.gif
Atsakyti
[quote=Raganiute,2006 10 27, 22:01]
Aš augau be tėvo dėmesio. Šioje situacijoje matau, kad duktžrai LABAI trūksta tėčio dėmesio, gal jis galėtų su praleisti daugiau laiko, nueit į kiną, pasidomėt jos gyvenime aktualiais klausimais... Man atrodo, kad tėčiui reiktų dėt daugiau pastangų šitoj situacijojbet ia tik mano subjektyvi nuomone iš to, ką perskaičiau


drinks_cheers.gif
Ir manau, jog visokios "garbanotos" mintys cia ne i tema schmoll.gif Vaikas aiskiai ir akivaizdziai reikalauja tevo artumo, silumos, bendravimo, DEMESIO wub.gif ypac, jei ilgai su juo nesimate. Be abejones visa issiskyrimo laika mergaitei labai truko tecio, o jei jis grizes nebemoka su ja elgtis blink.gif , vaikui gali atrodyti, kad jo nebemyli ir jis visokiais, net neiprastais budais bando vel "susigrazinti" teti... Todel kai kuriu mamyciu patarimai susedus atskaityti mergaitei morala apie tai, kaip "ajajai negrazu miegoti su teciu, cia mamytes privilegija ir pareiga" tik dar labiau suvels ir supainios mergaites mintis, ji prades jausti kalte, baime ir dar didesni nerima g.gif .
Baigsis visi norai miegoti kartu nakti, kai tevelis pasistengs daugiau ir turiningai praleisti laika su dukra diena mirksiukas.gif Jei tetukas laiku nesusigriebs, - praras rysi su savo vaiku ir veliau neprisibels, kad ir kaip besistengtu- dureles bus uzdarytos frusty.gif Juk pries akis dar paauglyste laukia karsta.gif , todel ta rysi geriau issaugot. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oregano: 29 spalio 2006 - 12:50
Ačiū visiems už patarimus 4u.gif Manau, kad sprendimą rasime. Pasikalbėsiu pirmiausia su vyru, o paskui ir su dukra.
Atsakyti