Įkraunama...
Įkraunama...

Elektriniai depiliatoriai

Sveikos mamos, patarkite ir pasidalinkite savo patirtimis, koki geriausia pirkti depiliatoriu? (kad butu galima kojas depiliuotis , pazastis, bikini zona, usiuskus ant veido)
Atsakyti
Sveika smile.gif Del depiliatoriaus galeciau rekomenduoti Braun firmos. Braun turiu jau gal kokius 7 metus ir labai juo dziaugiuosi. Siaip jis paprastutis, t.y. 2 greiciai, be plauku pakelimo, ar saldomuju manevru, taciau puikiai susitvarko su plaukeliais tiek ilgais tiek trumpais. Tai va galiu rekomenduoti sia firma. smile.gif
Zinai o depiliuoti kitas vietas nei kojas kiekvieno individualus reikalas, kadangi as negaliu pazastu depiliuoti, tiesiog psichologiskai, slaunis ir veido plaukelius mieliau salinu vasko juostelemis ohmy.gif)
Atsakyti
sweikos, wa o jei dabar su peiliukias draugauja mano kojos, tai as is kart ir nenusidepiliuociau su tuo aparaciuku, reiktu laukt kol ataugs jo?.. iki kokio ilgio reiktu laukt kad uzaugtu unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Damapupika @ 2006 11 06, 14:59)
sweikos, wa o jei dabar su peiliukias draugauja mano kojos, tai as is kart ir nenusidepiliuociau su tuo aparaciuku, reiktu laukt kol ataugs jo?.. iki kokio ilgio reiktu laukt kad uzaugtu  unsure.gif  g.gif

manau kokių 3-4 mm užtektų ax.gif
Atsakyti
ooo, tai reiktu augint menesi turbut blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Damapupika @ 2006 11 06, 20:28)
ooo, tai reiktu augint menesi turbut  blink.gif  biggrin.gif


Man savaitės dažniausiai užtenka, na max dviejų.
Atsakyti
niuu gal ir man pakaks mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu Braun depiliatoriu smile.gif fainas, tik kad as tingiu su juo depiliuotis, dazniausiai nusiskutu blush2.gif
Atsakyti
as nusipirkau pati pigiausia ir paprasciausia philips epiliatoriu
dvieju greiciu, be jokiu priedu
bet man jis labai patinka!
patogus ir sauniai rauna visus plaukelius nuo koju ir bikini blush2.gif
kitur nebandziau smile.gif
Atsakyti
Turiu BRAUN 2 greičių, yra antgalis plaukeliam pakelti( ale aš nenaudojo jo, be jo geriau gaunasi). Kojas ir pažastis liuks depiliuoja, bikini kitais būdais depiliuoju, o daugiau nesu plaukuota. Taigi esu patenkinta ir galiu jį parekomenduoti.
Atsakyti
O aš girdėjau, kad yra lazeriniai epiliatoriai, kurie visai išnaikina plaukus. Gal kas bandėt?
Atsakyti
nuu kazi kazi, yra lazeriai, bet ne lazeriniai epiliatoriai, pamanyk, jei jau wiena lazerio procedura 120 lt, tai kiek bekainuotu toks naujadaras? blink.gif ir siaip, nelabai jau as tikiu kad yra...
Atsakyti