Įkraunama...
Įkraunama...

Pienas

Mano mažius labai mėgsta pieną,kiekvieną kartą jį užverdu ,atšaldau ir tada duodu(taip kažkada liepė daktarė,taip jis pakartotinai pasisterilizuoja )...bet nebežinai kada jau galima nebevirtą duot schmoll.gif
Atsakyti
Maniškis pieno beveik negeria. schmoll.gif Jei duodu, niekada nevirinu. Jis jau būna pasterizuotas, tad kokia prasmė dar kartą tai daryti?
Atsakyti
Tikrai nereikia pakartotinai virinti.Juk jau ne naujagimis.Niekada nevirinu.
Atsakyti
Aš jau senokai nebevirinu pienuką juk jau nenaujagimiai
Atsakyti
Tikrai gali drasiai duot nevirinta
Atsakyti
Mes tik nuo metuku pradejom piena gert, bet jei duodamas pirktinis tai tikrai nereikia virinti. Bent jau mes tai nevirinam.
Atsakyti
Aš nevirinu pienuko, tik mikrobangėj pašildau ir viskas... Geria 1-2 kartus per parą ir mišinuką gauna.
Atsakyti
Tikrai nereikia virinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
pirktinio niekad nevirinu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandralita: 30 spalio 2006 - 23:07
4u.gif mes ir griet žadam pratintis prie paprasto pienuko,aš taip pat nemanau,kad pirktinio pienuko reikia virinti.Sako jei vaikas nelabai valgo galima truputi cukraus įdėti ir tada būna liuks. mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš prieš einant miegoti ir nakti duodu mišinuko. Nes pabandžiau verdant košyte užbalinti su karves pienukų, tai sūnelį išbere blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2006 10 27, 16:08)
Aš nevirinu pienuko, tik mikrobangėj pašildau ir viskas...

drinks_cheers.gif as irgi taip darau. Virindavau tik tada, kai daznai nakti uzvalgidavo, kad nesurugtu.
Atsakyti