Įkraunama...
Įkraunama...

Jonučių mokykla

Nieko nerandu jokiu atsiliepimu apie Jonuciu mokykla, Kauno raj. Gal kas veda savo vaikucius ? g.gif Papasakokite man apie ja ! bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,dukra eina y sia mokykla,lyg ir nebloga o ka noretum suzinoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gvinete @ 2006 10 28, 18:26)
sveikos,dukra eina y sia mokykla,lyg ir nebloga o ka noretum suzinoti? g.gif


Noriu savo sunu leisti, mes gyvenam Narsieciuose, tai galvoju kur geriau ar i Jonuciu ar i Garliavos g.gif
Atsakyti
QUOTE(balandele1 @ 2006 10 28, 19:31)
Noriu savo sunu leisti, mes gyvenam Narsieciuose, tai galvoju kur geriau ar i Jonuciu ar i Garliavos  g.gif
as esu girdejusi tik nuogirdu apie garliavos mok kad tipo nekokia o kaip istikrujiu nezinau???dukra aina ir patenkinta mokytoja labai faina pasiseke biggrin.gif ir labai mum arti si mokkla,mokytojai man atrodo tikrai faini mirksiukas.gif jei klausk???
Atsakyti
Ir aš ruošiuosi leisti sūnų į jonučių mokyklą I-ą klasę. 4u.gif Gal ką patartumėt dėl pirmokų mokytojos ?
Atsakyti
QUOTE(TERRINE @ 2006 11 22, 11:52)
Ir aš ruošiuosi leisti sūnų į jonučių mokyklą I-ą klasę. 4u.gif Gal ką patartumėt dėl pirmokų mokytojos ?


Sveika, tai musu vaikai gal klasiokai bus biggrin.gif . thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(balandele1 @ 2006 11 22, 16:22)
Sveika, tai musu vaikai gal klasiokai bus  biggrin.gifthumbup.gif .

Gal ir bus, būtų smagu. drinks_cheers.gif Belieka tik gerą mokytoją išsirinkti.Ir dar, kad priimtų į tą mokyklą. g.gif
Atsakyti
O PAS KOKIA MOKYTOJA JUS ESATE?PAVARDE? g.gif
Atsakyti

O mes dar neuzsirase g.gif , gal jau pats laikas g.gif ? nezinau doh.gif . Planuojame po naujuju metu. Dabar renkuosi informacija apie pradiniu klasiu mokytojas ten. Siaip sake kad visos thumbup.gif . O jus jau uzsirasete ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balandele1: 28 lapkričio 2006 - 15:29
[quote=balandele1,2006 11 28, 16:24]
Paprastai į geras mokyklas rašosi apie kovo mėn. Į paprastas gegužę.O šiaip kiekviena mokykla savo taisykles turi. Net neisivaizduoju , kada čia reikės eiti. Jei ką sužinosi , pasidalink. 4u.gif
Atsakyti
Aš kaip tik vakar su darželio auklėtoja kalbėjau apie mokyklas, nes jau pradedam rinktis, tai sakė, kad jonučių m-kla labai gera, ją remia Adamkienė ir t.t. bet aišku, svarbiausia kokia bus mokytoja.
Man tai jau baisu darosi, kaip vaikui gerą mokyklą su gera mokytoja išrinkti, nors laiko tai dar visus metus turim.
Atsakyti
QUOTE(Ni1 @ 2006 12 12, 12:42)
Aš kaip tik vakar su darželio auklėtoja kalbėjau apie mokyklas, nes jau pradedam rinktis, tai sakė, kad jonučių m-kla labai gera, ją remia Adamkienė ir t.t. bet aišku, svarbiausia kokia bus mokytoja.
Man tai jau baisu darosi, kaip vaikui gerą mokyklą su gera mokytoja išrinkti, nors laiko tai dar visus metus turim.

Jei jus is aleksoto tai kiek zinau Aleksoto pradinej antanavos g.seis metais labai gera mokytoja isleidzia ketvirtokus, tai jei ateinanceis metais ten formuos pirmas klases siulyciau vaika ten vesti, gaila nepamenu tos mokytojos pavardes...
Atsakyti